| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Miminko v porodnici I

 Celkem 3 názorů.
 Babelle 


Pupečníková krev a oxytocin 

(2.6.2003 17:24:36)
Článek ve mně vyvolal vzpomínky na den před rokem a 3/4...a taky jednu pochybnost. Stala jsem se dárcem pupečníkové krve, krev odebrali, i když jsem byla oxytocinem napumpovaná od samotného počátku (porod mi vyvolávali), pupečník nechali dotepat a pak teprve odstříhli. Jenom teď, po přečtení článku, nevím, jestli krev putovala na další zpracování nebo se jí hned zbavili. Cítila jsem se šťastná, že jsme možná pomohli jinému dítěti, a teď jsem zmatená. Ach jo.
 Eva + Simča 6 měsíců 
  • 

zklamání 

(14.7.2006 21:29:13)
Jak to tady tak čtu, byla jsem ochuzená o ten pocit, mít čerstvě narozené miminko na svém těle :-( Byla jsem ochuzená, nakojit ho do třiceti minut :-( Jsem strašně moc spokojená s vedením porodu, ale tohle mi tam prostě chybělo :-(
 Míša+2-lety syn Tomasek 
  • 

císařský řez 

(31.10.2007 20:16:33)
Ahojky moc se mi libi tenhle clanek,je fakt,ze hodne veci maminky nevi(prevazne teda ty co jsou po cisari)...Ja jsem rodila cisarem a miminko jsem videla jen z dalky a pak az tak zhruba za 7hodin a to jen na chvilicku k prsu,kdyz jsem lezela na JIPu na kapackach a pod vlivem morfia na sklidneni bolesti...Byla jsem strasne smutna...:o(...Moc si toho nepamatuju....Az po trech dnech na JIPu jsem konecne dostala nadstandard,ktery jsem si vyzadala a odkud jsem musela dalsi den utect k nejake jine mamince...Nemohla jsem to tam sama vydrzet a malyho mi nedali,pry proto,abych si odpocinula...Je fakt,ze mi po tom cisari bylo hrozne,ale asi tak za pet dni mi zacinalo byt lip...Nastesti jsem nebyla jedina,kdo lezel na JIPu po cisari,tak jsem se zkamaradila a mohla jsem si poradne popovidat...Na pokoji to bylo fajn,byly jsme tam jen dve a nasi drobeckove:o).....Nejvic me bolelo,kdyz mi mrnouska vzdycky privezli a mel uplne fialovy paticky...chudinkove malicci...A pak jsem taky byla spatna z toho,kdyz se mu zvysila zloutenka a musel na (ja tomu rikam)solarko,byl tam tak bezmocny:o(...No kazdopadne doufam,ze druhy miminko,ktery bych chtela tak do dvou let uz porodim normale,a ze si to proziju jako vsechny jine maminky at uz to boli jak chce....Tak pa pa

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.