| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nedokážu to, protože se stydím

 Celkem 5 názorů.
 Lenka mastná 
  • 

červenání 

(21.6.2006 3:11:38)
vždy,když se setkám s nadřízrnými,sčervenám.dostávám se tím dotrapné situace,co s tím?
 Katka (svobodná, bezdětná) 
  • 

Re: červenání II. 

(14.3.2007 19:05:20)
odpověď ani radu na tuto otázku neznám, protože mám úplně stejný problém, já jsem si myslela, že tady najdu nějaký tip na antičervenání...strašně mi to komplikuje život, prosím poraďte !!!!
 palero 
  • 

Re: Re: červenání II. 

(21.6.2007 11:57:43)
Cervenani pred autoritami muze byt spojene se strachem z kritiky, ze selhani. Osoba v pozici autority je (i treba podvedomne) vnimana jako "dokonala, vsemocna".

Zkuste si v takovych pripadech podobne cviceni, jake se osvedcuje i pri strachu z mluveni na verejnosti, tj. ze ten clovek byl jednou take male dite, ze se i ted obcas neceho boji, neco se mu nepovede, anebo jeste lepe, predstavte si ho ve spodnim pradle nebo jak usilovne tlaci na zachode. Tyto predstavy by mely napomoci k tomu, aby si dotycny "cervenacek" predstavil druheho jako sobe rovneho, kterym ve sve lidske podstate je.
 palero 
  • 

Re: Re: Re: červenání II. 

(21.6.2007 12:02:19)
anebo jeste jinak, ze sef by byl bez podrizeneho pekne namydleny - kdo by odvedl praci, na kterou nema cas nebo kvalifikaci?
 Vit Kouba 
  • 

Veliká rodina ničí stydlivost 

(12.7.2006 22:49:18)
Nová cesta
1. Přeji vše nejlepší těm, co mě čtou nebo poslouchají, oni poznali, že je správné jít po nové životní cestě, aby se jim dobře žilo.
2. Život to je cesta a na konci této cesty je smrt, po smrti zde již není žádné potěšení.
3. Zachováno je přeci to co má velikou hodnotu a tak se zachovají myšlenky velmi zkušených lidí.
4. Zkušení ukazovali nezkušeným lidem novou cestu k tomu, aby se jim dobře zde žilo.
5. Pokud se někdo bojí toho, co jej čeká na konci životní cesty, musí se postarat o to, aby jeho zkušenosti a hodnoty přebrali ti, co jsou mu blízcí.
6. Jde o to zasadit semena do vhodné půdy, tou půdou je jenom veliká rodina, kde žije 6 mužů a 6 žen v manželství, které uzavřeli, když jim bylo 12 let.
7. Takto bude možné to, že každý den v týdnu budete mít nového partnera a sedmý den si odpočinete a budete se věnovat jenom sami sobě.
8. Nová veliká rodina zajistí to, že zde bude lidem dobře a zmizí vše zlé, co dosud lidem škodilo a život jim v očistec proměňovalo.
9. Malá párová rodina je experiment, který se nepovedl a nebo snad znáte nějakou párovou rodinu, kde existuje dokonalé štěstí a soucítění?
10. Párová rodina vyhovuje některým živým tvorům, ale pro člověka není vhodná.
11. Čas jako objektivní spravedlivý kritik ukáže vždy co je správné a on nám ukázal, že veliká rodina je ta správná nová cesta.
12. Naše duše je schopná navázat přirozené vztahy jenom s určitým množstvím lidí a optimální je zde 11 lidí, se kterými máme tento hezký vztah.
13. Rodina je základem pro vše v našem životě, a pokud zde jsou dobré základy je i náš život dobrý a nikdo nemusí žít v očistci kde je mnoho bídy a špíny díky párové rodině.
14. Tak jako je cihla základním stavebním klasickým prvkem pro naše domy tak je i rodina klasickým prvkem pro naši kulturu.
15. Abychom mohli konat to, co nám přinese užitek, musíme si nejprve zmapovat čas a prostor kde budeme lovit potřebné.
16. Pro lov potřebujeme anonymitu, jinak se z nás stane kořist, jde o to splynout s časem a prostředím natolik, že nás nepřítel nespatří.
17. Jakmile nás každý zná, tak nás snadno zotročí nebo zlikviduje, život to je boj o výhody.
18. Když přijdete do nového zaměstnání, tak si nejprve mapujete čas a prostor, protože jenom tak zde uspějete.
19. Když se vytváří program do počítače, nebo ekonomický program pro podnik, tak se zde taky mapuje čas a prostor.
20. U mapování platí, že čím menší čas a prostor mapujeme, tím podrobnější je i naše mapa.
21. Mnohdy je zde snaha zmapovat podrobně mnohé odlišené prostory a časy, toužení navodí zde obrovské soužení.
22. Život může konat to, co dokáže díky svému energetickému hmotnému a duševnímu zdroji, tak jako i auto může převážet jenom to, co motor utáhne.
23. Někdo má malý zdroj a tak toho i málo dokáže a jiný má veliký zdroj a tak toho i mnoho dokáže.
24. Zdrojem je zde svoboda, čím více v nás bude svobody tím více toho i dokážeme, osvobodit se od toho co nás zotročuje to ale obtížné mnoho je.
25. V párové rodině je každý mnoho zotročován tím druhým, ve veliké tuctové rodině je svoboda protože zde má každý 6 sexuálních partnerů a 5 kamarádů.
26. Možná si někdo řekne, proč by tato rodina nemohla být menší nebo větší?
27. Vycházel jsem zde z týdne a tak je zde 6 pracovních dní kdy se v posteli věnujeme druhému a 7 den je dnem odpočinutí kdy se věnujeme sobě.
28. Může zde být názor, že by zde den odpočinutí nemusel být, nebo že by zde byli dva dny odpočinutí?
29. Mladí chtějí vše zkusit a potom si vyberou to, co jim vyhovuje.
30. Jakákoli rodina která není párová, je mnohem lepší než ta párová, kde je jenom boj o moc a žárlivost.
31. Jsem pro svobodu a vše co zde říkám to je jenom moje subjektivní stanovisko, které vychází z času a prostoru kde jsem.
32. Je docela možné, že svoje stanovisko vylepším a mnohé změním, tak aby to lépe fungovalo.
33. Miluji změny a vím, že každý člověk chybuje a pokud je moudrý tak staré chyby neopakuje.
34. Tuctové manželství je mnohem více dokonalé než to párové, protože když je zde někdo nemocný nebo má problémy je zde mnoho těch co mu rádi pomohou.
35. V párovém manželství je zde jenom jeden slabý člověk, který nám může v nouzi pomoci a to je opravdu velmi málo!
36. Představte si to, že máte od 12 let sex s 6 partnery a že máte i 5 kamarádů, není to vstup do pravého lidského ráje?
37. Vše se v našem životě točí kolem vztahů, pokud se někdo ocitne po narození mezi opicemi a nemá zde lidské vztahy, je zde něj zlá opice, která má lidské tělo a podobá se tomu, kdo pije alkohol.
38. Díky ohni je člověk člověkem, jenom on používá zde oheň a tak má nad mnohým zde velikou božskou moc.
39. Tuctová rodina to je veliký duševní oheň, který nám schází.
40. Mnozí fanatici se snažili změnit celou společnost, ale neuspěli.
41. Změnit se musí jenom rodina, tak půjdeme po nové správné cestě.
42. Nejde to ale řešit tak, že jeden muž bude mít mnoho žen, nebo že jedna žena bude mít mnoho mužů.
43. Musí zde být dokonalá rovnováha, kdy na jedné straně je šesticípá mužská Davidova hvězda a na druhé straně je taky Davidova hvězda.
44. Představuji si tuto Davidovu hvězdu, jako zlatou velikou minci, kde na jedné straně je muž a na druhé je žena.
45. Kdysi došlo k tomu, že lovci ulovili veliké stádo dobytka a ono bylo označeno trojúhelníkem.
46. David měl chytrý nápad, že na tento trojúhelník vypálí další trojúhelník a učiní z něj hvězdu.
47. Od té doby je tato šesticípá hvězda symbolem staré víry, ve které byl uctíván oheň jako zdroj bohatství a síly.
48. Dnes, já mám chytrý nápad, kdy párovou rodinu nahradím tuctovou rodinou, ve které si všichni sedmý den odpočinou a možná si i na mě vzpomenou.
49. Dítě potřebuje velikou rodinu, protože zde může mít mnoho vztahů a díky nim i mnohé získá, již zde nebude to, že by dítěti nikdo nedokázal odpovědět na jeho otázky.
50. Nebude zde ani rozvod a tím i mnoho problémů pro dítě, samozřejmě že s výhodami zde jsou i nevýhody a ten kdo prodává, chválí.
51. Čas objektivně ukáže co je lepší a jakákoli lidská kritika je zbytečná, evoluce jako lavina postupuje k jednoduchosti.
52. Je to cesta od centralizace k decentralizaci kdy tuctová rodina, bude jakýmsi malým centrem kolem kterého se vše bude točit.
53. Zmizí takto obrovská centra, ve kterých docházelo k obrovským problémům a obrovskému plýtvání penězi a časem.
54. Zmizí prostituce tělesná a duševní, ten druhý nebude nám již peklem, ale kamarádem protože on s námi bude žít v tuctové rodině.
55. Tuctová rodina nás natolik změní, že již nebudeme mít zájem brát drogy a ničit to co je nám cizí.
56. Dosud v párové rodině zde byla stará špatná výhova a následkem bylo to, že je zde i stará špatná společnost kde jsou drogy a prostituce.
57. Veliká duše má veliké nároky na sebe a druhé, malá duše se spokojí s cigaretou a pivem!
58. Vytvářím novou mapu lidské kultury, aby se lidem lépe žilo, tak jsem zde subjektivně zmapoval to jak to zde je.
59. Zajisté každý z vás má svoji subjektivní mapu a podle ní on žije.
60. Pošlete mi svoji životní mapu, abych měl více informací o tom, jak se lidem zde žije a co je trápí a co jim dělá potěšení.
panvitkouba@hotmalil.com
koubavit@seznam.cz
Bhagavan

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.