| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Setkání šátkonosičů (pozvánka)

 Celkem 15 názorů.
 Jaffa 
  • 

Dotaz 

(31.5.2005 12:40:33)
Prosím nemohl by mi někdo napsat nějaké internetové stránky kde by bylo o nošení šátků něco podrobnějšího..
Popřípadě kde by se dal koupit..
Chtěla bych chodit s malým brzy po narození ven - na procházky a do lesa.. a kočárek je tam nevhodný..

Děkuji mnohokráte všem..
Ahoj.
 IvcaS 


Re: Dotaz 

(31.5.2005 13:41:49)
Zkus http://www.babysatky.cz/, ale pokud budeš chvilku hledat, najdeš i jiné. Já to hledala asi před dvěma lety pro kamarádku, která se nakonec rozhodla pro kočár. Z těch informací, co jsem se dočetla, jsem zjistila, že je vhodné nějaký ten kurz vázání navštívit. Mamči s vázáním měly problém do té doby, než navštívily kurz a poznaly fígle.
 Jitka 
  • 

Re: Dotaz 

(31.5.2005 14:29:11)
Nejkompletněji to máš u Sylvie
http://www.tehulka.cz/view.php?cisloclanku=2004080902
 Jan 
  • 

Re: Dotaz 

(31.5.2005 18:07:33)
Také na www.sanami.wz.cz jsou české cenově dostupné šátky.
 Anicka - Vojtik 8m 
  • 

Re: Dotaz 

(31.5.2005 22:09:58)
Ahoj,

dobré stránky jsou:

www.vatanai.cz
www.babysatky.cz

školení jak nosit probíhají v Praze v A centru - www.materstvi.cz

Kdyby si potřebovala poradit. Tak klidně napiš.

Anička
 šárka.barča 5.měs. 
  • 

Re: Re: Dotaz kde se školí 

(1.6.2005 11:30:59)
vy v Praze to máte fajn,vždy se najde nějaké baby centrum nebo tak,možná nejen v Praze.Jednoduše chci říct že mi má každou chvilku přijít baby šátek a já ho nebudu umět vázat.mě nestačí fota nebo videoukázky,chtěla bych to vidět.jsem z Havířova a tady nic takového není dokonce jsem ani jednu šátkovou mamču ještě nepotkala.jsem zvědavá jak dopadnu
 adelaide k. 


Re: Re: Re: Dotaz kde se školí 

(1.6.2005 12:41:27)
Jéééééééé ahoj šárko, já myslela že v Havířově jsem jediná šátkonosička já. Jestli máš zájem ozvi se mi na mail. Kamarádek ve zbrani není nikdy dost :-)))
 kebuba 


Re: Re: Re: Re: Dotaz kde se školí 

(1.6.2005 13:08:42)
ahoj Adelaid,nenapsala jsi mail!!!!!!napiš mi ho.šárka
 kebuba 


Re: Re: Re: Re: Dotaz kde se školí 

(1.6.2005 13:17:56)
já jsem vůl už jsem našla tvůj mail.šárka
 Konstanta & 3 raraši 


Re: Dotaz 

(1.6.2005 19:37:44)
Seznam vsemoznych odkazu souvisejicich se satky (ruzni prodejci, odkazy na stranky s navody) je take ke shlednuti
tady - zalozka Odkazy/Satkove .
 petra 
  • 

rada 

(6.6.2005 14:02:06)
HEzky den,skoda,ze je Brno tak daleko. Jsem totiz z Trutnova a satek mi lezi doma ve skrini.Proste to nejak neumim podle nakreslenych obrazku umotat. Taky tady u nas moc lidi nepotkavam a tak jsem z toho dost nestastna. NEvite neporada se v okoli Trutnova taky nejaky kurz-popripade nevite,kdo by mi tuto otazku zodpovedel?Dekuji PEtra
 Johanka 
  • 

Re: rada 

(7.6.2005 0:06:22)
Milá Petro,
v Trutnově v MC Karolínka je činná Klára Borůvková, která šátky propaguje a umí vázat. Obrať se na ni: 603 814 396.
Zdraví Johanka Kubaňová, Babyšátky.
 Hugo z hor 


Re: rada 

(7.6.2005 13:42:32)
Taky je pro nás Brno celkem daleko - jsem skoro z Ústí n. Orlicí, a také v té době dudeme na dovolené. Nevíte o někom v okolí Ústí n. Orlicí, kdo by mi poradil.
Potkala jsem tu jen jednu maminku se šátkem, ale jen projížděla domů do Prahy :o)
Mám vyfocený kříž s kapsou, ale nejsem si jistá, zda správně. Kdyby mi některá zkušenější šátkařka mohla poradit, byla bych ráda. Bohužel mi sem nejde dát obrázek, tak třeba po mejlu. Díky
 Katy, Domi 3/04, Kiki 3/06 


www.satkynamimi.cz 

(1.6.2005 23:03:55)
Jaffo, šátky můžeš pořídit na našich stránkách www.satkynamimi.cz.

V případě osobního odběru naučíme zdarma nejoblíbenější úvazy.
 Simona + rok nosene baby 
  • 

nosic-samouk 

(20.6.2005 10:15:58)
ja jsem se musela naucit noseni z nouze - detatko bytostne nesnaselo kocar. Ze svych zkusenosti muzu rict: maminka se sama muze naucit vazat VSECKO, i uvazy na zada, staci jen chtit, mit motivaci a kus odvahy. Zvladla jsem i africky zpusob noseni na zadech.
Vyborna stranka je www.mamatoto.org. Jsou tam videa, vsecko. Sice anglicky, ale u tohohle staci se divat.
Jsem z Blanska u Brna, kdyby nekdo z okoli potreboval radu, at se nevaha obratit.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.