| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku V naději 4 - Příliš mnoho slov

 Celkem 8 názorů.
 Magdaléna, Adámek 4 roky 


Je fajn, že je máme, 

(23.5.2003 9:01:11)
naše Broučky a Berušky. Jo, jo, taky mi na občasné chmury a v uvozovkách trápení (protože většinou nejde o zdraví), pomáhá pohlazení nebo přitulení našeho Adámka - nejlepší lék na světě.
Henri, držíme palečky, ať máte brzy hotovo (kdyby ta střecha měla zůstat jen na tvém muži, dej vědět, můj vám přijede pomoct :-))-vážně).
A hlavně, ať se daří miminku a Anička radostně roste :o)))
 ecilA 


Re: Je fajn, že je máme, 

(23.5.2003 12:58:26)
Henri, moc pekne si to napsala. Taky Ti drzim palecky, aby ta strecha byla co nejdrive. At se Tobe i rodine dari moc dobre:))
 máma 
  • 

Re: Je fajn, že je máme, 

(23.5.2003 14:12:25)
Asi to sem nepatří, ale vzpomínám si, jak jsem se jednou rozbrečela, když moje osmiletá dcerka, se kterou jsem už víc než rok žila sama (muž si našel jinou a nic nepomohlo) pokreslila perníky (srdíčka) bílkem s cukrem slovy máma + táta. Řekla jsme jí, že už to tak není,že už jsou táta i máma zvlášť, ale ona to na další perníček zase takhle namalovala...Bylo mi to strašně líto, a co teprve jí...

Přeju vašim dětem, aby to pojítko mezi máma a táta pořád platilo.
 Martina, Honzík 3,5 roku 
  • 

Jasná definice 

(23.5.2003 13:34:29)
Anička se vyjádřila úžasně jasně - máma a táta.
K jejímu životu toho prostě není víc potřeba :-))
Nádherné!
 alka, 3 děti 


Držte se! 

(23.5.2003 16:02:42)
Jak tu už někdo psal, malá Anička to vyjádřila jasně a krásně máma a táta jsou její celý svět......
Držím vám palečky a přeji abyste vše stihli do tvého porodu a pak si užívali i nového miminka v klidu a pohodě. Zdraví Alka
 Klára, 2 raubíři 


díky 

(23.5.2003 20:41:33)
Díky, Henri, mám slzičky v očích a jdu dát pusu těm svým raubířům, už spí. Moc držím palečky, ať jste pořád zdraví.
Klára
 Karca 1 


male chvilky stesti 

(24.5.2003 17:33:27)
Henri diky za clanek. Je krasne si uvedomit, (pri vsem tom shonu, problemech a dennodenni rutine) ty nejkrasnejsi chvilky a to nejdulezitejsi co vlastne mame.
 Radkaj - holčička, 27.11.01 


Re: male chvilky stesti 

(26.5.2003 12:43:21)
Asi je to úděl nás maminek, že nás každé malé zastavení džene k slzám... A to je strašně hezký - je mi to líto za chlapi, že oni to takhle nemají... :o)

Včera jsem si byla vyzvednout naší Aninku u babičky, která ji hlídala a když mě viděla, tak se rozzářila prohlásila "máma" a pak jí ten úsměv úplně spadl a zklamaně se ptala "táta???".

Táta na nás čekal před domem a jeli jsme ještě všichni k vodě... a udělali jsme si všichni krásný den...

Tak vám henri přeju, ať to máte brzy hotový (to bude pak paráda, jen si to představ) a užíváte si to zase společně...

P.S. dneska jsme doma taky samy, já tatínkovi tu smsku "jak se máš" pošlu.... nebo???

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.