| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O novém bazaru ještě jednou

 Celkem 50 názorů.
 axe 


Škoda, 

(23.11.2004 11:06:47)
že jste jako "argumenty" nepoužil také maily, ve kterým maminky prosily o zachování starého bazárku :o) Btw, rubrika "Zkušenosti" se kvůli zmíněným autosedačkám také ruší???

Že byl bazárek nepřehledný a zahlcený komerční inzercí? Že se z fotoalb stalo skladiště hadrů na prodej? A čí je to vina? Těch, které využívají nastavený systém, nebo špatného nastavení???

Byl opravdu takový problém stanovit hranici, kolik fotek (resp. jakou velikost) může mít jedno album, kolik alb může mít jeden uživatel, umožnit mazání vložených příspěvků vkladatelem, stanovit hranici, kolik příspěvků v jeden den může odeslat jeden uživatel (jedna IP), povolit příspěvky pouze registrovaným (ne anonymní), a komerční inzerci "vykázat" na placený bazar s tím, že kdo poruší pravidla, bude mu zakázán přístup na server???

Nový bazar nekritizuji - nemíním ho využívat a nelíbí se mi - mluvím pouze o té krásné "drbárně", kterou jste nám vzal. Nepochybuji o tom, že to snadno přežijete a že budete mít dál spoustu věrných, ale věřte, že jste hodně lidí velmi zklamal.

Za ten "zlomek", který odchází, Vám přeji hodně peněz z reklamy i z bazaru. Pak snad budete mít možnost zaplatit si moderátora pro diskuse :o)
 JanaHB 


Re: Škoda, 

(23.11.2004 11:44:01)
plně s tebou souhlasím.
Je jasné,že návštěvnost od někoho klesne,ale budou sem chodit stále nový lidé.
Jinak jak píše Jirka a jak nám vložit e-maily,to vše je pravda,ale není tak těžké toto vkládání omezit.
A k tomu,že za inzeráty se nic nepaltí,když chci vložit foto musím poslat SMS a když odpovědět na inzerát,tak vyplňovat dlouhé a dlouhé kolonky,což je na více času.
 Ivana, Terka8/99, Šimon7/02 


Re: Škoda, 

(23.11.2004 14:55:08)
Káčo napsalas to absolutně přesně, jako jsem chtěla psát já. Jirka si z připomínek vzal bohužel jen to, co se mu v dané chvíli hodí víc.
 Janca 
  • 

Re: Skoda, 

(23.11.2004 20:33:50)
Já zasnu nad tím, jak dokázes ocenit necí snahu veci vylepsovat a menit a nechápu, proc tady nekomu lezí v zaludku, ze by z ty práce, jakou s Rodinou Jirka má, náhodou mohl mít nejaky zisk, doporucuji ti zrídit si svuj vlastní server a provozovat ho podle svych predstav a nekritizovat praci a snahu ostatnich.
tot vse, je to jen muj nazor a Jirkovi drzim palce
 Čokoláda... 


Můj názor.... 

(23.11.2004 21:17:44)
Jirko,
já myslím, že určité omezení v bazárku je fajn!
Já tam např.před časem chtěla prodat kočárek po synovi! Vložila jsem inzerát s fotkou a když jsem se tam jukla večer, jen jsem žasla, kam až byl odsunut!!! Bylo mi jasné, že by se takhle nikdy neprodal, neboť by nikdo nelistoval desítky stránek zpět!
Teď jsem třeba sháněla trička Prince Oliver a musela bych inzerát vkládat nejméně 20 x denně, aby si ho někdo všimnul, neboť se tam neustále objevují stejné odkazy na stejné "bazárky, hrabáčky, sekáčky...." a to mnohokráte za den!
Třeba se to tímhle omezí a zpřehlední...
Ale to se vše uvidí, zatím jsem inzerát teď vlkádat nezkoušela :-)
Jinak Jirko díky moc za Rodinku...a za to, že jsi! :-)
 ~•~Missy~•~ 


Re: Můj názor.... 

(23.11.2004 21:55:30)
No a protože nikdo nechtěl být odsunut, tak každej vládal 20x denně a o tom to celý bylo...
 Eva 
  • 

Re: Škoda, 

(23.11.2004 21:45:00)
Kačeno,vidím že se vyznáš v problematice netu.Mohla by si prosím poradit,jak odfiltrovat opruzovače,kteří jsou připojení např. mobilem?Za Tvé rady ti budou vděční určitě i ostatní provozovatelé,kteří řeší ty samé problémy.
Ještě dotázek-máš vubec představu,kolik stojí železo pro chod tak velkého servru jako je Rodina?
Děkuji za odpovědi a radu.
 axe 


Re: Re: Škoda, 

(23.11.2004 23:09:58)
nevím, proč bych ti radila zrovna tohle, zadarmo ani kuře nehrabe, že? :-))) Mám začít tím, že zveřejním IP a uživatele, pod kterým se připojuješ? :-D
 Eva 
  • 

Re: Re: Re: Škoda, 

(23.11.2004 23:16:34)
klidně,těším se:-))))

A pokud by si věděla odpovědi na to co píšeš,taky by si takové kraviny nikdy nenapsala.
 Eva 
  • 

Re: Re: Re: Re: Škoda, 

(23.11.2004 23:20:58)
MMCh,co je to za pojem uživatele,pod kterým se připojuju?:-))))
 axe 


Re: Re: Re: Re: Škoda, 

(23.11.2004 23:40:17)
zopakuj si češtinu pro cca 4.-5.třídu, ale ani to nic nemění na tom, že mě pan Jiří neplatí :-)))))
 eva 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Škoda, 

(23.11.2004 23:44:39)
Ale copak?Docházejí argumenty a schopnosti,já myslela že tu nepíšem diktáty.
Pořád čekám na tu svou IP adresu.........
 kačena* 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Škoda, 

(24.11.2004 15:42:19)
tak čekej, čekej, když nemáš nic lepšího na práci... a aby ti při tom čekání nebyla dlouhá chvíle, můžeš si opakovat tu češtinu :-)))
 ? 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Škoda, 

(24.11.2004 16:23:45)
To víš, takovej už je život. Někdo plave v češtině, jinej si honí triko a před věci znalými lidmi ze sebe dělá vo... eh, co už. Jinak jsem koukal do výpisu Rodiny a za dnešek se sem 97x přihlásila IP 62.141.24.1. Napočítal jsem celkem 9 různých kombinací browser - operační systém. 47x se přihlásila IP 80.188.52.66. Ve výpisu bylo taktéž 9 různých kombinací. Ve skutečnosti se pod stejným IP přihlásilo nejspíš víc lidí. Většina byla nepochybně schovaná pod nejčastěji používaným MSIE 6.0 a systémem Win 2000, příp. XP. Na další adresy už jsem ani nekoukal. Ani se nebudu podepisovat. Koukni do svojí koule, zjisti kdo jsem, nastartuj koště a přileť na návštěvu.
 Eva 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Škoda, 

(24.11.2004 17:45:23)
Sorry za upřímnost,ale udělala si tady ze sebe pěkného debila.Na moji IP adresu by si nikdy nepřišla,protože ji mám neveřejnou.Jedinné na co by si přišla je IP adresa sdílená,na kterou je napojeno asi 35 PC.Takže prd platné pro jakékoliv zablokování.Příště tady ze sebe nedělej machra ve věcech o kterých nic nevíš.
Tu chybu vím, a jestly ti to udělá radost,tak se specialně kvuli tobě omlouvám.Že by paní učitelka?Takovým jako ty jsme ve škole říklali dost nelichotivě a názor jsem od té doby nezměnila.Prostě,nick odpovídá inteligenčnímu kvocientu:-)))))
 Líba, 2 holky 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Škoda, 

(26.11.2004 13:08:53)
Evo, nějak moc drsné na Vaši inteligenci, nemyslíte? :-((((((((
 Eva 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Škoda, 

(26.11.2004 15:30:09)
Líbo, asi to určitě myslíte dobře,ale imbecilismus,debilismus,kreténismus a idiotismus jsou používané odborné výrazy z psychiatrie(vzestupně).Z toho odvozené imbecil,debil,kretém a idiot nejsou žádné nadávky,ale pouze ohodnocení výše inteligence.
 AlaKs 


filuta 

(23.11.2004 11:13:06)
Že ty si to, Jirko, udělal schválně! Moc dobře si věděl jaká se kolem zrušení starého bazárku strhne „bouře“ a že návštěvnost prudce stoupne. Kdo ba se nechtěl hezky pohádat! A vyšlo to! Je vidět, že jsi člověk na pravém místě! ;-)))) Díky za Rodinu.
 VeronikaVeronika 


Re: filuta 

(23.11.2004 11:49:33)
No, tak pokud jde někomu o "drbárnu", tak v hlavních diskuzích jich je několik, v ostatních taktéž - rozjeďte nějakou, časem se přesune mezi hlavní diskuze... Nemyslím, že by Jirka nebyl ochotný nebo schopný kompromisu - viz např. naše žádost /Dámská drbárna/ o každotýdenním umazávání příspěvků - funguje bez problémů, Jirko, díky!!!

A nezlobte se na mě, abych vlezla na BAZAR a tam byly stále stejné inzeráty každou hodinu se opakující?? To je už parazitismus.

Jirko, vím, že už se to snad někde nadhodilo... Nelze zařídit účet, kam by maminky mohly dobrovolně zaslat nějakou částku??? Třeba by to pomohlo, určitě by se nás pád našlo, co bychom chtěli něco dát - je to koneckonců v našem zájmu - já bych bez RODINY snad ani nežila:o)))
 Jarka 
  • 

Re: Re: filuta 

(23.11.2004 12:16:21)
Vážně si myslíte, že je potřeba zařizovat nějaké konto pro JIrku? Je tu spousta reklam a myslím si, že když už Jirka nevydělává, tak alespoň rodinu nedotuje. Pokud ano, tak klobouk dolů, protože 100 000 za server + jiné výdaje s tím společné a šestičlenná rodina to už dá práci utáhnout. Ale jak říkám, můj názor je ten, že Jiří nemusí doplácet na rodinu, to dělají zadavatelé reklam.

Za ten čas, který tomu dává tak si zaslouží velké JIRKO DÍKY.
 Šáry 
  • 

Přiznám se, že jsem neměla sílu 

(23.11.2004 11:57:50)
zejména po přečtení některých lamentací sledovat celou debatu o starém/novém bazárku, jen mě to otrávilo, protože to zahltilo diskusi.

Podle mého skromného mínění je vše dané tím, že je to Jirkův server, Jirka je tu tudíž doma a může si tu dělat, co chce, tudíž i třeba celý server zrušit, a nepotřebuje k tomu žádný jiný důvod, než že se mu zrovna chce (Jirko, doufám, že to neuděláte!)

Připomínky k tomu, zda se mi to líbí nebo nelíbí, jsou v pořádku, ale proč proboha ty jeremiády a vyhrožování, že už sem nebudu chodit...? Kdyby se jednalo o službu, kterou si platíme, tak by se to snad dalo pochopit, ale Jirka nám ji poskytuje zcela zdarma, takže mi podobné výlevy přijdou naprosto nemístné a nevhodné.
 axe 


Re: Přiznám se, že jsem neměla sílu 

(23.11.2004 13:15:20)
Anonymní Šáry, nepleťte si vyhrožování s konstatováním :-)))) Jistě, máte pravdu, Jirka to tu opravdu může zrušit, když je to jeho :-)))
Někdo možná píše jeremiády, ale pořád radši budu číst jeremiády, než - odpusťte - hlouposti.
 Klenoflejn+4 


Lidka - Christiana 

(23.11.2004 14:05:05)
Zaujala mě zmínka o výše uvedené povedené prodejkyni zn. Römer. Svého času dokonce "zakládala Klub maminek". Klub plný akcí, setkání, hlídání, kultury,výměny zkušeností...Projevila jsem tehdy zájem a poslala jsem jí adresu. Zanedlouho mi přišel paklík propagačního materiálu jejího obchodu i s ceníkem. Tím činnost klubu skončila :-))
 Šáry 
  • 

Re: Re: Přiznám se, že jsem neměla sílu 

(24.11.2004 0:05:24)
Milá Kačeno,

ponechám stranou fakt, že Vaše anonymita je jen o nepatrný zlomeček adresnější, než ta moje.

Samozřejmě, proti gustu žádný dišputát, čtěte si, co Vám libo, ovšem já se nemohu ubránit, abych mezi ty dva Vámi posledně zmiňované pojmy nedala rovnítko...
 mirka 
  • 

POMOC !!!!!!!! 

(23.11.2004 19:06:13)
Já jsem asi úplně blbá,ale úpořád to nechápu?Takže do fotoalb nebudu moct vkládat fotky oblečení po dítěti a nabízet ho k prodeji?A když budu chtít nabídnou oblečky z řady Next,které dost nakupuji,tak mám prostě smůlu a budu vykázaná z těchto stránek?Tak to abych začala nakupovat třeba v HaM a potom bude vše v pořádku?Děkuji každému kdo mi v tom udělá trochu jasno.
 mirka 
  • 

POMOC !!!!!!!! 

(23.11.2004 19:06:16)
Já jsem asi úplně blbá,ale úpořád to nechápu?Takže do fotoalb nebudu moct vkládat fotky oblečení po dítěti a nabízet ho k prodeji?A když budu chtít nabídnou oblečky z řady Next,které dost nakupuji,tak mám prostě smůlu a budu vykázaná z těchto stránek?Tak to abych začala nakupovat třeba v HaM a potom bude vše v pořádku?Děkuji každému kdo mi v tom udělá trochu jasno.
 Kačenka 


Re: POMOC !!!!!!!! 

(23.11.2004 20:20:16)
DObrý den,

taky by mě tato problematika zajímala, když si zadám inzerát, rozhodně se tam neobjeví fota všech oblečků, které bych ráda prodala, takže stejně všem zájemcům budu muset posílat mailem fotky?

Díky všem za odpovědi, jsem možná trochu natvrdlá

Katka
 Simona 
  • 

Re: Re: POMOC !!!!!!!! 

(23.11.2004 21:59:58)
Jirko já sice chápu, že se ti nelíbí inzerce bazáků v rubrice nabízím, bylo to k vzteku, ale mě osobně mnohem víc štvalo napadání ostatních maminek někým, kdo evidentně nemá co na práci. A to není problém jen bazárku, ale bohužel i ostatních diskuzí. Co se týká zmiňovaného int. obchodu Matýsek, nechápu, proč jmenujete zrovna tenhle. Myslím, že jich bylo víc a narozdíl od Matýska i dost nesolidních. Chápu, že to sem asi nepatří, ale mě to třeba i pomohlo ve výběru autosedačky. A to taky jde, ne?
Jinak je rodina moc fajn, našla jsem si tu spoustu přátel, ale tohle dohadování mě kazí chuť.
 Stáňa+Ondra (* r. 94) 


Re: POMOC !!!!!!!! 

(23.11.2004 22:08:26)
Mirko,
to s těmi Nexty byla nadsázka ;-) ... na alba se podle mne nebudou moci vkládat žádné fotky zboží na prodej ať už od Nextu nebo od H&M nebo C&A ... Fotky toho, co prodáváš, budeš moci vložit do inzerátu - pokud si připlatíš.
Jirka jen vyvracel obavy z toho, že se tu nebudou moci zveřejňovat fotky ze sběratelské diskuse (a zároveň upozorňoval na to, že taktiku "já sbírám trička Next" baštit nebude :-)))
 mirka 
  • 

Re: Re: POMOC !!!!!!!! 

(23.11.2004 22:21:09)
Tak to do alba nepůjde přidat nic,co bude určeno na prodej?Když budu vyřazovat něco ze skříně,tak mám dvacet fotek cpát,do alba,přes inzerát?
To jako do každého inzerátu jednu fotku,to bych se ale nedoplatila?
 Petra Neomi 
  • 

Re: Re: Re: POMOC !!!!!!!! 

(23.11.2004 22:23:49)
Prostě si uděláš stránky na "bazarování" na jiném freehostingu, vždyť jich je.
 Eva 
  • 

Re: Re: Re: Re: POMOC !!!!!!!! 

(23.11.2004 22:28:58)
Ted jsi mě předběhla:-))))Stránek,kde si mužete založit svuj freehosting je hodně a stránky ve formátu html není takový problém udělat.Existují na to i knížky s podrobným návodem.
 Marcela70 


Re: Re: Re: Re: POMOC !!!!!!!! 

(24.11.2004 11:37:56)
Petro prosím poraď, kde si je můžu založit nebo jak??? dík M.
 Eva 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: POMOC !!!!!!!! 

(24.11.2004 12:12:50)
Tady http://www.crd.cz/web/?rid=7

tady http://www.webzdarma.cz/

..........http://www.multiweb.cz/e/

existuje jich spousty-hledejte..........
 Katka. 


Re: Re: Re: POMOC !!!!!!!! 

(24.11.2004 10:33:32)
Jestli jsem to správně pochopila, tak do albíček nepůjdou vkládat fotky věcí určených k prodeji. Vždyť to jsou RODINNÁ fotoalba ve kterých by měly být fotky maminek, tatínků, dětí atd...

Musela jsem se smát maminkám, které vyřvávaly, že půjdou inzerovat jinam.
To si jako dají inzerát např. na DAMA.cz a dají tam odkaz na svoje album na rodince?? Jak směšné...

Já jsem opravdu na počítače blbá, ale musím přiznat, že při troše snahy není zas takový problém vytvořit si vlastní jednoduché stránky, které mi budou sloužit k prodeji oblečení po dětech :))

Jak už jsem několikrát psala, já s tímto naprosto souhlasím a myslím, že Jirka dělá jenom dobře!!!

Taky nechápu řeči typu: Když se zruší bazárek, bude rodina.cz stát za ***** :((
Nevím jak vy, ale já jsem na rodině závislá. Chdím sem diskutovat a "sbírat" informace atd..
A kvůli zrušení (tedy spíše obnovení a vylepšení) jedné rubriky, neodepíšu celou rodinu.cz!!!

Tak a teď čekám smršť "kamenů na moji hlavu"....


 Delete 


Re: Re: Re: Re: POMOC !!!!!!!! 

(24.11.2004 12:46:36)
ksichtiku,
nejdu házet kamenem :-))....jen ti chci říct, že je to pro tebe možná nepochopitelné, ale jsou i tací, co sem opravdu chodili hlavně kvůli bazárku v té podobě, v jaké byl (diskuze) a ty ostatní diskuze a články brali jen jako doplněk. Třeba já....Bazárek jsem si opravdu prohlížela, bavilo mě to listování....kdežto informace získávám raději hledáním na netu (jak podobné tomu listováním bazárkem:-)) ) a povídat jsem si vždycky chodila na chaty a ICQ....Inzeráty jsem vkládala na různých serverech, nejen tady, kdežto nakupovala jsem jen a pouze tady. Teď už nebudu, protože teď už se tu nakupuje stejně jako jinde a to mě neba, víš?
Takže je hezké, že existuje něco, v čem se dá dobře hledat nějaká ta konkrétní věc, kterou sháníš, ale je škoda, že už nebude existovat něco, včem se dá jen tak brouzdat a zkoušet "potkat" něco zajímavého ke koupi.

Nemluvím o užívání alb k prodeji, asi bych byla také raději, aby sloužila svémů původnímu účelu....i proto jsem si vytvořila (nechala vytvořit) vlastní web na prodej věcí po dětech....

Jako prodávající mi tedy starý bazárek chybět nemusí, ale jako kupující ho budu postrádat...
 Čokoláda... 


Můj názor.... č.2! 

(23.11.2004 22:34:49)
Odvolávám, co jsem napsala :-)
nedalo mi to, a jukla jsem na ten novej bazar!
A musím konstatovat, že mně se teda vůůůbec nelíbí, připadá mi nepřehledný, zkusila jsem odpovědět na inzerát i vložit inzerát a asi jsem s tím provždy zkončila, protože tohle už není ono....
Zlatý desetkrát denně stejný příspěvky a odkazy :-)
(tohle je takový...studený!, neosobní...)
 Hanka 
  • 

Re: Můj názor.... č.2! 

(24.11.2004 12:49:53)
Chápu, že se někomu nelíbí, že musí za fotky platit, ale napsat že nový bazárek je nepřehledný, je k smíchu. To jako ten minulý byl přehledný??? Já tam nikdy nenašla nic, co jsem potřebovala, nemám čas listovat hodinu, abych se prodírala stále stejnými inzeráty. V tom novém bazaru konečně hledám, jen mězi tím, co mě zajímá. Konečně!
 Bibione 


Re: Re: Můj názor.... č.2! 

(28.11.2004 12:27:40)
Holky je fakt že nový bazárek je sice přehledný ale vložit tam inzerát vyžaduje podstatně víc času než v tom starém. A stím placením inzerátů-poraďte mi prosím jak vložit inzerát aby se za něj neplatilo a předesílám že tam nechci fotku. Po vložení inzerátu bez fotky aniž bych ho chtěla nějak výhodněji umisťovat mi byla zaslána zpráva na mail že bez potvrzení odesláním sms s kódem nebude můj inzerát vůbec zveřejněn. Že jsem zadala informace které vyžadují potvrzení sms zprávou. Ale já tam dala jen kontakt na mail a telefon a to po mě chtěli v tom základním formuláři označené jako povinné. Poslala jsem tedy sms a bylo mi odpovězeno že inzerát bude výhodněji umístěn. Mě takové jednání nepřijde moc fér. Jde tedy vložit inzerát bez zasílání sms a tedy placení? Myslím že ne ať to tam zkoumám jak chci. Je ale fakt že pokud mi přijde odpověď, nemusím ji nikde hledat a přijde mi od bazarku mail ale to není vůbec nutné, že? Pokud se zadá mailová adresa tak kdo má zájem ozve se na ni, ne? Nebo je to jinak? Nemyslím že účelem této diskuze je někoho urážet či odsuzovat ať už za nesprávnou češtinu nebo předělání jeho vedenými stránek ale snaha o zdokonalení stránek a zájem o názory na tyto stránky. Pokud se chcete dámy urážet vyhledejte si arénu, kupte boxerky a můžete nastoupit
 Sylvie 
  • 

Re: Re: Re: Můj názor.... č.2! 

(28.11.2004 17:27:14)
Alex, zveřejnění telefonního čísla JE PLACENÁ SLUŽBA. A přímo ve formuláři JE UVEDENÉ, že pokud využiješ možnost zveřejnění čísla, budeš muset odeslat kód SMS (= tedy zaplatit) a že se zveřejní číslo telefonu, ze kterého bude správa odeslána. Zdarma jedině bez odkazu, fotky a telefonu ;o)

S.
 Bibione 


Re: Re: Re: Re: Můj názor.... č.2! 

(1.12.2004 11:26:26)
Děkuju Sylvie. Toho jsem si teda fakt nevšimla. A bez odkazu znamená i bez mailu?
 Květen05 


bazárek 

(24.11.2004 8:55:15)
Přečetla jsem si některé příspěvky a to mě donutilo přečíst si i článek Jirky, který napsal o bazárku. Myslím tím článek č.2. Taky by mne zajímalo proč Jirka vybral jen ohlasy, které se jemu hodí do krámu a dělá jako kdyby jiné nebyly.
Jistě má se serverem spoustu práce, ale s tím musel počítat. Vždyť "spolupracovat" se ženskýma je někdy očistec :-)Jen si říkám, jestli této situaci nešlo předejít třeba nějakým omezením pro stávající bazárek. Např. určitá velikost fotek, nemožnost vkládat HTML, možnost inzerce jen pro registrované apod. Určitě by se nějaké řešení našlo a jak se říká vlk by se nažral a koza zůstala celá.
Názor, že je to jeho server a může si dělat co chce moc neberu. Vždyť kdyby nebylo mamin, tak se na něj bude koukat sám. Ale to jen tak na okraj, v žádném případě nechci hanit jeho práci a úsilí, které ho jistě stojí provoz serveru.
 Chromacek 


Re: bazárek 

(24.11.2004 17:37:38)
Jo mě bude chybět, docela často jsem se u toho dobře bavila. Škoda, takové inzertní stránky jako teď budou na rodině jsou všude.
 Chromacek 


Re: Re: bazárek 

(24.11.2004 17:54:10)
A jak budu plati vložení inzerátu, když bydlím v Německu?
 Píďa, Kubásek12/04 Anika5/07 


Pro povzbuzení 

(25.11.2004 20:59:45)
Jirko já s tebou souhlasím, myslím, že bazárek potřeboval takovou změnu. Držím moc palce, rodina je sqělá!!!! Díky za ni:o)
 Sylva, 3 děti 


Nový bazárek 

(30.11.2004 0:01:48)
Nevím, ale nejsek žádný začátečník, přesto se tam prostě vůbec nemůžu dostat. Poradí mi někdo?
 Sylvie 
  • 

Re: Nový bazárek 

(30.11.2004 8:02:10)
S čím konkrétně máš problém?

S.
 Sylva, 3 děti 


Re: Re: Nový bazárek 

(30.11.2004 21:48:29)
Pořád mi to tam jenom háže hlášku, že stránku nelze zobrazit.Už jsem překontrolovala veškeré nastavení prohlížeče a už mě nic dalšího nenapadá.
 Sylvie 
  • 

Re: Re: Re: Nový bazárek 

(30.11.2004 22:07:36)
Sylvo, mně se zobrazuje normálně - i ráno, i během dne, i teď. Chyba bude někde u tebe. Neudělala jsi třeba nějaký překlep v adrese?


http://bazar.rodina.cz
 kitti 


nový bazar 

(2.12.2004 14:00:07)
Jirko, jak jsi sám napsal, chtěl si novým stylem bazárku zamezit reklamám, šlo ti hlavně o to, aby se zde prodávaly spíše věci vytvořené ručně, a ne žádný kvanta oblečení, natož nějaký sekáče, ale pokud třeba dneska prolistuješ bazar, tak je to děs, je to samá reklama, samá pozvánka na vstup do internetového sekáčku, nenašla jsem jedinný příspěvek na prodej obrázků či něčeho podobného, tak nevím jestli tvá snaha nebyla ukvapená a hlavně, zda vůbec to přineslo to, co mělo. Já jsem si také vložila inzerát, jenže protože jsem si nepředplatila Top místo, tak jsem skočila někam na třetí stránku, a to se u starýho bazárku nestalo, myslím, že maminky se u bývalého bazárku naučily samy rozlišovat, co si přečíst, a co vynechat. Opravdu si nemyslím, že došlo k zamezení toho, co jsi si naplánoval. Po první straně mě to znechutilo a raději odejdu...jsem opravdu zklamaná, na rodinku jsem se vracela ráda, i když někdy došlo k hašteření, pobavilo mě to, ráda jsem si přečetla i nějaké rady, a hlavně, raději jsem si prohlížela fotoalba, než stránky s internetovým sekáčem...takže by bylo lepší vrátit původní podobu, nebo raději bazar zavřít, stala se z toho komerční stránka...

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.