| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Co děti věděly o kouření

 Celkem 5 názorů.
 Thomas. 
  • 

Blbost 

(29.3.2001 12:36:41)
Je mi 13 let a spousta vrstevníků kouří jako továrny a můj otec taky.Stále se vymlouvá že kouří jenom občas(je to blbost lže)
Já si myslým že když budu vyhazovat peníze rovnou do kanálu tak to je stejné!!!Spousta kluků kouří z machroviny výte kdyby cigarety stály 2 koruny krabička taky bych to asi skusil ale při nynějších cenách to značně leze do peněz.
 Gabi 
  • 

Hnusný,špinavý a nechutný zlozvyk!!!!!!! 

(8.3.2004 15:12:00)
Je mi taky 13let,už jsem cigaretu zkusila a řeknu vám,že to byl prostě humus.Lidi v mém věku si myslí,že budou zajímaví s cigaretou v puse a když se na ně dívám,je mi jich líto...Jsou to jenom chudáčci,kteří si tím jen něco kompenzují...Ale já si nemíním zkazit tímto HUMUSEM zbytek svého života!
Proto moje rada:Lidi nikdy nekuřte!!!Jsou z toho hrozné následky!
 Magdaléna J.,15let 
  • 

Proč kouřit? 

(26.1.2007 20:42:38)
Je mi 15,v životě jsem cigaretu "do huby" nevzala.A ani to nemám v úmyslu.Leze to do peněz,můžu z toho mít rakovinu,ničí to pletˇ...samé nevýhody a po tom já vážně netoužím.Dokáže někdo najít rozumnou odpověď´na otázku:Proč kouřit?..protože mám na 5min pocit že jsem king?Protože chci machrovat?Nebo snad proto,že chci dělat něco zakázaného?Nevím co na tom všichni vidí.Strašně mi vadí že mí rodiče ale i kamarádi kouří,ale já jim do toho bohužel mluvit nemůžu.Někdy si říkám:at´si kouří,je to jejich věc.Ale to není pravda,je to přece i moje věc,já to musím dýchat i když mi to není vůbec příjemné.Prostě nikdy mě nikdo neuvidí s cigaretou.A v tom mám jasno.
 Sára 
  • 

Re: Proč kouřit? 

(28.7.2007 13:54:16)
no proč asi??Protože chceme nastvat rodice ..aby konecne pochopili,ze uz nejsme male deti,ktere nedokazou to co oni...
Hej nejses nahodou naka opozdena??Mi pripominas jednu holku,taky takova piiiiip,jako ty a ma stejne kidy jako ty...
 dfdsf 
  • 

Re: Proč kouřit? 

(7.8.2007 10:42:20)
ja kourim a kdyz mam nervy tak me to uklidni ale takova nana jako ty to nemuze pochopit

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.