| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Takhle to dopadá...

 Celkem 28 názorů.
 Karolína 
  • 

šesterčata nebo fotomontáž 

(4.8.2005 10:55:19)
Nějak jsem nezaregistrovala, že by se poslední dobou narodila živá šesterčata. Žeby fotomontáž?

Na Spectru nedávno dávali seriál MÁME DVOJČATA. Bylo tam pár zajímavých případů:
- pár, který měl dva páry dvojčat
nebo
- další manželé, kteří měli 10 letou holčičku, dvojletá dvojčata a čerstvě narozená trojčata. Pořídili si autobus.
 Riana 
  • 

Nebo 2x trojčata 

(4.8.2005 11:19:43)
No, jestli je v nadpisu "dotřetice chlapečka" nebo tak podobně, mám za to, že poprvé i podruhé to byla trojčata :-))) Ale i tak, klobouk dolů!!
Riana
 Riana,Natálie 8/04,Ondřej 7/88  
  • 

Re: Nebo 2x trojčata 

(5.8.2005 12:35:13)
Ahoj Riano,zdraví tě Riana.Protože máme takové netradiční jméno,tak mězajímá jestli se neznáme.CHodila jsem s jednou Rianou na střední školu pedagogickou v Brně,nejsi to náhodou ty?Potom znám ještě jednu,podle,které mi mamka to jméno dala,s ní jsem se potkala úplně náhodou před 18 lety v porodnici.
 ZuziP 


Re: šesterčata nebo fotomontáž 

(4.8.2005 12:39:42)
Karolino, ten program na Spektre pozeram sem-tam aj ja. Je to velmi zaujimave.... A ked tak vidim, co ti rodicia zvladaju, tak si hovorim, ze co sa ja stazujem, ze nestiham. :-)))
 Verka 
  • 

dvakrat dvojcata 

(5.8.2005 22:05:28)
Porad, o kterem jsi psala neznam, zato znam jinou rodinu, kde meli dvakrat po sobe dvojcata - mi prarodice. Moje teta se strejdou jsou dvojcata a mamca s tetou jejich o tri roky mladsi sestricky:-)
 Ewcia+Kuba+Maty+Katy+Dany+Míša 


Re: šesterčata nebo fotomontáž 

(8.8.2005 9:54:56)
Ty dva páry dvojčat nejsou nic neobvyklýho - kupříkladu já to mám normálně tak, že se mi běžně uvolňuje víc vajíček najednou, že spíš byla výjimka, že jsme našeho nejstaršího syna měli jen jednoho. Dvojčátka už potom byly celkem jasný. Kdybych teď otěhotněla, byly by to zase dvojčátka:-)

Ale ta rodinka na fotkách je moc krásná, kdybychom neměli jen třípokoják, hned bych tolik dětiček brala taky:-)
 SiRena2 


Pekna rodinka 

(4.8.2005 11:28:07)
Chudak ten tata - tolik zenskejch na jednoho chlapa, ze by zkusil jeste jednou zplodit syna? :o)
 JENA, 2 kluci (8/2001a1/2003) 


Re: Pekna rodinka 

(4.8.2005 12:03:44)
Já mysli, že do třetice chlapečka tam bylo proto, že měli ty dvě holky a chtěli třetí dítě - nejlépe kluka. A narodila se jim šesterčata. Klidně mezi těmi šesterčaty mohou být kluci i holky.
 EvčaK 


Re: Re: Pekna rodinka 

(4.8.2005 12:35:50)
Tak tak. Nejdřív dvě holky a pak kupa. To už by jim nejspíš bylo jedno, i kdyby to byly zase holky a kluka by vzdali:-)) Jen by mě zajímalo, jak vypadá taková rodička těsně před porodem. Jestli to byla ta první fotka, tak jí ti prckové museli být vlezlí až v krku:-)) To je bomba. Jen bych nechtěla být jedním z rodičů:-))
 Naja 


Taky chtěli chlapečka 

(4.8.2005 13:26:58)
Jedněm našim známým se jako první dítko narodila holčička. Chtěli chlapečka, ale co čert nechtěl, druhá byla zase holčička, stejně tak i třetí a čtvrtá. Jeden by řekl, že na popáté to už musí vyjít! No... a narodili se jim dvojčátka - holčičky. Myslím, že už to zkoušet nebudou :oD
 a 
  • 

Re: Pekna rodinka 

(9.8.2005 7:43:14)
Renato podle fotek předlokládám, že se narodili 3 kluci a 3 holky. Soudím tak podle modrého a růžového oblečenítěch robátek.
 L+2 


Vsichni stejne velci 

(4.8.2005 12:33:22)
Me jenom prijde divne ze na sestercata vyadaji vsechny velmi velke, zdrave a vsichni stejne velci. Hm, to by ta matka musela byt slonice. Ale vypada to legracne.
 Lucie 
  • 

Myslím, že to není fotomontáž 

(4.8.2005 12:35:30)
Článek z MF dnes:
Rodiče Ron a Tina Ottenovi z Illinois sice předpokládali, že se jim narodí vícerčata, v žádném případě však nečekali, že na svět přivítají rovnou šest novorozenců. Miminka se narodila s šestitýdenním předstihem v nemocnici v Missouri a stala se tak prvními šesterčaty narozenými v tomto státě.

15.4. 09:36
MISSOURI - Tři chlapci a tři holčičky dostali jména Jacob, Joshua, Tyler, Isabella, Madison a Rileigh. Následujících šest týdnů si pobudou v inkubátoru, kde jim bude věnována intenzivní postnatální péče.

Porodní váha jednotlivých novorozeňat se pohybuje od 900 gramů do 1,4 kg. Jejich zdravotní stav je víceméně dobrý.

Manželé Ottenovi, kteří vychovávají další dvě děti, 4letou Hannah a 2letou Abigail, počali šesterčata stejně jako své starší dcery díky umělému oplodnění.

"Řekli nám, že se může narodit více dětí, o šesti se nám ale ani nezdálo," prohlásila 29letá Tina Ottenová ještě na lůžku v porodnici.

Tina bude i nadále ženou v domácnosti, její o čtyři roky starší manžel pracuje jako montér v továrně Ford.

Novinky, CNN
 L+2 


Re: Myslím, že to není fotomontáž 

(4.8.2005 12:59:24)
Libi se mi poznamka - "Tina bude i nadale zenou v domacnosti". No, jako kdyby si nekdo s 8mi detmi najednou rozhodl, ze pujde na plny uvazek do prace.
 Kaaja 


Re: Myslím, že to není fotomontáž 

(4.8.2005 14:33:04)
no já mám pocit,že ty dvě starší vypadají jako dvojčata, aspoň mi nepřipadá,že by byl mezi nimi dva roky rozdíl...

no ale jinak by moje cesta po porodu byla jasná - z porodnice do márnice :o)))asi by mě trefil šlak .o)))
 Hanka+ 4 berušky 


Re: Re: Myslím, že to není fotomontáž 

(4.8.2005 15:14:49)
K těm by člověk potřeboval 3 chůvy :-)) nejmíň!

Jo a našla jsem to tady:
http://www.dvojcata.kat.cz/Sestka.html takže to fotomontáž nebude!
 Lenka, synové 11/04, 12/09 


Re: Myslím, že to není fotomontáž 

(4.8.2005 15:42:40)
Lucko,
já taky myslím, že to není fotomontáž, jen by mne zajímalo z kterého roku je ten článek? Letos v dubnu se ta miminka asi nenarodila, že? (Soudím tak z té vánoční fotografie!)
No, ale jinak musím říct, že jen obdivuji!!!
Lenka
 Mája+Ondrášek 3r.+bříško(11/05) 
  • 

Re: Myslím, že to není fotomontáž 

(4.8.2005 16:39:39)
taky sem ty fotky už vyděla a fotomontáž to není.Těm prckům je už rok nebo dokonce dva.
Dávám holt rodičům,já občas přemýšlím jak zvládnu to druhe mimčo. Občas nevím kde mi hlava stojí s tím prvním. A to je Ondrášek vcelku hodné dítě.
Vůbec jim nezávidím,chudáci až děti půjdou do školy. I jeden prvňáček stojí hodně a co teprv šest.To aby začali hledat sponzora už teť.
Přeju jim aby byli aspoň pořád zdravé a dělali jim jen samou radost.
 Karolína 
  • 

Re: Re: Myslím, že to není fotomontáž 

(4.8.2005 19:41:04)
Fakt mi to o těch šesterčatech uniklo. Beru zpět - fotomontáž to tedy nebude. Teeedaaa. Ve škole zaberou půlku třídy.
 Lena 
  • 

Re: Re: Myslím, že to není fotomontáž 

(5.8.2005 9:26:42)
Majo, lidé s více dětmi mají sponzory ještě před narozením. Když se v ČR narodily čtyřčata, dostali postýlky, plínky na celý rok...
Ale musí to být hoodně náročné. Nezávidím. My máme dva kluky, chtěla bych holčičku, ale určitě by to byl zase kluk, takže asi zůstaneme jen při čísle 2 :-))
Přeji všem maminkám pevné nervy a co nejmíň starosti s prťaty!
 VERCA 
  • 

tak to me pobavilo 

(4.8.2005 21:59:58)
mame doma holcicku 17mes.a 2mes.chlapecka.pri techto fotkach sem se od srdce zasmala a lituju rodice.Manzel prohlasil,ze by ho nejspis po prvni noci odvezli vtipalek.
 Brebina, E+M 


Re: tak to me pobavilo 

(8.8.2005 12:36:44)
Tak tomu se říká Boží požehnání. Jen nějak nemohu pochopit, proč má některá šesterčata a druhá marně čeká aspoň na to jedno maličké.
 Toranoko 
  • 

Re: Re: tak to me pobavilo 

(15.8.2005 10:38:20)
Narodily se po umělém oplodnění, tam je daleko větší možnost, že bude víc dětí.
Jinak, každý máme svou životní cestu s radostmi i bolestmi, každý jinou, a na nás je, jak se s ní vyrovnáme a naplníme ji
 Juliána 
  • 

Tak to je mazec! 

(8.8.2005 13:13:39)
Máme sedm detí,z toho nejmladší jsou dvouletá dvojcata a přesto,že mě manžel ujištuje,že v dnešní době je 7 dětí tak akorát,tak tato fotka mě dostala!At už to montáž je či ne,jen ta představa........!Nepamatuju si,že bych někdy řekla tolikrát po sobě "ty v..e!!!!!"
 Máří 
  • 

Re: Tak to je mazec! 

(8.8.2005 21:27:56)
7 dětí je také dobrý mazec, gratuluji!
Ale k těm šesterčatům... tak zrovna myslím na kojící příručky, kde je pěkně zobrazené kojení dvojčat i trojčat, ale na tohle bude asi LL krátká... i kdyby se dětičky střídaly, matka by se stala nonstop kojnou... :))))
Asi by bylo praktičtější pořídit něco jako várnici s umělým mlíčkem a z ní jakýsi mlékovod se šesti sériovými vývody...;)))
 Petra 
  • 

dvojčata 

(2.10.2005 16:30:53)
bych brala,ale to co jsem viděla chraň bůch.Ikdyž co by se dalo dělat,že?
 Lucinda1 


jsou to šesterčata 

(22.1.2006 15:24:40)
Taky sem si myslela že šest dětí najednou je moc.Najela sem si na zahraniční stránky a tihle tři kluci a tři holky se narodili na jaře04.Jejich sestry jsou dvojčata.Obě těhotenství byla po umělém oplodnění.Jen furt nechápu,jak to ty rodiče dělaj,že jsou vysmátí a upravení...já hlídat osm dětí,z toho šest mimin tak mě asi hrábne...
 Marion 
  • 

Re: jsou to šesterčata 

(21.7.2009 2:32:09)
Určitě jsou to šesterčata - 3 holičky (Leah, Hannah, Alexis) a 3 kluci (Collin, Joel, Aaden). Starší holky jsou jednovaječná dvojčata (Cara a Mady). Rodiče Jonathan a Kate Gosselin:-)

Žijí v Americe, paní je samozřejmě v domácnosti, nemá ani žádnou paní na úklid, všechno zvládá sama. Je o nich natočený dokument o několika sériích a je docela zajímavé ho sledovat:-) Jmenuje se Jon & Kate plus 8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.