| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Vánoční přání

 Celkem 59 názorů.
 Alena, Honzik, Pája a Alenka 


moc moc ti to přeji:-) 

(12.7.2005 8:09:32)
já mám dva kluky, též vymodlený, 8 kg nahoře a je mi to úplně volný, opravdu
šetři se, opatruj se a určitě napiš, co se vám narodilo:-)
 JENA, 2 kluci (8/2001a1/2003) 


Kariérou se proti věčnosti bojovat nedá. 

(12.7.2005 8:46:46)
Já Ti to taky moc přeju. Krásně jsi to napsala...
 Hana 
  • 

moc moc ti to přeji:-) 

(12.7.2005 9:38:05)
Taky Ti to moc a moc přeji (z manželem nám to taky trvalo skoro rok), je jedno co to bude jestli holčička nebo chlapeček hlavně ať jste oba zdrávi.
 agent 


Re: moc moc ti to přeji:-) 

(12.7.2005 10:28:53)
Preji krasne tehotenstvi
 Kamila B+ Honzík10/04 


Re: moc moc ti to přeji:-) 

(12.7.2005 16:26:32)
Ahoj,my máme prcka po IVF,tak vím co jsi prožívala.Z celého srdce gratuluju.
P.S.občas se i vyspíš!:-)
 Lenka, syn 7 měsíců 
  • 

Re: Re: moc moc ti to přeji:-) 

(12.7.2005 16:53:54)
Já taky moooc gratuluji :-)! Opravdu krásně napsáno. My známe to snažení z trochu jiné stránky - dařilo se otěhotnět, ale ne udržet. A ty nervy při třetím těhotenství, zda miminko zase nepotratím, bych opravdu nikomu nepřála :-(. Tak jsem si tu doma jen tak polehávala a snažila se myslet jen na samé pěkné věci. Už dopředu, když mě někdo strašil: bojíš se porodu?, kolik už jsi přibrala?, jak to všechno zvládneš?, jsem každému odpovídala, že porodu se nebojím, přibírám normálně a na mimi se těší, takže to určitě s manželem zvládneme! A to pozitivní myšlení se nám VYPLATILO :-))! Porod proběhl v pohodě, kila mi zůstala jen dvě a malý spí celou noc a přes den, když nespí, tak se téměř pořád směje!!!
Prostě: těhotenství si užij, ničím se nenech stresovat, miminko Ti vše bohatě vrátí!!! Hodně pohody přeje Lenka
 Miri30 


Hezkýýýý.... 

(12.7.2005 10:30:48)
Moc hezky napsaný příspěvek. Naprosto vystihoval moje někdejší pocity. A psáno opravdu vtipně.
A hlavně Ti mooooooc gratulujuuuuu!!!!!!
 Rena, 16.tt 
  • 

gratuluju 

(12.7.2005 11:43:20)
Ten článek se téměř úplně shoduje s tím, co jsme prožívali a prožíváme i my. Teď už máme za sebou vyšetření na VV (OK :)) a první ultrazvuk, při kterým se do toho prcka na obrazovce manžel totálně zamiloval - moc doporučuju tatínka přizvat: z toho čehosi, původně pro něho divnýho a vzdálenýho, se po pár minutách stalo reálný miminko, který zbožňuje.
Gratuluju a držím palce. Nám oběma.
 verca,2 děti 
  • 

Re: gratuluju !!!! 

(12.7.2005 14:17:55)
Přeji hodně zdravíčka jak pro Tebe tak pro to maličké. Ať vše dopadne v pořádku. Držím palce. A moc pěkně jsi ten článek napsala.
 Silueta 


To je SUPER :o)) 

(12.7.2005 12:48:54)
Vím jaký to je slyšet o všech, které čekají mimčo, vidět narozená miminka, koukat do výloh na dupačky a sama se trápit, že ještě nic..
Takže obrovská gratulace, užívej si těhotenství, pro mě to bylo jedno z nejnádhernějších období, cítila jsem se jako superstar :o)) a hlavně ať vše dobře dopadne a jste všichni zdraví a vpořádku.
Krásně napsaný článek :o))
PS: manžel ať si odpočine, než mu začne další dřina na druhý! :o))))))))
 machovka 


A možná... 

(12.7.2005 12:49:55)
A možná.....ti to ani tu postavu nezničí :-)))))) (mě nezničilo) a možná ti bude i ten trpajzlíček spát (nám docela spí)...i takový trpajzlíčkové se občas uroděj. Píšeš pěkně.
 Martina 
  • 

A pak že Ježíšek není :-))) 

(12.7.2005 12:51:45)
Krásně napsaný. Mějte se :-)))
 Lidka 
  • 

Máš štěstí,gratuluju 

(12.7.2005 13:08:23)
Já zase svý první těhotenství probrečela zoufalstvím,sice parnera jsem měla už 9 let,baráček na vsi,ale odejít z města a opustit kamarády a volný život,hrůza!!Tak se mi to vymstilo-potratila jsem.Naštěstí do měsíce-ikdyž měla být půlroční pauza jsem otěhotněla znova a porodila úžasnýho mimíska,tak je vlastně taky vymodlenej.Celý těhot.jsem byla v poho a on je tedy taky,ikdyž je někdy protivák,zvlášť když mu rostou zoubky..Ale je to mnohem lepší,než můj strereotypní život ve velkoměstě.A že mám kilo navíc-to neřeším,oba kluci mě milujou,tak co:)
 Ivana + Zuzanka za chvíli 2 roky 
  • 

Re: Ježíšek je !!!!! 

(18.7.2005 10:59:33)
Také jsem otěhotněla na Vánoce po 20-ti měsíčním snažení. Dnes budou dceři v září dva roky. Jinak žádný strachy, některé děti jsou hodné. Jako to moje. Od dvou měsící spí celou noc a ani před tím to nebylo strašný. Naopak. Když jsem jí každý den dávala do kočárku na zahradu (asi tak okolo 13. hodiny), tak jsem jí kolikrát musela jít v 18 hodin večer vzbudit. Jinak by snad spala pořád. Jenom s tou postavou dodnes bojuji.
 Štěpánka 32 + Eliška 04/99 + Ondra 06/02 
  • 

Hodně štěstí všem! 

(12.7.2005 13:22:51)
No tak to je super! Moc vám to přeju, opravdu. Hlavně ať je těhotenství v pořádku a Ty i miminko všechno zvládnete co nejlépe. A určitě dej vědět, co se narodilo.
 Ivana Londyn 
  • 

Velka gratulace 

(12.7.2005 14:12:31)
Ze srdce gratuluju. Preju krasne tehotenstvi a jeste krasnejsi materstvi. Hlavne hodne zdravi pro Vas pro vsechny. Patrime s manzelem taky mezi snazivce, i kdyz zatim bez uspechu. Pokazde je tu nadeje, a tak se stale snazime dal. Asi budeme muset napsat Jeziskovi, treba to taky zafunguje. Dekujeme za tip.
 Petula 29tt. 
  • 

Podobné trápení :-) 

(12.7.2005 14:53:09)
Moc ti to preji, krasne si to napsala, mela jsem pocit, ze je to presne, jak jsem to prozivala ja. Take nam to trvalo skoro rok a tehotenstvi jsem zjistila v lednu 2005. Uricte to povzbudi i ostatni, ja jsem mela kolikrat pocit, ze jsme s manzelem jedinni, kterym se to nedari. Drzim palecky at je vse OK.
 M., zatim zadne deti :( 
  • 

Dik za povzbuzeni! 

(12.7.2005 15:00:24)
Dik moc za clanek. Byl pro me moc povzbudivy. My se snazime teprve chvili a i tak uz mam skoro depku vzdy kdyz prijdou moje dny misto vytouzeneho tehotenstvi! Dik moc za povzbuzeni! Asi potrebujeme vice trpelivosti!
 Jana (Kačka 11/03+Matýsek8/05) 


Re: Dik za povzbuzeni! 

(12.7.2005 21:31:52)
Ahoj, držím palce, aby vám ten pupík dopadl co nejdříve.
Myslím, že psychika v tomto případě dokáže hodně. První miminko se nám povedlo hned - já jsem si říkala nikomu se to nepovede první měsíc - to ještě pojedem tam a tam, ale nemůžu to oddalovat až to dopadne tak to dopadne - myslela jsem si, že nejdřív za půl roku. Když jsme se pokoušeli o druhé miminko (4 měsíce), tak jsem strašně moc chtěla otěhotnět, abych měla termín během letních prázdnin - manžel je učitel a měl by spoustu času na starší holčičku. To nám nevyšlo - ačkoli snaha byla obrovská :-) Potom jsem si řekla, že už tolik nespěchám, že o každý měsíc, kdy se to "nepovede" bude naše holčička starší, samostatnější ... No a příští měsíc už jsem byla těhotná ačkoli naše snaha byla téměř nulová ....
Akorát už nedokážu poradit, jak přelstít psychiku :-(
 Jana,28tt a čert Pája 20m  
  • 

Re: Re: Dik za povzbuzeni! 

(12.7.2005 21:55:00)
Ahoj, neves hlavu. psychiku lze prelstit jedine tak jak popijuje Jana prede mnou. proste se na mimi vubec nesoustredte (i kdyz ono se to keca a hur se to pak zije, ale FUNGUJE TO!!!!) a proste si naplanujte vsecicko mozne a uzivejte jeden druheho, svych zajmu a zalib a casu kdy jste jeste jen dva. detatko je krasne a uzasne, ale casu je pak uz velmi malo, takze nez to prijde vzhuru do uzivani!!! moc drzim palce. Jana
 Jana,28tt a čert Pája 20m  
  • 

Re: Re: Re: Dik za povzbuzeni! 

(12.7.2005 21:56:35)
Jo a nezapomen pri tom uzivani si bastit vitaminy pro snazilky!!!
 Andrea NY 
  • 

Re: Dik za povzbuzeni! 

(13.7.2005 1:51:48)
nemej depku nejsi v tom sama.My uz se snazime rok a pul a ted to opet mam.asi taky napisu jeziskovi.
 klára 
  • 

Re: Re: Dik za povzbuzeni! 

(13.7.2005 7:07:08)
Dobrý den všem.
Chci se zeptat, jsem tehotná a dítě si nechci nechat. Chtela bych ho dát k adopci (ted jsme ve 4.měsíci).
A dotaz zní: můži si ty náhradní rodiče vybrat? Předem je videt a mluvit s nimi. Nebo se děti "přidelují" bez vedomí bilogických matek? Děkuji. Klára
 Simča, dcery *1988 a 1997 


Cílená adopce 

(13.7.2005 12:09:31)
Kláro
dej sem raději e-mailovou adresu, nebo se mi ozvi na e-mail, tohle není téma k veřejnému řešení....
Jinak se obrať na FOD (Fond ohrožených dětí, jejich stránky jsou www.fod.cz). Ti, pokud vím, zprostředkovávají takovéto adopce - tzv. přímá adopce. Ale nemysli si, že můžeš mimíska dát komukoliv, i ta přímá adopce je možná jen do rodin, které byly schváleny k adopci - tedy prošly asi 2 - 3 letým kolotočem papírování, schvalování, prověření psychologem, náštěv sociálních pracovnic a školení.
A nebo existuje i další metoda, jak tohle vše obejít - když ty a "nový" otec shodně prohlásíte, že on je biologickým otcem dítěte. A potom, až se mrně narodí, se dohodnete, že dítě si do péče vezme otec. Tohle je ale trochu "o hubu", dobře si to rozvaž a určitě se obrať na FOD, tam ti poradí asi nejlépe - a v zájmu tebe i dítěte....
S.
 M., zatim zadne deti :( 
  • 

Re: Re: Dik za povzbuzeni! 

(13.7.2005 16:17:47)
Dik! Tak to preju tedy hlavne ja tobe, at se co nejdrive radujete z uspechu!!! My se zatim nesnazime moc dlouho, mozna jsme spise netrpelivi :):) Tak se drz a nezoufej!!!!!!!!! A jeste jednou dik za mily pozdrav. M.
 schamka + krakeni 


blahozelanie 

(12.7.2005 15:09:38)
Blahozelam!!! Zelam krasne tehotenstvo a na konci po porode, s ktorym n=budes spokojna, zdrave dietatko! ;o)

Mimochodom, tehotenstvo postavu nenici. Tehotna zena je krasna!
A s tym spanim to tiez nie je take hrozne... ja napriklad stale kojim 2x-3x v noci (maly ma 11,5m.), ale to len vyndam cicik a spim dalej. Synator uz vie aj sam, co s tym cicikom dalej ;o) ;o) ;o)))
 schamka + krakeni 


Re: blahozelanie 

(12.7.2005 15:14:25)
aby nedoslo k omylu - samozrejme, ze myslim porod, s ktorym BUDES spokojna!
;o)
 Sara 16tt 
  • 

Dekuji jezisku :) 

(12.7.2005 18:52:16)
Moc hezky jsi napsala clanek .Vim jak jsi to asi snasela .Cekali jsme na miminko taky moc dlouho i kdyz mame uz vetsi dceru.
Parkrat jsem i o miminko prisla a ted jsem stastna jako blecha a uz jsem v 16 tt takze nase miminko bude taky od jeziska na vanoce mozna i po vanocich .Jak se mu bude chtit na svet :)
Moc gratuluji !!!!
 Zdena 
  • 

Vánoční přání 

(12.7.2005 20:32:25)
Přesně takhle jsem se cítila před 3 roky/taky mi táhlo na 30 a 1,5 roku jsem nemohla otěhotnět/. Teď máme 2 letou holčičku, přeji hodně zdraví a pohodové těhotenství!
 A.+dcera 03/04 
  • 

To nejkrásnější v životě....! 

(12.7.2005 20:53:36)
Milá a šťastná těhulko!
Ty jsi hotový spisovatel tragikomik!!!
Špičkově napsaný, u Tvého článku jsem se našla, se vším všudy i s tou kariérou a dupačkami. Čekala jsem na dítě 9 let. 10. výročí svatby jsme oslavili s miminkem v náručí. Nezažila jsem nádhernější pocit v životě než ten po porodu s dítětem v náručí, a vidět šťastného manžela s tou malou houstičkou...
Moc a moc gratuluji, užij si těhotenství, strašně rychle to uteče!
A zdravé, krásné mimi Ti přeje A.
 Lionceau et garcon 


Takovy ohlas jsem necekala:-) 

(12.7.2005 21:06:30)
Mile tehulky,snazilky maminky a vsechny!!!
Diky moc,to jsem netusila,jak se Vam to moje pisani bude libit.Teste se,dalsi povidani je na ceste,stejne jako moje bricho:-)
 Pole levandulové 


Re: Takovy ohlas jsem necekala:-) 

(13.7.2005 1:41:28)
Taky se pridavam k velikym gratulacim!
Ac patrim k te druhe skupine /povedlo se napoprve i pres vyssi vek/, byla jsem rychlym uspechem veeelmi prekvapena, takze jsem uz mela prichystane varianty na umele oplodneni atd a kdyz mi hned prvni mesic vysel pozitivni test, zirala jsem na nej nevericne. V podstate cele tehu jsem neverila tomu, ze by to mohlo dobre dopadnout - podle hesla lehce nabyl, lehce pozbyl - ale dobre to dopadlo, na aprila se nam vyklubal zdravy chlapecek. Jeste porad tomu trosku neverim a chodim ho prohlizet do postylky kdyz spi :-))
Moc ti tve brisko preju ,uzij si krasne tehotenstvi, bezproblemovy porod podle tvych predstav a at si ta njspokojenejsi maminka na svete.
 Janulka01 


Re: Takovy ohlas jsem necekala:-) 

(18.7.2005 10:49:49)
Ahoj Essi, moc ti gratuluji. Moc ti to preji a jsem za tebe moc rada. Pamatuju se, jaka je to radost, kdyz se na tehotenskem testu objevi dve carecky, vid? Nam se 6.7.05 narodila krasna zdrava princeznicka. Materstvi je neco neuveritelne krasneho. Ale jeste se do toho rijna poradne vyspi a odpocin!
Preji krasny zbytek tehotenstvi. Jana
 Jiřina,Julie 4r,bříško 16tt 


Blahopřání 

(13.7.2005 8:05:09)
Naprosto úžasně napsaný článek, s ještě fantastičtějším závěrem. Moc gratuluji, doufám, že se ty i mimi máte fajn ( manželé ti se májí v těhotenství vždycky fajn).Doufám, že vám vše dobře dopadne a ještě jednou blahopřeji
 LEŇUŠKA 
  • 

SESTŘIČKO, FŠECIČKO NEJLEPŠÍ K NAROZENINKÁM 

(13.7.2005 9:26:32)
SESTŘINKO MOJE, TY JSI ALE LITERÁRNÍ TAJFUN :o)) DOUFÁM, ŽE TY NAŠE DĚŤULÁTKA NEBUDOU V TOMHLE MOC PO NÁS :o) TO BY BYLA ASI INTELIGENČNÍ RAZIE VÝPLODŮ :o)))))))))))))))))))
ALE JINAK JSI ÚŽASNÝ PLODITEL POVÍDEK, DĚTÍ I ČIČOUNŮ (OVŠEM JEN ASISTOVANĚ)
S PŘÁNÍM KRÁSNÝCH NAROZENINEK TI POSÍLÁ PUSINKU TVOJE SESTRA A TVŮJ ZATÍM JEŠTĚ NENAROZENÝ SYNOVEČEK :o))))
 Lucka a Tomy 4mes 
  • 

Gratulujeme :) 

(13.7.2005 14:27:53)
nádhera, prajeme ti bezproblémový a ľahký pôrod, príjemné pricucnutie a kojenie a potom aj zltučký jogurtík v plienkach
cmuk
 Iva, 34. týden těhotenství 
  • 

Bezva článek 

(14.7.2005 17:07:21)
Gratuluju k těhotenství.
Byla jsem na tom podobně. Bylo mi 30, půl roku jsme se marně pokoušeli o mimi. Taky jsem z toho už začínala "blbnout" a nedokázala se soustředit na nic jiného.Možná zabralo to, co mi všichni radili, totiž abych na to přestala myslet. Kapitulovala jsem a prohlásila, že když se do vánoc nezadaří, půjde po novém roce na vyštření. No a zadařilo se, koncem listopadu.
Náš vrtílek se za pár týdnů narodí a už se na něj moc těším. Taky ho milulu už od začátku. Dilema jestli děti nebo kariéra jsem nikdy neřešila. Život bez dětí si prostě nedokážu představit
:-)))
Držím palečky.
 Jolča,1dcera 
  • 

mám radost za Tebe 

(14.7.2005 21:38:40)
Moc Ti to přeju!Vím jaké to je.Poprvé jsem otěhotněla lehce,jenže nám chlapeček po porodu zemřel.Pak následovalo období,jak jsi to popsala vitamíny,výpočty plodných dnů,nedej bože abychom přespali někde na chatě s dalšími lidmi na pokoji!Nakonec jsem to vduchu vzdala a chtěla odjet s manželem za švagrem do Irska.Z důvodu nedostatku financí a chřipky jsme tam nedojeli a doteď jsem tomu ráda.Za týden jsem zjistila,že jsem těhotná.V 9.týdnu mě na 6 týdnů hospitalizovali,krvácela jsem,syndrom ztácejícího se dvojčete.Naštěstí se Justýnka udržela a zítra slavíme její 4narozeniny.Stojí to za to i za ztrátu postavy(2císař.řezy,břicho mi visí).Měj se moc hezky a přeji Ti jen samé radosti.Jolča
 gramatika 
  • 

Re: mám radost za Tebe 

(14.7.2005 22:13:08)
Poznámka na okraj - do slova menstruace nepatří písmeno L.
 Lenka 
  • 

Re: Re: mám radost za Tebe 

(14.7.2005 23:44:45)
lidi co opravujou gramatiku mi připadaj vážně úchylný..nechápu je,koho to zajímá..to je jako kdyby někdo říkal,ale slečno neříká se hezký města ale hezkááááá..bože!!
 Lenka, syn 7 měsíců 
  • 

Re: Re: Pro "gramatiku" 

(15.7.2005 0:38:06)
Teda já jsem si vždycky myslela, že jsem jako učitelka češtiny na gramatiku "ujetá", ale jak vidím, můžu být naprosto v klidu. Tohle by mne nemohlo vytočit ani náhodou :-)! Nenapadlo Tě třeba, že to mohl být POUHÝ překlep?
Někdy mám ten dojem, že někteří lidé schválně napíší něco úplně od věci, jen aby zavedli diskusi úplně jinam :-(((! V tom případě se Ti to povedlo!!! Dostala jsi mne :-)))!
 jája 
  • 

Re: Re: Re: Pro "gramatiku" 

(15.7.2005 6:42:56)
Leni, klid....já to taky nechápu.Myslím, že drtivá "chyb" jsou tady překlepy. ...Vůbec nechápu, proč tady někdo řeší pravopis:-) A to studuju češtinu:-) Tak jí nech, ať si to opraví a je spokojená.My víme, že psát umíš:-)
 Jana 
  • 

Re: Re: Re: Re: Pro "gramatiku" 

(15.7.2005 9:48:38)
Šmarjá, že tady někdo řešíte gramatiku, člověk se někdy překlepne a pak se tady najde pár chytráků, kteří mu to předhazují.... Mě by spíš rozčilovala gramatika např. ve zprávách v TV, kde se běžně říká TAKY, TURISTI atd... Běžte se realizovat tam :-)
 Lefff 


Re: Re: Re: Pro "gramatiku" 

(18.7.2005 7:51:52)
Lenko,
i já patřím mezi lidi, které gramatické chyby vytáčejí. Souhlasím s tím, že tady je důležitější obsah psaného, než pravopis, ale nesouhlasím s tím, že v tomto případě šlo o pouhý překlep, a to ze dvou důvodů. V textu se slovo objevilo dvakrát napsané stejně (chybně) a navíc písmenko L není na klávesnici umístěno tak, aby se při psaní inkriminovaného slova šlo tímto způsobem překlepnout.
Já zase pro změnu nechápu, jak může někoho ta poznámka takhle vytočit - třeba to nepsal nikdo, kdo chtěl prudit, ale někdo, kdo chtěl prostě anonymně pomoci. Když někdo opraví mě, neberu to jako buzeraci, ale jako snahu toho druhého mi pomoci, abych se něco nového naučila, dozvěděla. A v případě, že jde o hrubou neznalost, abych se případně nestala terčem posměchu. Ne každý bere chyby druhých s klidem.
 Michaela - na 99% těhotná :-) 
  • 

Moc moc gratuluju!!! 

(18.7.2005 7:59:26)
Tak takhle jsem se nezasmála ani nepamatuju. A přiznám se že i přes počáteční zoufalství, které v tom článku je a které jsem si mnoho měsíců prožívala taky, druhý půlka článku ve mě vzbudila pocit naděje. :-) Moc přeju, ať (i když zničí možná postavu) těhotenství užíváte v klidu a pohodě a ať se Vám narodí šťastné a krásné zdravé miminko. Já si přála na půlnoční mši o vánocích to samé... Prosila jsem o mimčo. Říkala jsem si, jak by bylo krásný, kdybych mohla (vím, že to nevyjde hned) udělat z mé mamky babičku k jejím padesátinám (leden 2006)... Nepovedlo se. A teď, pokud mi to skutečně odpoledne ultrazvuk potvrdí, tak jí dám to babičkovství k svátku (podle toho, co si myslím, že jsem asi otěhotněla, tak by to mohlo být v únoru 2006. :-))
Přeju ještě jednou moc moc štěstíčka a zdravíčka. A doufám, že mi to cosi malého taky nedá příštích pár let spát. :-)
 Lenka, syn 7 měsíců 
  • 

Re: Moc moc gratuluju!!! 

(18.7.2005 8:14:22)
Jééé, tak to Ti držím pěstičky, aby to odpoledne bylo už 100%-ní!!! Buďte zdraví :-)))
 Kudátko+3 


bolest nohou 

(18.7.2005 8:37:53)
Maminky, mela jste nektera v tehotenstvi tezke nohy, krece a popraskane zilky? My jdeme teprve do 3. mesice a nohy mam uplne fialkove a ta bolest je misty az nesnesitelna.
Pomaha mi dat nohy nahoru, ale v praci to nejde.

Jak jste si s tim poradily?
 Michaela - na 100% těhotná :-)) 
  • 

Re: Re: Moc moc gratuluju!!! 

(19.7.2005 7:53:30)
Děkuju moc za přání. :-) Tak jsem na ultrazvuku viděla černý flek a v něm bílý zakroucený flíček, kterýmu lékařka říkala že je to moje miminko. :-)) Je tomu 7 týdnů a za dva týdny se ujistíme zas na kontrole, jestli dobře roste. :-)) V tu chvíli jsem si vzpomněla na tenhle článek, na tu větu "těhotenství mi zničí postavu, dalších několik let se nevyspím. Už teď to dítě miluju..." :-)) Cítím to úplně stejně. Čert vem postavu. Čert vem to, že i po dobré snídani zvracím. :-) Hlavně ať ten flíček dobře roste a ať za pár týdnů dostanu do ruky legitimaci a můžu se trošku uklidnit a věřit, že to v pořádku donosím a za pár měsíců budu toho drobečka zdravého držet v náručí. Přeju vše nejlepší všem těhulkám, maminkám a hodně štěstí všem, které se o mimčo snaží. :-) Michaela
 Pole levandulové 


Re: Re: Re: Moc moc gratuluju!!! 

(19.7.2005 9:11:36)
Michaelo moc a moc ti gratuluju, vzpominam si presne, jake jsem pred rokem mela pocity, kdyz mi na UTZ ukazali totez. Mela jsem plno planu typu - pribrat jen max deset kilo, prece tim, ze cekam dite neprestavam byt zena, co se chce libit, zaroven jsem se stale bala o to, aby vse dopadlo dobre, vnucovala se na genetiku a 3D ultrazvuky, pro to, abych vedela co to bude jsem v listopadu jela z Prahy az do Brna, kde meli cas nejdriv, planovala co nejbezpecnejsi porod....No nakonec se synek narodil dle vlastniho uvazeni o 14 dnu driv, ja behem tehu pribrala nepozorovane 19kg, z nich mi zustalo navic jeste 8 a pritom jsem ta nejstastnejsi maminka s temer ctyrmesicnim zdravym chlapeckem, manzel me miluje i s mymi kily a povislymi prsy, celulitidou na zadku atd. a ja si nakonec pripadam i krasna. Hlavni je pro mne zdravi nas vsech, to ostatni uz se nejak vyresi.
Preju ti krasne a pohodove tehotenstvi,uzivej si ho plnymi dousky a nenech si do toho od nikoho moc mluvit - sama nejlip budes vedet, co jeste zvladnes a co uz ne. A dej vedet, co se narodi:-)))
 Michaela - na 100% těhotná :-)) 
  • 

Re: Re: Re: Re: Moc moc gratuluju!!! 

(19.7.2005 9:58:22)
Moc děkuju. Vždycky, když čtu tyhle řádky zkušenějších, tak se musím usmívat, každá z nás asi tak trochu cvokatí a jsme asi doktorům k smíchu, pokud je vše v pořádku a my plašíme. O kila se nestarám. Mě se vždycky strašně líbily maminy, vyzařuje z nich něco strašně krásnýho a pozitivního. A že pak pár kilo zůstane? Asi jo. A co. Ve čtrnácti jsem prošla anorexií, jen mamce vděčím za to, že to se mnou nedopadlo blbě. A teď mi příroda dala šanci být máma. Jsem moc šťastná a i když nejsem takovej ten ustrašenej blázínek, který by dělal vše podle různých návodů, tak se budu snažit dělat vše, aby byl ten tvoreček v pořádku. :-) Určo napíšu, co že to bude. :-) Sranda bude, jestli to bude klučina. Vůbec nevím, jak by se jmenoval. Pro holčičku vím jméno už několik let. A klučina? Jejda. Ale na to je hooooooooodně času ještě. :-) Děkuju moc. Přeju hodně štěstí a zdraví a jen a jen krásné životní chvíle s tím vaším drobečkem. :-)
 Lenka, synové 11/04, 12/09 


Re: Re: Re: Re: Re: Moc moc gratuluju!!! 

(20.7.2005 8:21:03)
Jsem ráda, že jsem pěsti držela úspěšně!!! A držím dál, aby bylo těhotenství, Ty i miminko v co největší pohodičce :-)! A s tím klukem - Nejprve jsem si taky neuměla představit, že bych někdy mohla mít chlapečka, ale ještě dřív než jsem zjistila, že jsem těhotná (a už jsem byla) se mi zdál sen, že máme syna. Byl už dospělý a hrozně podobný manželovi (takže fešááák :-))) ) a od té chvíle jsem si byla na 90% jistá, že jestli těhotná jsem, tak to bude kluk a moc jsem se na něj těšila. A vyšlo to!!! Teď si zase nedovedu představit holčičku :-). A když jdu do hračkárny, tak propukám v nadšení nad všemi těmi autíčky :-))))
 Michaela 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Moc moc gratuluju!!! 

(21.7.2005 7:49:38)
Děkuju. Doufám, že je ten maličkej flíček v pořádku. Prvního mám jít na ultrazvuk, aby se zjistilo, jestli roste a vyvíjí se. Doufám, že bude vše v pořádku a že ho už lépe uvidím. :-) Docela se bojím. Mám z toho smíšené pocity. Přece jen ještě další týden nejistoty... Ale nesmím propadat černým myšlenkám, asi je normální, že se člověk bojí. :-)
No, autíčká? S těma jsem si hrála, když jsem byla malá. :-)
Ať už je to holčinka nebo chlapeček, je to fuk. Ono asi každá z nás lneme zpočátku k jednomu nebo k druhému. A pak? Hlavně, když je to zdravé a určitě je to to nejkrásnější miminko na světě. :-) Stejně, spousta lidí si myslí, jak jsou škaredí a neuvědomí si, že vlastně byli taky ty nejhezčí miminka na světě. Pro jejich maminky. :-)
Je to krásný.
No nic, asi se budu muset pustit do práce, i když se nám vůbec nechce a raději bychom ještě spali. :-)
Krásný den.
 Mikaa, snazilka 
  • 

Clanek je bomba! 

(19.7.2005 13:08:17)
miminko samozrejme taky :-).
 Janka S. netěhotná, bezdětná  
  • 

Díky! 

(5.8.2005 13:36:25)
Tak my zkoušíme vše možné a nemožné, taky příroda nás trochu potrápila (nepovedené těhotenství, ukončené v 6.t. a následné komplikace v podobě cyst a absence menses)A ono stačí napsat Ježískovi! JDU PSÁT JEŽÍŠKOVI :o))
Díky za novou naději!

Janka
 Petra +6+2,5+TP 8.10.05 
  • 

Snad útěcha 

(9.10.2005 7:21:34)
Ahoj mámy,
snad Vás uklidním, protože úplně to samé jsme prožívali u VŠECH dětí. 2x jsem potratila, naposledy před rokem a čtvrt, ale Bohu díky je i toto mimino v pořádku. Už se na něj všichni těšíme! Pravda, nevyspání je děsný - už kolik let, postava spíš nic než moc, ale ty dvě (za pár dní, možná už zítra tři) krásný děti za to stojí.
P.
 TEREZA-BEZDĚTNÁ 
  • 

Užasné!!!!!! 

(22.3.2006 18:16:45)
Moc a moc vám to přeji!Je to krásné!At vám vše vyjde a pište další články!
 Carmen 
  • 

bezdetne nezoufejte a verte 

(23.3.2006 7:43:00)
je mi 38 a chtela bych trosku utesit ty, ktere na miminko jeste cekaji. Ja sama jsme si ruzne problemy s otehotnenim nesla sedm let, nez se mi podarilo dite po umelem oplodneni udrzet diky Dr. Mardesicovi /rada poskytnu inf. a kontakt, Praha, ma objektivne dobre vysledky/. Nakonec jsem slavnostne otehotnela a ve 32 mela prvni miminko, po 4 letech jsem opet po umelem otehotneni donosila druhe. A jak jsem se divila, kdyz jsem pred 6 mesici zjistila, ze jsem tehotna. Kolik pokusu a zoufalstvi jsem si uzila. Doktori rikali, smirte se s osudem a ja najednou cekam treti? a samovolne? Nevim, jak to zvladnu, ale neztracejte nadeji, osud je nevypocitatelny.....jo a vsechny tri jsou holky.
 Carmen 
  • 

bezdetne nezoufejte a verte 

(23.3.2006 7:43:24)
je mi 38 a chtela bych trosku utesit ty, ktere na miminko jeste cekaji. Ja sama jsme si ruzne problemy s otehotnenim nesla sedm let, nez se mi podarilo dite po umelem oplodneni udrzet diky Dr. Mardesicovi /rada poskytnu inf. a kontakt, Praha, ma objektivne dobre vysledky/. Nakonec jsem slavnostne otehotnela a ve 32 mela prvni miminko, po 4 letech jsem opet po umelem otehotneni donosila druhe. A jak jsem se divila, kdyz jsem pred 6 mesici zjistila, ze jsem tehotna. Kolik pokusu a zoufalstvi jsem si uzila. Doktori rikali, smirte se s osudem a ja najednou cekam treti? a samovolne? Nevim, jak to zvladnu, ale neztracejte nadeji, osud je nevypocitatelny.....jo a vsechny tri jsou holky.
 kvitek86 


Gratuluju 

(15.2.2010 18:56:24)
Tak to Ti moooc gratuluju a přeju vše nej, ať vše probíhá tak jak má. Moc dobře vím, jak jsi to prožívala. My jsme se tedy snažili 4 měsíce, ale připadalo mi to jako věčnost. Kdykoliv jsem dostala menstruaci, tak jsem pak ještě půl hodiny brečela na záchodě, manžela už jsem pomalu začínala využívat spíš jako inseminátora, četla jsem stále články, jak nejlépe otěhotnět, počítala plodné dny a jednoduše mi z toho pomalu začínalo hrabat :) 31.12.09 jsme se dozvěděli, že čekáme miminko - takže taky takový opožděný Ježíšek. Dnes jsme byli na kontrole a prtě už je krásně velké, poprvé mi u doktora ukápla slza, protože to malé už nevypadá jako nějaký pulec, už je to opravdový človíček, co kope nožičkama a usmívá se na fotkách - tak mi to na ultrazvuku alespoň připadalo.
Moc vám fandím

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.