| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Klíčovou dírkou – V lůně přírody

 Celkem 9 názorů.
 Kač. ♀ + ♂ 


Rýč se dá použít i jinak.... 

(13.7.2004 10:10:43)
Já jsem taková výbušná povaha... tak bych nejspíš manžela tím rýčem utloukla, hned po té co bych se dozvědela, že to tahle bude nejspíš nadosmrti .... :-)))

Kačenka
 Henri Ani/Toni/Šíša/Miki 


Re: Rýč se dá použít i jinak.... tak to mě, prosím, dostalo! 

(14.7.2004 10:24:18)
:-)))))) Děkuju, ještě teď mi tečou slzy!
Asi nejspíš proto, že mám doma to samé v bleděmodrém.

Magdi nezoufej, sice při otázce, jestli mít doma radši unuděného páprdu u televize, nebo aktivního všudybyla (v mém vnímání hyperativního), jsem odpověděla, že to radši nic, ale stejně bych ho nedala. Kdo by mu lepil rány po kladivu, nadával za třetí zlomenou kosu a doporučil jako levnější řešení i tu nejdražší sekačku, vzteky zelenal kvůli rozhrabanému záhonku od psů, a vůbec ... a to s tím rýčem, Kačenko, ve vhodné chvíli důrazně připomenu (snad neuplatním :-).
 Raketka 


:))))))))))))) 

(15.7.2004 13:02:31)
Magdi
já tě obdivuju ... to snad není možný :))) Já nevím, co bych dělala na tvém místě - jestli bych se rozbrečela, hystericky rozesmála, nebo ho umlátila ...

Tvoje podání této zoufalé situace mne ale neskutečně pobavilo :))) Silné nervy ...
 Jana038 


Měli jsme podobné prázdniny 

(14.7.2004 17:20:28)
I já jsem si s pobavením přečetla tenhle článek...V sobotu jsme se vrátili po týdenním pobytu na chatě. Mám stále v živé paměti vysokou trávu, kterou ani sekačka příliš nebrala /nemáme tam elektřinu, takže to byla sekačka na "ruční pohon" - o to šla tíž/. Mandelinky na bramborách, zarostlá střecha, nevypleté záhonky...atd., atd. Tentokrát jsem poprvé na chatu jela s podmínkou, že téměř na nic z toho nesáhnu. Manžel ač nerad, neměl na vybranou - buď bude vařit, uklízet a hlavně hlídat děti /4 a 1 rok/. Nerad, ale radši si vybral práci na zahradě a kolem chaty - naše nejmenší je až příliš zvědavá a prozkoumá opravdu vše. Ovšem příští prázdniny už nebude potřeba toho hlídání tolik, tak mě práce na zahrádce nejspíš nemine. A mám tu smůlu, že jsem taky doslova městský typ. Ale co, hlavní je, že dětem a taťkovi se tam náramně líbilo ;o) a my dospělí se třeba i příště nějak dohodnem.
 Daimon 
  • 

Prosím přeložit do češtiny 

(23.8.2004 12:53:21)
"Můj muž věděl, že přestřelil a mít krajtu zakousnutou v krku, bude se mu špatně vyjednávat." - co tím autorka mínila? Nějak mi to není jasné :o)
 JaniRe 


Re: Prosím přeložit do češtiny 

(26.8.2004 11:50:12)
Myslím, že Magda tou krajtou myslela seba a chcela obrazne vyjadriť, že s manželkou ktorá mu celá zúrivá "ide po krku" sa vyjednáva - dohaduje - diskutuje veľmi ťažko :-)
 MartinaNov (dva rošťáci 


Re: Prosím přeložit do češtiny 

(16.8.2008 18:05:16)
až jednou budeš mít tu smůlu, že prožiješ podobnou situaci, rychle pochopíš :-D:-D:-D

 Helga 
  • 

Re: Prosím přeložit do češtiny 

(27.7.2016 0:49:00)
No ale s tou krajtou je to poněkud nadsazené.
 Helga 
  • 

Re: Prosím přeložit do češtiny 

(27.7.2016 0:49:08)
No ale s tou krajtou je to poněkud nadsazené.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.