| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Francouzská Polynésie - 1. část aneb o jednom splněném snu...

 Celkem 8 názorů.
 Malíci 
  • 

Francouzská Polynésie 

(11.10.2005 9:24:14)
Vzhledem k tomu,že jsem človíček teplomilný a zima i když hezká mi vážně v posledních letech dělá velké potíže uvítala bych takovou dovolenou hned okamžitě.Věřím,že jednou se na podobná místa určitě podívám.A už se těším na pokračování a zase pár velmi zdařilých snímků.Eva
 Malíci 


Francouzská Polynésie 

(11.10.2005 9:26:10)
Vzhledem k tomu,že jsem človíček teplomilný a zima i když hezká mi vážně v posledních letech dělá velké potíže uvítala bych takovou dovolenou hned okamžitě.Věřím,že jednou se na podobná místa určitě podívám.A už se těším na pokračování a zase pár velmi zdařilých snímků.Eva
 kasanka (Ondra,Evička,Sonička) 


Re: Francouzská Polynésie 

(13.10.2005 21:18:34)
Jedním slovem: náááádhera - můj dávný sen. Jela bych třeba za hodinu, kdyby mi někdo řekl (a hlavně zaplatil tuto dovolenou...) :-)
Myslím, že je to finančně pro průměrnou českou rodinku s dvěmi dětmi a matkou na MD naprosto nereálné - bohužel. Na to by asi nestačily ani dvě stavební spoření :-(
 Boďka 


Nádhera, 

(11.10.2005 10:04:19)
nezostáva mi nič iné, len ticho závidieť :))).
 SluníčkoE 
  • 

Re: Nádhera, 

(11.10.2005 16:14:24)
Taky tiše závidím:o) je to můj sen, takže doufám, že se tam taky někdy podívám, ale bez synka, chce to romantiku, druhé líbanky pro nás dva:o))
 Magnolya 


Opravdu... 

(11.10.2005 23:30:23)
velmi krásné:-) Francouzská Polynésie je i mým snem a snad se mi jednou splní a též se těším na další články.
Kdysi jsem viděla v TV seriál o pěstování perel, právě z prostředí FP, opravdu nááádhera:-)
 Petra 
  • 

docela nahoda ::))) 

(19.10.2005 12:02:22)
prave jsem se vratila ze svatebni cesty z Franc. Polynesie ::))) Je to opravdu raj na zemi!!!!
 Jana 
  • 

Re: docela nahoda ::))) 

(19.10.2005 17:07:22)
Pred 4 lety jsem tez byla na Tahiti a okolnich ostrovech na svatebni ceste - pojali jsme to vsak cestou dobrodruzne "poznavacky", kdy jsme se kazde 3-4 dny presouvali z ostrova na ostrov trajekty a nakladnimi lodemi. To by se s detmi nedalo. Myslim si, ze pro Evropana je Tahiti trochu z ruky a pro pobyt s detmi jsou vhodnejsi nektere blizsi destinace, ktere jsou taky fajn (Karibik) a pro Cecha financne dostupnejsi.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.