| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Poradíte: jak levně k moři?

 Celkem 54 názorů.
 Petra H. 
  • 

Evě 

(20.6.2005 12:43:20)
Můžu se zeptat, co pro Vás znamená levný pobyt? Na jak dlouho a za jakou cenu by to pro Vás bylo přijatelné?
 eva s šuškou 
  • 

Re: Evě 

(20.6.2005 16:44:21)
cenově přijatelné je pro nás kolem 10ti tisíc.Upozorňuji,že pro astmatika nemá dle lékaře smysl pobyt kratší než 14 dní.V každém případě diky za zájem.
 Petri 


Re: Re: Evě 

(27.6.2005 9:11:26)
Pokud by jste nic nenašla, mám pro Vás kompromis. Letos odjíždíme na dovolenou na Slovensko, do oblasti Podhájská. Nachází se tam tzv. Slovenské mrtvé moře. Složení je velmi podobné právě Mrtvému moři. Působí na lidi, kteří trpí na průdušky, stimulují štítnou žlázu, blahodárně působí na revma. Takže není to taková dálka jak k opravdovému moři a pro toho, kdo má málo peněž docela dobrý komromis, nevýhodou sice je, že trávíte pobyt na termálním koupališti a neprocházíte se po pláži. Nám celá dovolená vyjde pro 4 osoby (2 dospělí, 2 děti) na necelých 8000,-- Kč, je pravda, že pouze na týden. Pokud se chce někdo dozvědět více stačí jít na stránky: www.podhajska.sk a zjistit si více.
 Katka dcera+syn 
  • 

Re: Re: karavany -levně 

(15.7.2005 8:20:32)
ahoj,mám kontakt na česku v Chorvatsku,za karavan pro 2 dospělé a 2 děti(5 a 3)chtěli na den 17 euro což je dobrá cena,karavan je s veškerým vybavením,sociálky mají nové a není to daleko,je to zhruba v prostřed(Zadar)kdyžtak napiš na tonkac@seznam.cza dám ti číslo.Jinak přeji úspěch v hledání měj se pa
 eva s šuškou 


Re: Evě 

(20.6.2005 16:49:46)
cenově přijatelné je pro nás dvě kolem 10 000.Doba pobytu má být minimálně 3týdny,jinak to nemá valný efekt.Malá snáší dobře jedině vlak.
 Sysyna 


Re: Re: Evě 

(21.6.2005 10:01:07)
Koukni se na stranku ubytovani a pronajmu v Italii...mela by tamm byt cela Italie.My jezdili se s tarsim , kdyz byl malej od jeho 2let do cca 10let kazdej rok v zari na 3tydny na sever Italie a efekt byl vynikajici!!

www.iniversoturismo.it

www.universoturismo.it/booking/lispub.php

Tuto stranku s ubytovanim mi poradila jedna mamina z Rodinky....a koukala se na ni moje sestra, zijici v Italii a rikala, ze ceny jsou opravdu velmi priznive,narozdil pres zprostredkovatele CK.

Zkus se v tom prohrabat, uvidis.My jezdili do oblasti Lido di Comachio, cca 100km pod Benatkama, na mape na prave strane.
 Jana Z. 


Re: Re: Re: Evě 

(21.6.2005 10:11:11)
My mame vyzkouseny server www.e-domizil.de , muzete si vybrat zemi, jak daleko od more (jenom pozor, nemecke See je more ci jezero...takze nemusi se vzdy jednat o blizkost u more,zkontrolovat v popisu ci na mape..) a vyhledavani podle dalsich podrobnosti..

Kdyz vyjde pocasi, neni k zahozeni ani belgicke ci holandske pobrezi..

jana

 Dana 
  • 

Re: Evě 

(24.6.2005 9:41:17)
Velice levně na naše poměry je v Bulharsku, dá se dojet i vlakem, i když cesta je pak delší, ubytování není problém sehnat a dnes tam už jsou velice dobře zásobené obchody, asi jako u nás a i hygiena je na dobré úrovni. Ve srovnání s Itálií Bulharsko zvítězilo. (Absolvovali jsme rok po sobě). K zahození není ani sever Polska.
 Marki 
  • 

další možnosti 

(20.6.2005 14:18:01)
Pro astmatiky jsou také vhodné klimatické lázně u nás, např Lázně Jeseník, Lipová nebo Karlova Studánka. Můžete to uvážit.
 Ivana 
  • 

Jak levne k mori? 

(20.6.2005 14:38:37)
Mam stejny problem ,mame 2leteho syna,ktery ma atopicky exem a kozni Dr.mu doporucila more.Ale kde na to vzit,to uz nam nikdo neporadi.Manzel je nezamestnany/chodi sice na brigady,tam ale plati 50Kc/hod/z toho zaplati najem a ja z matersky platim jidlo pro vsechny 3.A i kdyz kupuju jidlo levne/hlidame slevy v supermarketech/atd,tak se nam pri dobre vuli podari usetrit 100Kc za mesic a za to more stejne neporidime.
 Pusinka 
  • 

Re: Jak levne k mori? 

(20.6.2005 15:09:29)
Za kolik by to mělo být aby cena byla přijatelná?
Proč píšete o kinedrilu? CHcete letět aby malé nebylo špatně?
 Olina 
  • 

To nebylo fér, že jo? 

(20.6.2005 15:51:23)
V autě nebo autobusu se taky pěkně blije a pěšky asi nepůjdou.
Ale ty potíže s užíváním jsou podezřelé.
 eva s šuškou 


Re: Re: Re: To nebylo fér, že jo? 

(20.6.2005 16:55:41)
Cocculine je dobrý,s colou a lačněním nám fungoval při cestě autem 60km-pak se poblinkala.Nokinal je totéž co Kinedryl jenže obsahuje jiné množství léčebné látky.
 Renítko 


Re: Re: Re: Re: To nebylo fér, že jo? 

(20.6.2005 17:09:39)
A kolko vas chce ist za tych 10000? Iba dve?
My chodime na jedno miesto do Chorvatska, ubytovanie (v sukromi) stoji len 11 EUR na osobu a den (za dieta by nechceli mozno nic), a blizko ide vlak z Bratislavy...
 eva s šuškou 


Re: Re: Re: Re: Re: To nebylo fér, že jo? 

(20.6.2005 19:24:38)
Jely bychom jen dvě,taťka maká.napsala bys mi ,prosím více informací?Můj EM :181066@centrum.cz Díky
 lemi 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: To nebylo fér, že jo? 

(20.6.2005 19:29:22)
Renitko, mohla bys mi prosim take napsat, kam presne to tak levne jezdite? Take bychom nasi zizalku radi nekam vyvezli na ozdravenou... Je to tam pro deti fajn?
Predem dekuji,

muj mail: denisav@gmx.net
 Mammita 


Re: Re: Re: Re: Re: To nebylo fér, že jo? 

(21.6.2005 11:29:44)
Renítko,
mohla bych také poprosit o tip na levný pobyt v Chorvatsku?
Díky moc,
Adéla
adelpro@seznam.cz
 Helena, dva kluci 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: To nebylo fér, že jo? 

(21.6.2005 11:31:01)
Take prosím o informace a spojeni na levne ubytovaní. Hema@seznam.cz
Kluci s dermoresp. syndromem jezdili s VZP s Morskym konikem. Kazdy byl trikrat a super vysledky. Mladsi /14/ ma problemy s dutinami a take bych ho potrebovala dostat nekam k mori.vyslala bych je s babickou,a tak prosim na emila i blizsi informace o doprave, stravovani a pod.Helena
 Market,2 kluci (1rok,3 roky) 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: To nebylo fér, že jo? 

(21.6.2005 13:10:17)
Zdravim,take bych mela zajem o blizsi informace,kontakt.Muzete mi je prosim zaslat na mk.avon@seznam.cz .Dekuji a pekny den.Market
 Ivana 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: To nebylo fér, že jo? 

(21.6.2005 15:25:58)
Ahoj Renitko,posli mi PROSIM informace o tom levnem pobytu v Chorvatsku.mockrat ti dekuji.
kakadupark@seznam.cz
 irena (Míša5/00+Maruš3/03) 


Re: Chorvatsko! 

(22.6.2005 23:18:57)
To je zajímavé, vím už snad o 5 lidech (ne zrovna boháčích) co letos byli nebo budou v Chorvatsku!! - vč. jedněch kamarádů s miminem asi před 3 lety /též v soukromí/ a letos i manžel se svými učni!! (jel jako zdravotník na jejich týdenní sportovní kurz). že bychom se za rok taky přidali???
Renítko, i já prosím o informace :-))
klihostezka@volny.cz
dík :o)
est.
 Pejska 


Re: Re: Chorvatsko! 

(26.6.2005 21:46:23)
Mimo sezonu se můžete dostat až na 5 euro za osobu a den - hledejte na www.adriatica.com. Podzim je stejně mnohem příjemnější - málo lidí, teplé moře, z pláže nemusíte utíkat přes poledne před slunkem a spousta ovoce.
 Jitka, 2 děti - 4 1/2 a 1 1/2 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: To nebylo fér, že jo? 

(26.6.2005 21:45:00)
Zdravim,

taky bych se rada dozvedela, kde se da takto levne ubytovat v Chorvatsku. Chystame se tam pristi rok. Dekuji.
e-mail: jitka.zemenova@volny.cz
 michal, holky 1+3 
  • 

Chorvatsko 

(26.6.2005 23:01:30)
Minuly tyden jsme se vratili z Chorvatska, 30EUR na cely apartman pro 12 lidi/den, super, nasel jsem na www.mesites.cz, doporucuji.
 Martina,1 holčička 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: To nebylo fér, že jo? 

(12.11.2006 16:46:47)
Dobrý den,také bych prosila zda mi můžete napsat něco bliššího ohledně ubytování
v Chorvatsku.
Díky Martina
milotova.martina@seznam.cz
 Lucie, dcera 6 let 
  • 

Re: To nebylo fér, že jo? 

(21.6.2005 8:33:28)
Kinedril nekinedril, zvracela jsem stejně, nejdéle do hodiny od začátku cesty. pak už to bylo O.K. Věkem potíže ustaly, jiné léky tehdy k dostání nebyly. Na dceru jsem vyzkoušela snad všechno, nezabralo nic, asi potíže zdědila. Teď je jí 6 a už zvrací po cestě jen výjmečně...
 Lucie tehule 
  • 

Kinetoza 

(21.6.2005 15:12:20)
Ahoj, ja trpim silnou kinetozou od detstvi, zkousela jsem vsechny mozne leky, ale ted mam pouze jediny spolehlivy prostredek, jak to rozumne zvladnout : pred cestou se opravdu poradne najist, nacpat zaludek, co to jen jde. Prazdny zaludek je spatny a snad jeste horsi, pokud se clovek nenaji, ale jenom napije, to pak mam pocit, ze se vyzvracim az naruby. I delsi cestu zvladnu, ale musim se pravidelne dojidat, jinak je mi za chvili zle. Kdyz jsem byla mala, mama moc nechtela, abych pred cestou jedla, asi abych neznecistila cele auto, a to byla zcela zasadni chyba. Takze tohle je male doporuceni, najist se a zapit Cocacolou :-) a snad bude i cesta do Italie lepsi. Btw, co se tyce nizkych cen, tak velmi dobre jsou nektere last momenty, treba i na Fischer.cz, myslim, ze byste se vesli s cenou i do tech 10, pokud byste leteli jenom dva. Tak hezkou dovolenou :-))
Lucka
 Zuzana+dcéra(04/01),syn(07/04) 


Re: Kinetoza 

(24.6.2005 10:36:49)
Lucie,

úplne s Tebou súhlasím. Naše deti znášajú cestovanie dobre, avšak zažila som, že malej bolo raz v aute na vracanie. Bolo to krátka cesta ráno, nestihla sa naraňajkovať, len vypila džús. A práve to, že bola nalačno + tie tekutiny to spôsobili.
Podobnú skúsenosť mám z tehotenstva, na nevoľnosti mi pomáhali priebežné malé dávky jedla.
 Misa 
  • 

Re: Re: Jak levne k mori? 

(26.6.2005 21:21:29)
Ahoj, je to tedy par let, ale byli jsme s manzelem s Italii na Garganu - naprosto vyborne, nadherne ciste more, fakt doporucuju. Tehdy jsme jako studaci moc penez nemeli, takze to bylo do stanu - zarizeny stan vcetne lednice, lehatek (nevim, jestli by vam to ale stacilo). A stalo (asi pred sesti lety) na posledni chvili neco pres dva tisice a bylo to na necelych 14 dni. Fakt to bylo super. A nedavno jsem koukala, ze more jeste zlevnilo, myslim, ze se neco urcite sezenete.
 Iva 
  • 

Re: Jak levne k mori? 

(22.6.2005 19:22:36)
Já sem vpadnu se svým dotazem. když maminy mají málo peněz a hledí ušetřit:já jsem objevila server www.levnyzivot.cz a oni tam sbírají mj.i zájemce z řad lidí, co chtějí tzv.auto napůl, když pořízení celého by pro rodinu bylo dost drahé. My jsme s manželem o něčem takovém uvažovali, nejste někdo z Brna a nechcete mít s někým auto napůl? Ono takovým autem by se pak dalo třeba i k tomu moři...
 Karolinaa 
  • 

Re: Re: Jak levne k mori? 

(22.6.2005 19:25:01)
No to je paráda!! Auto napůl:-) To už je dotaženo do dokonalosti! Někdo má napůl manžela a někdo auto
 Iva+5 


Re: Jak levne k mori? 

(27.6.2005 9:57:50)
Taky chci přispět svojí troškou do mlýna. K moři jezdíme každý rok, ale vlastním autem a mimo sezonu a jedině na 14dnů. V poslední době přes www.mesites.cz do Chorvatska.Např. pětilůžkový apt. na konci června nebo začátku září 28Euro. Když jedou rodiny dvě mají třeba 10lůžkový za 35Euro - samozřejmě celý i s pobytovou taxou. Můžu jenom doporučit. Iva
 Míša, Dominik 22 měsíců 
  • 

Moře 

(21.6.2005 13:01:01)
Ahoj, take jsem shanela levnou dovolenou do Italie pro celou rodinu (manzel, syn 22 mesicu-vyleceny ekzem a ja na "riziku" ve 3. mesici). Meli jsme mensi problem a to, ze mel manzel dovolenou od utery do utery, tak ze se podle ceskych cestovnich kancelari jet k mori nedalo, nebo po nas chteli zaplatit cele 2 tydny. Hodne jsem se nabehala, ale nakonec jsem nasla rakouskou cestovni kancelar TERRA, ktera nam vysla ve vsem vstric a dokonce nam nabidla pobyt na 7 dni za cenu 6. Jeli jsme do Bibione od 1.6.2005, vlastnim autem a vyslo nas to: pobyt na necelych 6 tis. Kc, doprava 3200,- Kc vcetne poplatku za tunely a dalnicni znamku. Jidlo jsme si vezli svoje. Jelikoz to bylo pres zahranicni cestovni kancelar, tak se k nam v miste pobytu chovali velice prijemne, apartma bylo hned u plaze, kompletne zrekonstruovane, s vestavenymi spotrebeci atd. Proste nadhera. S manzelem jsme se shodli na tom, ze uz budeme jezdit pouze s touto cestovni kancelari. V Ceskych Budejovicich tuto agenturu zastupuje cestovni kancelar SIGMA-ISTRA. Katalog je pouze v nemeckem jazyce, ale velmi jasne a prehledne usporadany. Vrele muzu doporucit.
 Sulajda,Týnka3,5r+9tt 
  • 

Re: Moře 

(22.6.2005 12:28:31)
Ahoj,jsem právě taky ve třetím měsící těhotenství a chystáme se do Chorvatska k moři. Jenže všichni okolo nám to rozmlouvají. Prý zbytečně riskujeme a stejně si to neužiju. Musím tedy říct, že je mi od začátku dost špatně. Tak nevím - máme jet-nemáme. Jak sis´ to užívala Ty? A co to počasí, nedělalo Ti problémy. Díky za odpověď. Sulajda
 Blanka, 2 kluci (3,5 a 8,5) 
  • 

Re: Re: Moře 

(24.6.2005 12:28:41)
Ahoj.
Když jsem byla s druhým synem ve 4. měsíci, letěla jsem do Turecka. Užila jsem si to bezvadně, jen jsem nelezla na polední sluníčko. Bylo to super a i ranní nevolnosti mě u moře tak nějak přešly. Tak se neboj, a klidně jdi do toho.
 dalia 
  • 

Re: Re: Moře 

(25.6.2005 7:18:49)
Do konce tretiho mesice bych taky zadnou narocnou cestu nepodnikala. Cestovani v tehotenstvi se obvykle doporucuje v 5. a 6. mesici - rizikove prvni 3 mesice uz jsou pryc i s nevolnostmi a bricho jeste neni moc velke. My jsme byli s manzelem na posledni "preddetske" dovolene u more v mem 5. mesici a bylo to bezva! Bylo to ale letecky, dlouhe cesty autem se nedoporucuji, to uz je pak lepsi vlak...
 Míša, Dominik 22 měsíců 
  • 

Re: Re: Moře 

(26.6.2005 14:00:26)
Ahoj, musim rict, ze mi pred odjezdem bylo porad spatne, zvracet se mi chtelo snad kazdych 20 min. Ale u more mi bylo nadherne :-)). Vlhky vduch dela zazraky. Za celou dovolenou mi nebylo ani jednou spatne. Pres poledne jsem u more nebyla, ale ranni a vecerni prochazky mi delaly moooc dobre :-)). Z vlastni zkusenosti pobyt u more doporucuji.
 Ivana, dcera 2 roky 
  • 

Re: Re: Moře 

(26.6.2005 22:05:42)
Když jsem byla těhotná, tak jsem sice nikam do zahraničí necestovala, bála jsem se. Také mi bylo špatně, ale přes to jsme jeli na hory. Tam mi celý týden vůbec nic nebylo a dokonce i můj gynekolog mi na nevolnosti doporučil změnu prostředí a měl pravdu. :-)
 Klára 
  • 

Proti kinetoze 

(22.6.2005 10:53:27)
Trpěla jsem jako malá tím samým, Kinedril pomáhal jen dočasně, zvracela jsem prakticky při každé trochu delší jízdě v autě. Mamka zkoušela kde co, až pak, nevim, jestli na radu nebo náhodou, přišla na to, že nezvracím, když správně dýchám a hlavně se rozptýlím. Takže se mnou začala zpívat. Jednoduše řečeno jsme měly obsáhlý repertoár, jakmile se nasedlo do auta, hned se začalo zpívat a skončilo se opět až s vypnutím motoru. Skutečně to okamžitě zabralo, takže maminky, můžete to zkusit.
 MarkétaP + 4 dcerky 


Re: Proti kinetoze 

(22.6.2005 11:20:33)
Zpívání (případně tanec, bohužel v autě nerealizovatlené) zabírá i proti mořské nemoci. Mé tchyni to kdysi poradili fajn námořníci, já jsem to už taky s úspěchem vyzkoušela :).
 Radka+Míša+bříško 
  • 

Vlakem do Chorvatska 

(27.6.2005 12:59:59)
Ahoj všem!
Právě jsme se vrátili vlakem (Jadran expres) z Chorvatska. Taky jsme hledali relativně levný a pohodlný způsob dopravy a celkem to můžu všem doporučit. Nastoupili jsme v našem městě a za 20 hodin vystoupili ve Splitu přímo u moře, kde se dá hned přestoupit na autobusy. Náš synek mohl chodit po vlaku, já běhat na záchod podle potřeby a nebo jsme si zašli všichni posedět do jídelního vozu. Personál byl k rodinám s dětmi fakt milý a vstřícný. Jen nečekejte žádný luxus - je to prostě český vlak. Cena: zpáteční lístek pro dospělého ve 2. tř. - 2200 Kč. Doporučuji spíš 1. třídu, která je sice o pár stovek dražší, ale dají se tam sklopit sedadla a je tam míň lidí v kupé. Více Vám řeknou na mezinárodní pokladně ČD, jen se připravte, že tam levá ruka neví, co dělá pravá...
Pobyt nás stál 25 Euro za den (pokoj s WC, sprchou a společnou kuchyňkou). Přeju všem hezkou dovolenou.
 Iva 
  • 

Re: Vlakem do Chorvatska 

(27.6.2005 16:36:50)
Ahoj Radko,a to jste meli ubytovani uz domluvene odsud/z nejake cestovky?/ nebo jste tam prijeli a teprv to hledali?Ja bych se asi bala jet s malym deckem jen tak na blint a doufat ze bude nekde volno...Co kdyby nebylo tak bysme tam museli prespat nekde pod sirakem a co dal.
 Lucka 
  • 

JAKY MORE JE NEJLEPSI PRO ATOPIKA? 

(27.6.2005 16:41:23)
Ahojky mate nekdo zkusenosti kde je to nejlepsi pro dite s atopickym exemem?nekde jsem cetla,ze treba Kreta neni moc vhodna a naopak Korfu jo,taky pry to ma efekt kdyz se jede minimalne na 3 tydny a nejsou pry moc vhodne piscite plaze,spis oblazkove.
 eva s šuškou 


Re: Vlakem do Chorvatska 

(29.6.2005 22:07:26)
Radko,mohla bys mi prosím tě sdělit víc podrobností?Jak daleko jste jeli autobusem od vlaku,jak jste získali pokoje(penzion,hotel,privat...?)Kde jste se stravovali?Jak dlouho trvá cesta vlakem?Můj mail je v hlavičce.Díky
 medved4 


Re: Vlakem do Chorvatska 

(24.7.2007 11:10:21)
Můžete prosím poradit jak sehnat levné ubytování v okolí Splitu v termínu od 24.8 do 29.8 2007. D o Splitu dopravu mám ale nevímjak dál autobusem díky . medved4@seznam.cz
 Eva, dvě děti 
  • 

tři týdny přes pojišťovnu 

(27.6.2005 21:36:15)
ahoj Evi,

aspoň náděj do budoucna, od ukončené první třídy se Ti nabízí dobrá možnost poslat dítě přes pojišťovnu k moři v rámci ozdravných pobytů na 3 týdny. Moje dcera je teď na 3 týdny s OZP v Chorvatsku, rodiče přispívají 10 000.

Držím palce, Eva
 eva s šuškou 


Re: tři týdny přes pojišťovnu 

(29.6.2005 22:18:07)
Ahoj Evi a díky za zájem.Já jsem ve VZP a ta má podobný program pro děti od sedmi let.Jenže nám ještě není 5(teda mně už je skoro 8 krát 5).Proč proboha není program ozdravných pobytů pro děti předškolního věku s doprovodem rodiče?Vždyť alergických a astmatických dětí se rodí stále víc?Je smutné,že kvalita lidského života může být přímo úměrná tloušťce jeho peněženky.
 Věra 
  • 

Re: Re: tři týdny přes pojišťovnu 

(29.6.2005 22:19:54)
Evo bohužel nejsme v Kuvajtu, není peníze na těžce nemocné a handicapované, přála bych malým astmatikům ozdravné pobyty u moře, ale kde na to vzít?


 eva s šuškou 


Re: Re: Re: tři týdny přes pojišťovnu 

(29.6.2005 23:03:11)
Možná trestat a stíhat zloděje,ne ty tisícové,ale ty milionové.Ale o tom tyhle stránky nejsou.
 lucinky 


jak levne k mori? 

(30.6.2005 21:45:58)
Jsem tu registrovana nove, tak nevim jestli ti muzu psat primo na e-mail,abych nedelala reklamu ale existuje levna ck. ckp příbram,jezdim s detmi uz 3 rpky lucka
 lucinky 


jak levne k mori? 

(30.6.2005 21:46:02)
Jsem tu registrovana nove, tak nevim jestli ti muzu psat primo na e-mail,abych nedelala reklamu ale existuje levna ck. ckp příbram,jezdim s detmi uz 3 rpky lucka
 Marta 
  • 

PRO VSECHNY 

(11.7.2005 10:37:55)
Ahojky,ja mam taky 2 leteho prcka exematika a vadi mi jako nekterym ostatnim co sem psali,ze pojistovna nedela nic pro predskolni deti a tudiz rodice,kteri nejsou bohati si nemuzou treba dovolit jet k mori,prestoze by to jejich diteti moc pomohlo.
Navrhuju,komu to tez vadi,napsat na prislusna mista,jedine tak se mozna neco zmeni.Na internetu je mozne najit kontakty na konkretni instituce atd.Chce to psat strucne,jasne a slusne.Posilam aspon kontakt na VZP,vladu a Poslaneckou snemovnu.
info@vzp.cz
posta@psp.cz
posta@vlada.cz
 Smolíčci 
  • 

Re: PRO LUCINKY 

(6.4.2006 10:09:55)
Ahoj Luci,můžeš mi prosím poslat tvůj tip jak levně k moři?Mladší syn je epileptik a astmatik,starší jen alergik.Jezdíme do léčebny,ale žádný velký efekt to nemá,snad jen,že jsou na čerstvém vzduchu,většinou marodí i tam.Předem dík.
 dasa smolova 
  • 

Re: Ráda bych s dětmi k moři-levně 

(6.4.2006 10:01:59)
Ahoj Luci,můžeš mi prosím napsat mailem jak se ti podařilo jet levně k moři?Mám velice omezené fin.možnosti,ml.syn je epileptik a astmatik a druhý jen alergik.Jezdíme do léčebny,ale žádný velký výsledek to nemá,většinou marodí i tam,snad jen že jsou na čerstvém vzduchu.Děkuju předem za tvůj tip.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.