| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Potřeba kojence po vlastním uplatnění a responzivita rodičů

 Celkem 9 názorů.
 Božka, 2 dievčatká 
  • 

Tutuli-mutuli 

(27.5.2005 14:54:26)
No, je zaujímavé, že aj také to ťuťuli-muťuli, aké my dospelí robíme na malé bábätká, je predmetom seriózneho vedeckého skúmania.
 Simča, dcery *1988 a 1997 


Obávám se... 

(27.5.2005 15:51:36)
...že v celosvětovém měřítku se nenajde jakýkoliv problém (věc, činnost, místo), který by nebyl patřičně vědecky probádán, prozkoumán a patřičně odbornými názvy popsán. Věřím tomu, že existují i odborníci na způsob léčby zlomené nožky Ferdy Mravence.... :-D
Simča
 Adléta,  
  • 

Re: Obávám se... 

(27.5.2005 20:25:42)
To ano, včera jsem v tv viděla dokument o tom, jak vědecky rozebírali krásu!:-))
 Marti+Maty+Niki+Teri+Vojta 


Jenomže... 

(28.5.2005 16:12:44)
Ťuťuli muťuli se může zdát ve většině rodin jako samozřejmost (díky Bohu), ale tohle vědecké zkoumání zdánlivých maličkostí může velmi pomoci tam, kde to nefunguje, jak by mělo. U určitého procenta miminek totiž tahle přirozená pozitivní komunikace chybí nebo funguje trochu jinak. V praxi pak rodiče mají pocit, že je jejich dítě odmítá, že s nimi nekomunikuje, což bez odborné pomoci (k níž velmi přispěly právě tyhle výzkumy), vede k hlubokému a dlouhodobému narušení vztahu mezi dítětem a jeho rodiči.
 difo 
  • 

Re: Obávám se... 

(31.5.2005 14:21:10)
Souhlasím, že některé výzkumy působí skoro nesmyslně. Ale někdy je opak pravdou. Třeba by se mohlo také říci, nač vesmírný výzkum, budeme doma. Ale že nám zrovna vesmírný výzkum dá teflonové pánvičky, se nečekalo ... A výzkum zlomené nožky mravence ... Struktura vnější kostry hmyzu je velice zajímavá z hlediska struktury materiálu, a lze jí použít ve stavebnictví. A tak dál...
 markéta, Tereza 7/03 
  • 

Re: Re: Obávám se... 

(1.6.2005 14:47:35)
Asi před rokem jsem zaslechla v rádiu, kde říkali, že kdosi kdesi udělal výzkum a zjistil, že už v děloze se dítě směje! Myslela jsem, že snad po tom rádiu něco hodím. Když se holka narodila, už od prvního dne se ze spaní "usmívala". Píšu to v uvozovkách, protože to nebyl samozřejmě vědomý úsměv, bylo to takové stažení svalů, které vypadá jako úsměv. Dělala to dost často. Hrozně se mi to líbilo, protože jsem tak viděla, jak bude vypadat, až se bude smát. Nepochybuji o tom, že tohle dělala už v děloze. A že tohle objevil ten průzkum!!!
 Janka 
  • 

Co se děje v česku www.iustin.cz 

(16.2.2007 20:25:43)
Holky žijeme v zemi kde jsou tátové diskriminováni.Nelíbí se mě to.Jana www.iustin.cz
 Janka 
  • 

Co se děje v česku www.iustin.cz 

(16.2.2007 20:26:09)
Holky žijeme v zemi kde jsou tátové diskriminováni.Nelíbí se mě to.Jana www.iustin.cz
 Janka 
  • 

www.iustin.cz 

(16.2.2007 20:26:10)
Holky žijeme v zemi kde jsou tátové diskriminováni.Nelíbí se mě to.Jana www.iustin.cz

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.