| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Česká Lípa - co s sebou do porodnice

 Celkem 5 názorů.
 Alena 
  • 

Porodnice Česká Lípa 

(24.6.2003 9:21:37)
Porodnice v nemocnici s poliklinikou v České Lípě je mezi pacienty vyhlášena svou neskutečně silnou vulgaritou, lékařskými omyly a proto doporučuji každé ženě aby se totmuto místu vyhnula a spíš si vybrala pobyt v jiné nemocnici.
 Dita 
  • 

Re: Porodnice Česká Lípa 

(23.4.2004 11:19:49)
V nemocnici v České Lípě jsem rodila a na přístup sestřiček a lékařů si nemůžu stěžovat.Pravda je že zařízení není nejmodernější ale jinak nemám žádné připomínky.Personál se mě i mému manželovi snažil pobyt co nejvíce zpříjemnit.
 Zuzana a Stáník 
  • 

Re: Porodnice Česká Lípa 

(7.5.2007 17:01:00)
Já rodila v Ceské Lípě v roce 1995 a bylo tu super!! Dali mi vybrat druh porodu, což ocenuji a taky mi chtěli dát dítě na břicho. Budu tam rodit znovu a s pozitivním ečekáváním, což je u budoucí matky nejdůůůůležitější !!!!!
 J.R. 


Re: Porodnice Česká Lípa 

(24.9.2008 1:25:27)
Bohužel musím potvrdit.Jednání lékařů a sester má s lékařskou etikou málo společného.Snad jen tady se může stát,aby matka rodila bez dozoru lékaře i sestry jako se to stalo nám.O takových ptákovinách,jako je mizerná a nevhodná strava ani nemluvím(žena měla dietu ale to nikoho nezajímalo).Dorazilo mě jednání paní doktorky,která na moji ženu dnes dost neurvale štěkala,že na její kojení nemají čas ani prostor...jen zázrakem dítě nespadlo při porodu na zem(žena v poslední chvíli zařvala na lékaře ve vedlejší místnosti),ale hlavně že pod ní před tím rozprostřel hadr aby jim neumazala podlahu krví.
 J.R. 


Re: Porodnice Česká Lípa 

(24.9.2008 1:25:46)
Bohužel musím potvrdit.Jednání lékařů a sester má s lékařskou etikou málo společného.Snad jen tady se může stát,aby matka rodila bez dozoru lékaře i sestry jako se to stalo nám.O takových ptákovinách,jako je mizerná a nevhodná strava ani nemluvím(žena měla dietu ale to nikoho nezajímalo).Dorazilo mě jednání paní doktorky,která na moji ženu dnes dost neurvale štěkala,že na její kojení nemají čas ani prostor...jen zázrakem dítě nespadlo při porodu na zem(žena v poslední chvíli zařvala na lékaře ve vedlejší místnosti),ale hlavně že pod ní před tím rozprostřel hadr aby jim neumazala podlahu krví.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.