| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Co řekneme osvojenému dítěti

 Celkem 3 názorů.
 Pavlína Bednářová 
  • 

Říci pravdu? 

(29.11.1999 13:22:30)
Určitě ano. Ve svých 21 letech jsme s manželem adoptovali hned dvě děti, i když bylo původně v plánu jen jedno malé miminko a časem druhé. Máme sourozence, kterým bylo v té době 1 a 2 roky. S manželem jsme se dohodli, že dětem budeme říkat pohádku "O domečku ". Dnes je jim 7 a 6 let a na zmiňovanou pohádku se vždy těší, protože zas tak často ji nevyprávíme. Nevím zda již plně chápou celou situaci, ale po posledním vyprávění mi starší sluníčko řeklo spontálně, že by jinou maminku a tatínka nechtělo a měla jsem hned velkou pusinku na tváři.
S pozdravem Pavlína
 Lenka , 17 měs. Lucinka 
  • 

Re: Říci pravdu? 

(4.2.2000 0:33:11)
Prosím paní Pavlínu Bednářovou, jestli by mi mohla napsat pohádku o domečku. Děkuji Lenka
 Dana, syn dva roky 
  • 

Re: Říci pravdu? 

(10.5.2006 0:54:13)
Vážená paní Bednářová mohla by jste se mnou podělit o ,,pohádku o domečku,, předem moc děkuji.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.