| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Výherci soutěže s Multi-tabs

 Celkem 4 názorů.
 Jana a Jiřík 


Baťoh..! 

(14.6.2003 16:24:47)
Tak jsem nikdy v životě nic nevyhrála... Mám velikánskou radost,že synovi přijde baťůžek. Opravdu děkuji...
Jana
 Katka 
  • 

Re: Baťoh..! 

(17.6.2003 19:02:20)
Taky jsme vyhráli baťoh a dneska přišel domů i se vzorky vitamínů. Díky.
 Míra & spol 


Baťoh do školy ! 

(24.6.2003 6:24:14)
Náš Martin (4) si ho okamžitě přivlastnil a prohlásil ho za baťoh do školy. Dal si do něj poznámkový blok a penál a chodí teď za námi, ať mu dáme nějaké úkoly. Takže se z nás stali páni učitelé a jsem zvědav, jak dlouho mu to vydrží. Přidávám se také s díky pro Multitabs a Rodinu.
 Hanka, syn Honzík 
  • 

super překvapení 

(18.6.2003 8:19:36)
Když mi včera přišel balík od Rodiny, byla jsem překvapená o co jde a když na mně vykoukl krásný batoh ani jsem nemohla uvěřit, že jsem měla štěstí a něco vyhrála. Největší radost měl Honzík, který batoh pak až do večera nosil na zádech a chtěl si ho vzít i do postýlky. Děkuji organizátorům soutěže i Rodině.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.