| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Povoláním kmotra

 Celkem 2 názorů.
 Lucie Musilová 
  • 

Chyba!!! 

(20.12.1999 17:24:26)
Přála bych si, aby taková kmotra byla na každé škole... Kdyz jsem chodila do 5 třidy (1990/91) taky jsme měli podobny klub. Pak z nej udelali pocitacou ucebnu :((( Mno duvod proc pisu je, ale tento v clanku se zminujete o detskych parlamentech. Coz je vekmi dobra vec. Vy, ale uvadite jako jeho organizatory hnuti Duha!!! A to je chyba.!!! O detske parlamenty se stara Duha - sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi (stranka www.duha.adam.cz). Ekologicka organizace Hnuti Duha s tim nema co delat....
Bohuzel tuto chybu dela vic lidi... dokonce treba i Frekvence 1 chvalila jednou Hnuti Duha za to co dela na Mysinci pro deti z detskych domovu... rodice jedne z decek z naseho oddilu nam dojeli na tabor vynadat... Pry privazujeme deti ke stromum... apod. Jinak dikz za pekny clanek... Ahoj
 Romana Beková 
  • 

komentář 

(22.9.2000 21:22:40)
Kmotra je zatím podle mne jeden z nejlépe realizovaných projektů využití psychologa ve školní praxi.V Londýnské jsou díky tomu daleko před všemi školami u Nás.Měla jsem tu čest poznat tuto školu i její Kmotru osobně a nemohu nic jiného než chválit.Díky ní i naše škola nastoupila podobnou cestu, kterou podporují i rodiče žáků.Myslím,že tito lidé by měli být na každé škole. Děkuji R.B. CV

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.