| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Když má narozeniny maminka

 Celkem 2 názorů.
 Petra, 3 kluci 
  • 

Všechno nejlepší 

(21.7.2003 13:38:48)
Tak především, všechno nejlepší a hodně zdraví. Opět jsem se pobavila a cosi mi to připomnělo :-)) Takto a nějak podobně totiž kluci letos v březnu na moje narozeniny pekli Krtkův dort. Smozřejmě tajně - tak tajně, že když zazvonila sousedka, že hoří, pochopili všichni i s mým manželem, že se jim "cosi" pálí v troubě - pro čoud opravdu už v bytě nebylo vidět :-)) Následoval druhý pokus, který skončil naprostým nedostatkem manželovy zručnosti a vlastně i neuměním číst - větu v návodu "dort vydlabeme lžičkou do výše cca 1,5 cm" pojali všichni tak, že 3 chlapečci statečně vydlabávali, tatínek sekundoval a všichni se společně prorubali na dno talíře. Třetí pokus dopadl k jejich i nakonec i mojí spokojenosti - dort byl opravdu výtečnej a ještě výtečnější byli komentáře. Manžel pronesl cosi v tom smyslu, že kdyby věděl, že je ten dost tak drahej, že ho radši objedná v cukrárně (no 3 pokusy jsou 3 pokusy) a nejmladší syn povídá "mami, příště se budeš muset odstěhovat na chalupu aby to bylo překvapení" , na to mu pro změnu nejstarší syn odpověděl "ale to by tam máma musela být celé jaro". A propó, ta trouba smrdí od čoudu ještě teď a žádná chemie tomu nepomohla :-))
 Katka 
  • 

Re: Všechno nejlepší 

(5.5.2004 14:33:35)
Mně se zdá dnes, v 2l. století, téměř nemožné, aby muž neuměl uvařit dort z pytlíku nebo nedejbože těstoviny...
Proboha... Takového chlapa ani za nic!!!!

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.