| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Když malé dítě lže

 Celkem 3 názorů.
 Janijaja 


Verka 

(2.9.2004 12:48:48)
Ta Lenicka mi pripomina nasi Verku, jsou ji 4 - uvedu priklad: Zrovna vcera, kdyz si sundavala vecer ponozky, mela je cele mokre. "Proc mas mokre ponozky?", ptala jsem se ji. "Honzik mi je namocil." Honzikovi je rok a jsem si jista, ze do umyvadla a ni vany zatim jeste nedostane. "Verko, vis, ze to neni mozne, rekni, jak to bylo." "No, on si hral se svoji lahvi a tim mi je namocil" Lahve byla celou dobu na stole "Nelzi, vis, ze to se nedela, asi za lhani budeme muset zavest nejaky trest, tak jak to tedy bylo" "Ja nevim." "No, to nevadi, nic se nedeje." Je mi mnohem prijemnejsi, mluvi-li pravdu, nez aby si zacla honem vymyslet a svadet veci na sveho bratra. Za to, kdyz neco rozbije, nebo provede ji netrestame. Za lhani ji ukladam symbolicke tresty (nastesti nelze casto), jako ze treba: ted 10 min si nesmis hrat s touhle hrackou atp. No, ona je moje nevlastni dcerka, spis me napada, ze jeji vlastni matka ji asi tresta daleko hur. Po delsi dobe, co stravila jen ni lze snadneji... :o
Uvedu jeste jiny priklad pro legraci: Je ve vane a vidim ji, jak sundava z Honzikova parniku samolepky. Jen me vidi prichazet, uz povida: "Ty samolepky se sundaly samy!!" Nekdy se tomu musim smat.
 Martínek a tatínek 
  • 

Re: Martínek a tatínek 

(6.9.2004 8:57:45)
Mám taky problém Martínek je venku4letý a jde za tetou.Teta se ho ptá je tatínek doma?on rekne že ano že spinka,ale skutečnost je jiná že tatínek je v práci.Kdyby mi to nerekli tak otom nevím a jsou veci které opravdu neodhalím a vesele si lže dál co stím?Být ho nechci.Poradte
 Lenka Nová, tři dospívající dcery 
  • 

Re: Re: Martínek a tatínek 

(6.9.2004 16:34:43)
Nechces aby Martinek byl? Nebo ho nechces Bííít?!

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.