| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Liberec - o porodnici

 Celkem 4 názorů.
 lenka 
  • 

epiduralni analgesie 

(14.8.2004 16:45:31)
Kdy je možné požádat o epidurální analgezii? Musí být doporučení od obvodního gynekologa?
 Petra, Liberec 
  • 

Re: epiduralni analgesie 

(23.9.2004 11:08:41)
Lenko, doporučení od gynekologa není nutné. Ale je lepší se ho na možnost epidurálu zeptat. Když jsem rodila před 3 lety v Liberci já (ještě v budově LDN), stačilo o epidurál zažádat v době porodu. Ale pokud jsi rozhodnutá, že ho budeš požadovat, je možné skutečnost nahlásit už při zápisu k porodu v porodnici. Já jsem si myslela, že porod zvládnu bez epidurálu. Jenže jsem rodila 22 hodin a byla už jsem tak vyřízená, že jsem o něj pak už prosila. Jenže protože s tím nikdo nepočítal, čekala jsem i poměrně dlouho na anesteziologa. Porod jsem zcela bezbolestný neměla (možná z důvodu pozdního podání), ale bylo to mnohem lepší. Akorát při přechodu 2. doby porodní k samotnému porodu (tlačení) jsem měla hrozné bolesti, předstože mi byl podán epidurál. Ale to je moje zkušenost, každý ji má trošku jinou. Pokud můžu doporučit, zeptej se na to už při zápise k porodu.
Ahoj Petra
 caramelka 


jak se rodí v Liberci 

(16.8.2008 22:56:29)
ahojky,rodila jsem 6.5.2008 v LBC a nemůžu si více méně na nic stěžovat.Všem maminkám bych ji doporučila. Personál byl milý,při samotném porodu byli na mě všichni hodný a velice chápavý, i když se mi porod vlekl 26hod. a už jsem nebyla asi nejpříjemnější. Samozřejmně se na novoroz. i ženském oddělení našla jedna asistentka, která neměla svůj den a byla nepříjemná.Ale to se může stát všude. Je pravda, že jedna mi na ženském oddělení hnula hodně žlučí, taková hodně zmalovaná-modře namalovaný výčka krátkovlasá blondýna.Hrála si na strašně důležitou a to je mirně řečeno.Za to všem maminkám se doporučuji obrátit, pokud budou cokoliv potřebovat a nebo je bude něco trápit na paní Marii Závotskou. Je to moc příjemná a ochotná paní s krásným pejskem jménem Jazz.
Jídlo klasika nemocniční a né moc teplé. Nastandart hezky zařízen.
 caramelka 


jak se rodí v Liberci 

(16.8.2008 22:56:57)
ahojky,rodila jsem 6.5.2008 v LBC a nemůžu si více méně na nic stěžovat.Všem maminkám bych ji doporučila. Personál byl milý,při samotném porodu byli na mě všichni hodný a velice chápavý, i když se mi porod vlekl 26hod. a už jsem nebyla asi nejpříjemnější. Samozřejmně se na novoroz. i ženském oddělení našla jedna asistentka, která neměla svůj den a byla nepříjemná.Ale to se může stát všude. Je pravda, že jedna mi na ženském oddělení hnula hodně žlučí, taková hodně zmalovaná-modře namalovaný výčka krátkovlasá blondýna.Hrála si na strašně důležitou a to je mirně řečeno.Za to všem maminkám se doporučuji obrátit, pokud budou cokoliv potřebovat a nebo je bude něco trápit na paní Marii Závotskou. Je to moc příjemná a ochotná paní s krásným pejskem jménem Jazz.
Jídlo klasika nemocniční a né moc teplé. Nastandart hezky zařízen.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.