| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Čas JACARANDY a LILIÍ LÁSKY

 Celkem 5 názorů.
 Kristýna+Robík 


Jacaranda 

(18.6.2003 20:29:13)
Ahoj Jacarandy mě velmi zaujaly před deseti lety na ostrově Gran Canaria, koupila jsem si tedy v obchodě originální semena a přivezla do Čech. Vzešly dvě rostlinky, jedna taková nanicovatá, ta druhá krásně rostě, že jí vždycky na podzim musím sestříhnout, aby se mi vešla zpět do bytu, ale NEKVETE. Ani za nic. Je mi to docela líto. Co s ní mám dělat?
 Vera S. Clarisska 7, USA 
  • 

Re: Musite ji trochu "ususit". 

(19.6.2003 17:13:40)
Jacaranda kvete obvykle po peti letech. Jako vsechny kvetiny z tropickych blasti (clivie, kaktusy) musite ji trochu "ususit" a nezalevat ji po dobu dvou nebo az tri mesicu. Nejlepe od rijna do listopadu, nebo az do prosince. Pak by to mohlo vyjit. Vera S.
 Kristýna+Robík 


Re: Re: Musite ji trochu "ususit". 

(19.6.2003 19:11:48)
Díky, zkusím to :-)
 Martina 
  • 

Re: Jacaranda 

(20.6.2003 4:51:13)
Ahoj Kristyno
Jacarandy nadherne kvetou v Namibii po obdobi sucha, jakmile nastanou deste, vykvetou pohadkove modre stromy po celem hlavnim meste. Takze bych asi nechala vyschnout kvetinac a pak hodne zalevat (deste jsou opravdu vydatne proudy vody) a teplo (Namibie ma kolem +30 cele jaro/leto) a hodne slunicka.
 Kristýna+Robík 


Jacaranda - palisandr 

(18.6.2003 22:50:53)
Jo a víte, že z rostliny Jacaranda mimosifolia pochází ceněné palisandrové dřevo?

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.