| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Dárek k narozeninám: 4 melouny

 Celkem 11 názorů.
 Kač. ♀ + ♂ 


Gratuluju k úrodě :-) 

(20.4.2005 12:27:56)
Je skvělé že tenhle server je. Díky němu jsme našla mnoho spřízněných duší i spoustu úžasných kamarádek. S Rodinou jsem se radovla ze svých úspěchů a když mě něco trápilo vždycky se našel někdo kdo mi dokázal napsat nějaká milá slova :-)

Rodina je součástí mé rodiny :-)

Kačenka
 Zuzana27 


Re: Gratuluju k úrodě :-) 

(20.4.2005 14:50:18)
Taky se přidávám ke gratulaci.... znám díky rodině spoustu skvělých lidiček, některé už osobně, jiní sem přestali chodit, ale jen díky RODINĚ jsme se seznámili.... takže DÍKY ŽE JSTE....
Klaudie a Tomík s Teri (skoro 17 měsíců)
 Káča - dvě děti 
  • 

Díky 

(20.4.2005 15:08:56)
Jirko, díky za Rodinu. Pro mě existuje Rodina 5 let - stihla jsem s ní potratit, odrodit první dítě, přestěhovat se do ciziny, porodit druhé dítě...Našla jsem na ní spoustu dobrý rad a postřehů, spoustu slov útěchy v pro mě nelehkých chvílích a hlavně nějaké kamarády, co jsou taky "postiženi" životem v cizí zemi. Takže ještě jednou díky za Tvoji práci a čas, který tomuhle svému už dávno ne "miminu" věnuješ. K těch melounkům gratuluji!
 Helena, dva kluci 
  • 

Díky 

(20.4.2005 16:54:32)
Díky Rodině nejsem se svými problémy sama, a česká moje povaha se nad některými osudy zatetelí-" nejsem na tom tak špatně jako jiní". Jiné články mě strkají dopředu -" když to dokázali oni, já taky".Některé články a příspěvky mi přinesou na celý den dobrou náladu a jiné mě upozorní na problémy, které bych přehlídla. A některé mé odpovědi mi umožní se krááááásně vykecat...prostě díky. Tak nějak má fungovat správná rodina.. Helena
 Hana 
  • 

Díky 

(20.4.2005 17:39:53)
Taky se připojuji ke gratulaci a díky za to že jste.
 Evelyn 
  • 

Re: Díky 

(20.4.2005 22:30:51)
Gratuluju a děkuju:o).

E.
 JK  
  • 

blahopřeji /otcovské fejetony 

(20.4.2005 17:50:45)
Jirko,
posílám Ti veřejné blahopřání k nebývalé úrodě.
Nebýt RODINY, nikdy by asi nevznikl cyklus Otcovské fejetony, moje hobby pěstované v pozdních večerních hodinách.
Raduji se ze všech reakcí, ať jsou jakékoliv.
Je skvělé, že to takhle funguje.
Díky všem, kteří ošetřují "rodinný" prostor.
Díky všem, kteří do něj vstupují.
J.K.
 Alena 
  • 

Happy birthday 

(20.4.2005 23:17:57)
Vsechno nejlepsi, a taky pripojuju diky, Rodina je skvely zdroj povzbuzeni i praktickych informaci.
Jeste jednou dekuju a preju hodne sily a radosti do dalsi prace, ma to cenu!
 EvčaK 


GRATULACE 

(21.4.2005 10:45:17)
Jirko, Tobě i všem z Rodiny moc děkuju za skvělou práci!!!!!! A hlavně nápad a iniciativu něco takového udělat. A všem přispívajícím za vynaložený čas a vše ostatní. I panu Karbanovi, kterého tak "ráda" kritizuju.
Tenhle server znám necelý rok (od chvíle, co nám připojili net). Trávím tu téměř každý den určitý čas a přináší mi všechno to dobré a příjemné, co jste už všichni popisovali.
A ještě speciální dík Jirkovi za jeho povzbudivé maily - když mu pošlu článek k uveřejnění. Kdo by pak nechtěl psát dál?! Evča
 sarks 


ahoj 

(25.4.2005 7:05:08)
gratuluji ,přeji hodně příspěvků a co nejméně virů.Krásné a hlavně přehledné stránky tak ještě jednou díky
 Věra S. Clarisska, USA 
  • 

Do sta let!!! 

(25.4.2005 22:14:57)
Připíjí se na člověčích narozeninách! A vzhledem k tomu, že Rodina je teprve školou povinná, máme všichni dlouhou a dozajista vzrušující cestu před sebou.
Roky růstu (do šířky i do hloubky), roky zrání a kupodivu za sebou už už i sbírání plodů. A jsou to plody vskutku sladké(jen se koukněte do fotoalb a miminka). Tak nám všem (a hlavně Jirkovi) připíjím, aby ta úroda byla pořád počád větší a sladší...
Jak ta melounová, tak ta jablíčková (ze stromu poznání)...Věra S.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.