| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Červík

 Celkem 4 názorů.
 zuzka 
  • 

pohybové aktivity 

(31.10.1999 19:56:25)
Moc se mi libi Radciny hricky ale muj syn je teprve ctyri mesice stary. Rada bych se naucila neco vhodneho pro jeho vek. Kdo poradi?
Diky
Zuzka
 Radka 
  • 

Re: pohybové aktivity 

(1.11.1999 5:48:43)
Zuzko, děkuji za pochvalu.Jinak si myslím, že i když má syn jen 4 měsíce, lze mu "přednášet" v podstatě jakékoliv dětské říkanky.Děti takhle malé vnímají spíše rytmus a intonaci než význam slov.Stejné je to i s písničkami.V Hříčkách se snažím pojmout co nejvíce věkových kategorií, a tak tam budou i jednodušší texty.Prozatím alespoň tento : PRSTY
první prst je ještě malý,
druhý zlatem omotali,
třetí dlouhý jako had,
čtvrtý ukazuje rád,
pátý tlustý za dva prsty.
Postupně jemně kroutíme s jednotlivými prstíky na rukou i třeba na nožičkách.
Radka
 Marcela, Kubík (teď už 10 měsíců) 
  • 

Re: Re: pohybové aktivity 

(2.11.1999 11:27:16)
Připojuji se k Zuzce. I já už jsem Kubáskovi přednášela básničku o červíkovi a ta nová o prstech se mu bude určitě taky líbit. Jen tak dál. Díky. Marcela
 MamkaZdenka+dcerkaZdenka(10měs) 
  • 

Re: pohybové aktivity 

(9.11.1999 0:59:07)
Nám se v té době osvědčilo:
Pekař peče housky,
uštipuje kousky,
pekařka mu pomáhá,
uštipují oba dva.

(na slova uštipuje, uštipují jsem Zdeninko "poštípavala" a celou dobu jsem se na ní usmívala) moc se tomu smála a líbí se jí to do teďka, i když teď už máme jiné.

Potom jsme v té době recitovali mravenečka (polámal se mraveneček)
a na
klepe na srdíčko - jsem klepala na srdíčko
píše recepis - jsem psala po hrudníčku
pohladil - hladila, atd.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.