| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Přece tady brášku nenecháme!

 Celkem 2 názorů.
 Mecháček 
  • 

Je to jak pohádka... 

(23.1.2004 12:26:38)
Opravdu mi ten příběh připadá jak z pohádky a v tomto duchu také pevně doufám, že bude se šťastným koncem. Moc jim to všem přeji, ať štěstí provází celou tu novou rodinu a pokud snad někdy bude trochu pod mrakem, ať se toho nelekají, ono se zase vyčasí, vždycky. Těm dvěma lidem patří velký dík za to, co udělali a ještě udělají, možná jim to připadá normální, bohužel to tak není... A klukům ze srdce přeji, že se na ně usmálo takové štěstí, je ohromná spousta těch, které se ho nikdy nedočkají. Velké uznání a dík všem, co se pokoušejí nějak to změnit.

Mecháček (2 kluci vlastní + Kuba v PP, 16 let)
 Denča 25.tt 


Re: Je to jak pohádka... 

(25.1.2004 7:48:25)
Taky se připojuji a celé rodině přeji hodně štěstí a pohody. Kluci určitě našli báječné rodiče a oni zase skvělé děti.
Bohužel jsou stále chyby v zákonech a dětí v kojeňáčcích a ústavech je moc. Já jsem se bavila s manželem, jestli bysme adoptovali dítě, tak jsme se jednoznačně shodli, že ano. Já navíc bych chtěla adoptovat i v případě, kdybysme měli svoje vlastní.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.