| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nové dárky - inspirace na svátky

 Celkem 17 názorů.
 Marek 
  • 

Vystava 

(12.11.2003 9:41:06)
Kde je ta vystava prosim?
 Lionka 


Jé,a já sháním spec. dárek!!! 

(12.11.2003 13:30:25)
Teda ta výstava by se mi hodila!!!Sháním spec. přívěšek na klíč(pískací) a ne a ne ho sehnat,ev. zjistit výrobce :o((((
 Lucka 
  • 

Re: Jé,a já sháním spec. dárek!!! 

(13.11.2003 8:57:42)
Lionko, ten přívěšek já sháním taky!!! A taky -zatím -neúspěšně. Zatím zkouším krámky, kde se dávají přidělat klíče, tam mívají na klíče kde co (krom hrajícího přívěšku :-( ). Kdyby něco, dáme si echo - jooo?
 Lionka 


Re: Re: Jé,a já sháním spec. dárek!!! 

(13.11.2003 15:13:14)
Lucko,
no to bych byla moc ráda.Vznesla jsem dotaz na -Sháním- a -Jaké máte zkušenosti-.Taky okrajově v -Klub starších paní a pánů-,ale jen 1 reakce-že to sehnali kdysi dávno v hračkářství(!?),neznají princip fungování (baterie tam prý nebyla) ani výrobce.
Já už nevím,kde hledat-zkoušela jsem weby výrobců a prodejců reklamních předmětů,prodejce ptákovin a vrhla jsem se (zatím na pár) na výrobce automobilů-zatím bez odezvy.
 Lucka 
  • 

Re: Re: Re: Jé,a já sháním spec. dárek!!! 

(14.11.2003 8:44:30)
Jenom tak pro jistotu, že obě myslíme to samé - člověk zapíská a přívěšek zahraje nějakou melodii (a zapomnětlivci pak podle toho najdou ty "pečlivě schované" klíče). Souhlasí to?
 Lionka 


Re: Jé,a já sháním spec. dárek!!!pískací přívěšek! 

(14.11.2003 14:13:27)
Přesně tak,Lucko.Já slyšela,že ten přívěšek zapíská,ale jestli bude hrát třeba melodii,to už je jedno-hlavně,že se "prozradí",kde je ;o)
Dnes mi odpověděli někteří výrobci aut-nic :o(
 VeronikaVeronika 


Re: Re: Jé,a já sháním spec. dárek!!!pískací přívěšek! 

(18.11.2003 15:28:19)
Holky, já to sháním taky:-) Pamatuju se, že velkým hitem byly tyhle přívěšky tak před 10 lety, vozili jsme je z Rakouska:-) Dejte taky vědět, kdabyste na ně narazily. Děkuji
 Dita syn Kryštof 


Re: Re: Re: Jé,a já sháním spec. dárek!!!pískací přívěšek! 

(19.11.2003 15:30:01)
ahoj náhodou jsemho viděla nedávno v C&A v Carfouru...byl mezi nějakými vánočními dárečkami (rámečky, hrnečky, přívěsky apod.)v hlavní uličce uprostřed
 Lionka 


Re: Re: Re: Re: Jé,a já sháním spec. dárek!!!pískací přívěšek! 

(20.11.2003 16:08:12)
Jéjda Ditko,a to je obchod v rámci Carfouru nebo nějaký malý soukromý obchůdek mimo něj?A prosím Tě v jakém městě to bylo?Nedalo by se zjistit jejich adresa,příp.telefon???????????prosím,prosím
 Lionka 


Re: Re: Re: Re: Re: Jé,a já sháním spec. dárek!!!pískací přívěšek! 

(20.11.2003 20:38:01)
Ditko,
našla jsem na netu obchod C a A- má tento emblém-je to ono????

 Lionka 


Re: Re: Re: Re: Re: Jé,a já sháním spec. dárek!!!pískací přívěšek! 

(20.11.2003 20:39:49)
Ditko,
našla jsem na netu obchod C a A- má tento emblém-je to ono????

 Dita syn Kryštof 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jé,a já sháním spec. dárek!!!pískací přívěšek! 

(20.11.2003 21:00:06)
logo C&A ano,
"NOVÝ SMÍCHOV"
RADLICKÁ 1/b
PRAHA 5
150 00

Tel: 257 284 111
 Eva 
  • 

Pro Lionka, Lucka 

(18.11.2003 12:37:42)
Vím o jakém přívěšku mluvíte. Nechci vám Brát naději, ale myslím, že tento přívěšek se prodával krátce po revoluci u prvních vietnamských stánků. Od té doby jsem ho také neviděla.
 LaD 2002 


Na kole by k smíchu nebyla 

(12.11.2003 14:24:24)
Hodně často jezdím na kole a držet v jedné ruce deštník a v druhé řidítka je nic moc. A pokud je rychlopřehazovací přes hlavu a rychloskládací,není co váhat. A když půjdu pěšky dám přednost klasickému skládacímu deštníku.
 Klára 
  • 

Ta tužka:-))) 

(12.11.2003 19:06:14)
Ta tužka navléknutelná na prst mi přijde jako nejlepší recept, jak si nečekaně vydloubnout oko:-)))
 Yukona, 2 synove 
  • 

Re: Ta tužka:-))) 

(27.11.2003 16:06:09)
ta tuzka je pekna blbost:) ale stejne..co koupit 16 letemu klukovi na vanoce? Nejak pro malyho kluka koupite auticko a on je celej bez sebe stestim..ale ti dospivajici? Ma nekdo napad???
 Lionka 


Re: Re: Ta tužka:-))) 

(27.11.2003 19:29:25)
Yucono,možná:mobil,CD nebo videokazeta,přehrávače (discman apod.),plakát hudeb. skupiny,je-li čtivec-knihy,populár. naučné publikace,kolo apod, sportovní vybavení:skateboard,snowboard,tenis.rakety,mikroskop,...
a zkus zabrousit do rubriky Dárky

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.