| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Duben - měsíc hardwarových potíží

 Celkem 7 názorů.
 potfůrka fikaná 


Dekuji 

(29.4.2004 12:24:31)
Rodina me provazela po cele tehotenstvi, ted zde nachazim spoustu rad, diky nimz nepanikarim a v klidku zvladam sve ditko. Ani nevzpominam o spouste dobrych lidi, ktere jsem zde potkala. Fandim Vam ze vsech sil :-)
 Mysak, Janek a Tom 


Re: Dekuji 

(2.5.2004 20:20:37)
Taky bych chtela podekovat za nasi rodinku za VASI rodinku a preju co nejmin potizi!!!!
 Káča - dvě děti 
  • 

Jirko dík 

(29.4.2004 12:32:15)
Jirko, dík i za to co je teď. Na Rodinu chodím asi 4 roky i když střídavě vynechávám, protože nemám ráda to, že si každou reakci musím "natáhnout". Mnohem lépe mi vyhovuje systém některých jiných stránek, ale přesto se sem občas podívám. Tyhle stránky jsou asi hotový zázrak hlavně pro holky, co čekají nebo mají své první mimino a pak pro lidi, co je pro ně PC náhradou za živé lidičky. Takže opravdu díky za práci do nich vloženou i za finance jim obětované.
 If & 3♥ 


Re: Jirko dík 

(29.4.2004 14:37:52)
Jirko držím palce!
 Senedra 


Jirko 

(3.5.2004 20:30:08)
díky za to, co pro rodinu děláš. Já sama se podílím na tvých starostech.
Ale mám prosbu. Dej vědět, až zase půjdou vkládat fotky ....Dík moc :-)
 Marika,Adelek a Páča:-) 


Nic se neděje! 

(3.5.2004 21:14:31)
Rodina mě a určitě spoustě dalších lidiček dala toho hodně.Od spousty nových přátelsví po užitečné rady,které pomáhají v každodenním životě.Prožíváme tady radost i smutek a za to moc děkujeme a držíme palečky at je brzy vše ok!
 Marika,Adelek a Páča:-) 


Nic se neděje! 

(3.5.2004 21:18:17)
Rodina mě a určitě spoustě dalších lidiček dala toho hodně.Od spousty nových přátelsví po užitečné rady,které pomáhají v každodenním životě.Prožíváme tady radost i smutek a za to moc děkujeme a držíme palečky at je brzy vše ok!

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.