| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Sladké a nevinné "poprvé"

 Celkem 24 názorů.
 Simona 
  • 

Super 

(11.8.2003 3:03:07)
Monty,

super, tvoje příspěvky jsou na rodince určitě nejvtipnější. Čtu je vždycky i manželovi a skvěle se u nich bavíme. Neuvažuješ o knížce?
 Vanilka,30 


Ach Monty, Ty seš balzám... 

(11.8.2003 10:12:47)
...válím se tu jak protržená. Přidávám se k Simče, kam se hrabe Halina, Ivanka a odpusťe mi rouhání i Betty:-)

Jen tak dál, těším se na další. J.
 hh hh 


Re: Ach Monty, Ty seš balzám... 

(11.8.2003 10:24:56)
:o) tak te´d jsem se fakt nasmála
 máša 


Re: Re: Ach Monty, Ty seš balzám... 

(11.8.2003 13:36:09)
přidávám se i já k chvalozpěvu na Monty. Článečky se čtou báječně taky je předčítám manželovi a společně se při nich bavíme. a tak už se těším až přijde z práce :-))
Monty já jsem taky pro tu knížečku...
 Simi 
  • 

Re: Re: Re: Ach Monty, Ty seš balzám... 

(11.8.2003 14:27:46)

Monty,

Ty máš opravdu talent.

Při čtení Tvého článku jsem se zasnila a vrátila do puberty a úplně jsem si sama sebe představovala na Těch houpačkách a .......

Bylo to na jiném místě,ale pocity jsem měla úplně stejné jako Ty - no fuj(:o)))))

Umíš to krásně podat,že člověka vtáhneš do děje a vyvoláš v něm vzpomínky.Jako kdybych četla nějakou hezkou knížku.

Děkuju.

Musíš být fajn člověk.
 JENA, 2 kluci (8/2001a1/2003) 


Re: Re: Re: Re: Ach Monty, Ty seš balzám... 

(11.8.2003 14:34:28)
Jo, jo… Moje poprvé bylo, když se mi ve čtvrtý třídě zdál sen, že jsem měla svatbu se spolužákem Honzou G., kterej mě až do tý doby nezajímal –hned ten den jsem mu o snu řekla, on řek něco jako „no tak teda spolu budem chodit“ a bylo to. Každej pátek jsme s družinou chodili do kina, tak jsme se vždycky tajně pusinkovali v domnění, že když je tma, tak nás nikdo nevidí. Jednou tejdně jsme měli odpoledne stejnou cestu, když jsem já se ségrou mířila do tanečního kroužku a on s dalšim spolužákem (Davidem F.) na šachy, slovo dalo slovo a ségra začla chodit s Davidem (dodnes si pamatuju, že David se mi líbil víc). Jenže jednou v zimě jsme zase takhle šli a zdrželi jsme se klouzáním na jednom místním rybníku. Roh toho rybníka nikdy nezamrzá, protože pod nim vedou nějaký horkovodní trubky a v tom místě plaval na vodě kus dřeva, tak mě napadlo říct, že kdo mi ten kus dřeva donese, dostane pusu. Kluci se tam rozběhli oba a ten muj (asi byl odhodlanější) se propad. A ni nevim, jak jsme ho vytáhli, ale když se pak po zápalu plic vrátil do školy, nemluvil se mnou a dokonce snad rozhlašoval, že jsem ho pod led strčila :-(.
 Bambulka, Dominik 18 měsíců 


Re: Re: Re: Re: Re: Ach Monty, Ty seš balzám... 

(11.8.2003 15:07:26)
Monty, super, jen tak dál, vždycky se hoodně nasměju ;o))
 Dadalinka+Miška2/04aOndra9/05 


Skvělé 

(28.8.2003 20:27:27)
Dneska, jsem něco od tebe četla poprvé a nemůžu se dočkat na předchozí článečky. Jsi opravdu balzám na dušičku. Takto psát je myslím dar, který by nebylo marné rozvíjet a něco s tím udělat :-)).
 david 
  • 

paráda 

(9.10.2003 10:00:55)
Po delší době jsem si zavzpomínal na doby ne až tak vzdálené,krásný příběh.
 Sea 


SKVĚLÝ ČLÁNEK!!!! 

(12.8.2003 0:45:54)
Skvělý článek. Moc mně pobavil, díky. Hlásím se jako další zájemce na koupi Tvé knížky!!!

Měj se hezky, zase něco napiš!
Ahoj Jana
 Simona 
  • 

Super 

(12.8.2003 13:35:54)
Fakt super clanok....Spomenula som si na svoje detstvo. Na prve lasky.
Uz sa tesim na dalsi clanok od teba.
 Katka 
  • 

Jsi talent!!! 

(14.8.2003 13:44:17)
ajoj Monty,
Tvuj clanek je nasprosto bezchybny. Skvele jsem se pobavila, pristi tyto stranky vyhledam urcite zase.
Pises skvele. Mela by ses dat na profesionalni drahu spisovatelky.
Clankum zdar!
Katka
 Marcela Ant29/1/04Josh24/12/06 


Re: Jsi talent!!! 

(17.8.2003 15:54:25)
Moc pekny clanek:-).S radou nemilosti jsem si zavzpominala na mou rodinou dovolenou na Vranovske prehrade.
Schodou okolnosti taky v 80 letech taky mi bylo 9:-)a taky jsem nesnasela stravu v te jejich jidelne, ale moc mi tam chutnala zmrzlina.
 molda 


Záchrana 

(15.8.2003 10:51:59)
Ahoj Monty, chystám se tě aspoň trošíčku zachránit před úplným zpychnutím. Právě jsem dočetl tvůj článeček a neválel jsem se smíchy, nepopadal se za břicho a kdybys vydala knihu tak si jí nekoupím ... ale i přes tenhle nedostatek nadšení, který je tu mezi čtenáři na Rodině zřejmě vyjímkou ti musím napsat, že tvoje psaní je vždycky fakt pohodový. Píšeš se zápalem a je vidět že to jde přímo z tvého nitra. Takže piš dál, i když ti žádná knižní verze nevyjde. Komu se to líbí ještě míň než mě, číst to nemusí. Já si tvoje příspěvky vždycky rád přečtu a snad jsi ráda i za čtenáře, kteří si tvoje výtvory přečtou ze zájmem bez dalších hlasitých oslavných chórů.
 Ada a Iza 
  • 

Sladka Monty... 

(1.12.2003 11:21:02)
Bylo to super!!!Moc se nám to líbilo.
 Pavol 
  • 

;) 

(26.1.2004 19:45:32)
hezky řízné, jak má být :)))
 Aneta 
  • 

Je to super! 

(14.7.2004 13:23:46)
jsi fakt super!
 Radek 
  • 

bolo to trochu inak 

(29.7.2004 4:24:35)
vtedy vecer to neskoncilo len pri jazyku asi mas kratku pamet
 anonim , sex 
  • 

Re: bolo to trochu inak 

(11.8.2004 13:16:01)
Šukali jste s polu????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 anonim , sex 
  • 

Re: bolo to trochu inak 

(11.8.2004 13:16:11)
Šukali jste spolu????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Lany 
  • 

hmm 

(4.8.2004 15:00:13)
dobré
 Radek 
  • 

Re: hmm 

(11.10.2004 11:20:19)
Bol to poševní hlen.Asi máš španou paměť
 m 
  • 

m 

(6.8.2004 15:01:25)
trapný
 Petra, 16 let 
  • 

Dobrý!! 

(16.5.2005 22:05:50)
Moc se mi váš článek líbil, bylo to velice zajímavé, myslím, že opravdu máte talent a mohla by ste se tomu věnovat, jen ten závěr sem čekala trochu "akčnější", ale to Vy novlivníte, když ste popisovala, jak se to stalo, ale jinak se vám to povedlo popsat moc zábavně. Líbí se mi to.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.