| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Měla by to být holka!

 Celkem 6 názorů.
 Sedmikráska* 


Opět to nemá chybu 

(17.10.2003 13:30:21)
Fakt Maceško.
A pocity z tiskopisu požadavek na dítě jsme měli podobné. Je pravdou, že jsme šli na socku s jistou představou, ale když jsem doma vytáhla ten papír, tak jsme tam v podstatě nenapsali vůbec nic konkrétního. Třeba zdravotní postižení. Chtěli jsme dítě zdravé. Ale jak dalece znamená při tom cejchování zdravé dítě. Vadilo by nám kdyby mělo třeba pět dioptrií nebo kdyby bylo nedoslýchavé? Prostě každý případ je jiný a podle mně se musí posuzovat konkrétně. Je to prostě hrozně těžké, ale chápu, že někde se začít musí a to je asi takový ten první
filtr.
Hele jak se to dělá, že dostaneš holku?
Já chtěla taky a mám čtyři kluky. Asi to bude tím, že to bylo další z kritérií, které jsme odmítli vypsat. Napsala bych naše chyba. Jenomže ti kluci jsou naše štěstí.
 Sedmikráska* 


Opět to nemá chybu 

(17.10.2003 13:30:44)
Fakt Maceško.
A pocity z tiskopisu požadavek na dítě jsme měli podobné. Je pravdou, že jsme šli na socku s jistou představou, ale když jsem doma vytáhla ten papír, tak jsme tam v podstatě nenapsali vůbec nic konkrétního. Třeba zdravotní postižení. Chtěli jsme dítě zdravé. Ale jak dalece znamená při tom cejchování zdravé dítě. Vadilo by nám kdyby mělo třeba pět dioptrií nebo kdyby bylo nedoslýchavé? Prostě každý případ je jiný a podle mně se musí posuzovat konkrétně. Je to prostě hrozně těžké, ale chápu, že někde se začít musí a to je asi takový ten první
filtr.
Hele jak se to dělá, že dostaneš holku?
Já chtěla taky a mám čtyři kluky. Asi to bude tím, že to bylo další z kritérií, které jsme odmítli vypsat. Napsala bych naše chyba. Jenomže ti kluci jsou naše štěstí.
 Sedmikráska* 


Opět to nemá chybu 

(17.10.2003 13:31:04)
Fakt Maceško.
A pocity z tiskopisu požadavek na dítě jsme měli podobné. Je pravdou, že jsme šli na socku s jistou představou, ale když jsem doma vytáhla ten papír, tak jsme tam v podstatě nenapsali vůbec nic konkrétního. Třeba zdravotní postižení. Chtěli jsme dítě zdravé. Ale jak dalece znamená při tom cejchování zdravé dítě. Vadilo by nám kdyby mělo třeba pět dioptrií nebo kdyby bylo nedoslýchavé? Prostě každý případ je jiný a podle mně se musí posuzovat konkrétně. Je to prostě hrozně těžké, ale chápu, že někde se začít musí a to je asi takový ten první
filtr.
Hele jak se to dělá, že dostaneš holku?
Já chtěla taky a mám čtyři kluky. Asi to bude tím, že to bylo další z kritérií, které jsme odmítli vypsat. Napsala bych naše chyba. Jenomže ti kluci jsou naše štěstí.
 Sedmikráska* 


Opět to nemá chybu 

(17.10.2003 13:31:54)
Fakt Maceško.
A pocity z tiskopisu požadavek na dítě jsme měli podobné. Je pravdou, že jsme šli na socku s jistou představou, ale když jsem doma vytáhla ten papír, tak jsme tam v podstatě nenapsali vůbec nic konkrétního. Třeba zdravotní postižení. Chtěli jsme dítě zdravé. Ale jak dalece znamená při tom cejchování zdravé dítě. Vadilo by nám kdyby mělo třeba pět dioptrií nebo kdyby bylo nedoslýchavé? Prostě každý případ je jiný a podle mně se musí posuzovat konkrétně. Je to prostě hrozně těžké, ale chápu, že někde se začít musí a to je asi takový ten první
filtr.
Hele jak se to dělá, že dostaneš holku?
Já chtěla taky a mám čtyři kluky. Asi to bude tím, že to bylo další z kritérií, které jsme odmítli vypsat. Napsala bych naše chyba. Jenomže ti kluci jsou naše štěstí.
 Sedmikráska* 


Omlouvám se  

(17.10.2003 13:38:16)
Chybička se vloudí
 Bára, Martinka 7 
  • 

Požadavek-fialové se zelenými puntíky 

(18.10.2003 9:10:40)
Ahojky Maceško,
my jsme žádali oficiálně až o 2 roky později - tedy v roce 1998, ale určitě mají stále stejné tiskopisy:o)
My jsme byli trošku připraveni na celou tu proceduru díky víkendovému pobytu pro žadatele o NRP od FODu (dnes už to bohužel nedělají - obvyklý nedostatek financí).
Ale můj "spravedlivý" tatínek bojuje s problémy tohoto druhu po svém - k požadavku na dítě napsal, že bere i Marťana nebo fialové se zelenými puntíky.
A my máme taky holku - ale bylo nám to jedno a je u nás určitě proto, že jsme si prostě souzeni. Narodila se totiž přesně v den našeho zasnoubení, v den jejích druhých narozenin jsme už absolvovali psychotesty na zkoušku u FODu a nakonec její "dokumenty" dorazily na ministerstvo přesně v době, kdy se rozhodli uznat nás svéprávnými k rodičovství - a třetí narozeniny už máme nafocené doma:o)
Pa, Bára

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.