| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Rekordní návštěvnost v březnu: 6 melounů

 Celkem 8 názorů.
 Bob the Ghost 


Není zač 

(10.4.2006 12:47:51)
Není zač, Jirko!
Chodím sem rád a v březnu jsem pro návštěvnost udělal maximum.
 lenka syn 6.let a 3.roky 
  • 

Re: Není zač 

(10.4.2006 14:20:15)
Rodinka je super nemuzu si stezovat jen nektere prispevky jsou opravdu velmi stare.Treba jsem hledala pro kamaradku jmena a nejoblibenejsi jmena se mi objevily s roku 1998.Tak to by jste meli akorat zmenit i nektere jine prispevky jsou velmi zastarale ,kdyz neco hledam tak to jiz davno neni aktualni.Jinak jste super.
 Peťula 
  • 

Ať dále vzkvétá Rodina 

(10.4.2006 15:37:46)
Rodinka si to zaslouží, aby ji navštěvovalo čím dál víc lidí. Je to to nejlepší počteníčko na netu, chodím sem děnně a jsem ráda, že tu jste. Našli jsme díky vám spoustu kamarádů a doporučuji vás dalším známým.

Papa. Jen tak dál.
 Čarodějka... 


JIRKO!!!!!  

(10.4.2006 16:47:32)
Rodinka je super!!!
Musím říct, že já si zde našla hrozně moc kamarádek...teď už nejen netových, ale vídáme se s celou bandou ženských i v reálu a je to super!
Bez Rodinky bych je neznala....a to by byla neskutečná škoda!!!

Mohlo by teda šlapat trochu rychleji, občas se stránky dlouho načítají!
Ale jinak paráda!!!!
Díky moc za všechnu tu práci, kterou tady pro nás děláš!!!
:-)))

 Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 


Re: JIRKO!!!!!  

(10.4.2006 20:32:45)
Také děkuji za tyto stránky.Chodím sem prakticky denně a musím přiznat jsem na RODINĚ závislá:-)Našla jsem zde kamarádky,které už nejsou jen internetové,ale jsou "opravdové" a bez rodiny bych je niikdy nepoznala:)))Díky,díky,díky!!!!!
 Kiara 
  • 

Milý Bobe, 

(12.4.2006 20:03:39)
nejen v březnu, ale i ostatní měsíce se usilovně snažíš. Můžu říct, že hlavně tvé příspěvky čeří mnohdy stojaté vody diskuzí. Ne vždy s tebou souhlasím, ale smysl pro humor rozhodně máš, takže doufám, že nám tady ještě hodně dlouho vydržíš - přes všechny nespokojené hlasy Pryč s Bobem z Rodiny!
 Mánička 
  • 

Re: Milý Bobe, 

(13.4.2006 15:13:14)
Kiaro,
cítím to podobně.
Však už tady Bob má fanklub - najdeš ho v "ostatních diskusích".
 Romana a Ondřej 
  • 

My děkujeme 

(11.4.2006 13:35:34)
Objevila jsem Rodinu v roce 2000, kdy jsem celá nešťastná hledala nějaké informace, co dělat, když zanikne těhotenství v prvním trimestru. Pak už se Rodina stala mým každodenním průvodcem těhotentstvím, při problémech s kojením apod. Dnes už jsou synovi čtyři roky a já pořád mám Rodinu v oblíbených složkách a velmi často ji navštěvuji. Je tu prostě prima.
Takže za sebe děkuji.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.