| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Výzva pro maminky v zahraničí

 Celkem 15 názorů.
 Gabulina,Eliska a Alenka 


Seriozni casopis?! 

(14.4.2003 19:04:04)
Zajimal by me nazev toho seriozniho casopisu.Nekdo pod tento pojem zahrne treba Vlastu nebo Kvety a jiny Story nebo Rytmus zivota. Gabina
 gabina 


Re: Seriozni casopis?! 

(15.4.2003 3:50:58)
Nechtěla jsem psát konkrétní název časopisu, protože mám v současné době rozpracováno několik podobných článků pro více časopisů. Jeden na téma provdané au-pair do zahraničí, jiný z jazykového pobytu láska jako trám a potom ještě téma o starších maminkách. Časopisy, do kterých píši se jmenují Katka, Cosmopolitan, Svět ženy - věřím, že všechny se dají nazývat seriózními.
Když už se o tom zmiňuji, to poslední téma se týká maminek, které porodily své děti 40. roce svého věku. Jestli se chcete podělit o své zkušenosti se čtenářkami, které jsou v podobné situaci, ale porod na ně teprve čeká (nebo se dokonce teprve rozhodují, zda dítě v pokročilejším věku či ne), moc ráda Váš příběh také použiji.

 Gabulina,Eliska a Alenka 


Re: Re: Seriozni casopis?! 

(15.4.2003 15:40:15)
Diky za odpoved Gabino, to vis dnes se na internet dostane kdekdo. My sice zijeme v zahranici-USA-ale nespadame ani do jednoho z tvych temat[my jsme vyhrali zelenou kartu]. Doufam, ze se ti nekdo ozve! Gabulina.
 Hanka a Mišička 


Re: Re: Re: Seriozni casopis?! 

(16.4.2003 19:03:38)
Mila Gabulino a Elisko, rada bych se s Vami spojila, nebot jsem v podobne situaci jako ty. Zijeme v USA, narodila se nam tady dcerka a pritel ceka na zelenou kartu. Radi bychom, kdyby nam mohl nekdo poradit, jak v teto situaci nejlepe postupovat. Predem moc dekuji za odpoved.
 Gabulina,Eliska a Alenka 


Re: Re: Re: Re: Seriozni casopis?! 

(16.4.2003 20:37:03)
Ahoj Hanys, ozvi se mi prosimte na muj e-mail, tady to radsi nebudeme resit. Muzes mi rovnout napsat co by te asi zajimalo, pokud budu vedet, rada ti odpovim. Kde zijete? My jsme v Indiane. Gabina
Muj e-mail: gabkakr@hotmail.com .
 Market 
  • 

Re: Re: Re: Seriozni casopis?! 

(18.4.2003 15:50:17)
Ahoj Gabulino a Elisko!
Ja zatim ziji i s pritelem v CR, kazdopadne za vyhru v losovani bych asi dala cokoliv....o)) (Matese ale ne!)
Byla bych rada, pokud by ses mi mohla ozvat, na kolikate jste vyhrali, jestli to vsechno stalo za to a zda by jsi do toho sla znovu.....
Drive jsem zila v Anglii (au-pair) - pak jsem se (ted uz pro me nepochopitelne) vratila domu, myslela jsem si, ze se to tu beze mne zbori :))
Secteno a podtrzeno - asi bych rada slysela, ze ta loterie funguje atd....
Pekne velikonoce Tobe a Tve rodine preje
market
 Gabulina,Eliska a Alenka 


Re: Re: Re: Re: Seriozni casopis?!-loterie pro Market 

(19.4.2003 1:36:52)
Ahoj Market, dotazu se mi seslo vic a tak jsem zalozila novou diskuzi, tak si muzeme povidat tam. Cau Gabina
 Market 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Seriozni casopis?!-loterie pro Market 

(29.4.2003 16:13:18)
Gabi,
asi jsem TELE, ale ja tu diskuzi nemuzu najit!!!! Mohla by jsi mne, prosim, nasmerovat?
Diky a mej se, Market
 Gabulina,Eliska a Alenka 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Seriozni casopis?!-loterie pro Market 

(29.4.2003 19:09:28)
Market najdi si diskuze[Ostatni diskuze], pod tematem Ruzne je :Loterie-vyhra zelene karty do USA. Doufam , ze uz to najdes. Gabina
PS: Ja taky kolikrat nemuzu najit spoustu diskuzi.
 Gabulina,Eliska a Alenka 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Seriozni casopis?!-loterie pro Market 

(29.4.2003 19:14:44)
Market zadej si do vyhledavace tady na Rodine : Loterie. Najde ti toho sice vic, ale je mezi tim i ta diskuze. Mej se a kdyz tu diskuzi objevis, tak tam nech aspon vzkaz. Gabka
 Jana 
  • 

Re: Re: Seriozni casopis?! 

(17.4.2003 3:38:22)
Nevim, jestli bych nazvala casopisy Katka, Cosmopolitan serioznimi casopisy. Jsou to platky bez valne hodnoty. KDybys psala taky pro nejaky hodnotnejsi casopis,mela bych urcite zajimave tema. Prijela jsem do USA jako au-pair a zkoncila jsem jako manzelka meho "zamestnavatele". HOdne uspechu pri psani clanku. Jana
 Hanka 29, 34.tyden  
  • 

Re: Seriozni casopis?! 

(17.4.2003 11:06:41)
Souhlasim, navic ma sestrenice nejakou dobu pracovala vy vydavatelstvi Stratosfera a Mona, takze vim, jak takove clanky vznikaji a jak jsou manipulovany ruzne souteze...Nedavno mne pobavil muj kamarad-novinar. Pry nevysel s penezi, tak napsal vymysleny clanek do platku Rytmus zivota o nejake rodinne tragedii s dobrym koncem. Kdyz jsem se divila, tak pry to je normalni a neudelal to poprve ani naposledy...;o)
 gabina 


Re: Re: Seriozni casopis?! 

(7.5.2003 12:27:58)
Tak právě proto sháním pravdivé příběhy a reálné postavy!!! Aby si pak člověk něco vymýšlel, že? Možná právě proto, že lidi nakonec stejně všechny žurnalisty smetou do jednoho pytle, potom není divu, že spousta z nich nad tím mávne rukou a něco si vymyslí. Proč by měli ztrácet čas oslovováním lidí, korekturami a ještě k tomu poslouchat, jaký je to vlastně podvod. Pokud jste to nepochopili, já jsem se tu snažila podchytit skutečné příběhy. Děkuji také za hodnocení časopisů. Jestli uplatníte podobné téma ve Vašem seriózním časopise, prosím, dejte mi vědět. Já měla především na mysli to, že nejde o bulvární plátky či časopis, který Váš příběh překroutí.
Jinak chci ale moc a moc poděkovat všem, kteří se mi ozvali s jejich příspěvky!!! Všem odepisuji či odepíši osobně.
 Martina 5 mesicni dcerka 
  • 

Maminky v zahranici 

(17.4.2003 12:52:25)
Klidne se rada poselim se svymi zkusenostmi, vyrazila jsem na zkusenou do Belgie jako studentka malirka a skoncila jsem s dnes 5ti mesicni dcerkou. neni to jednoduche a to nejen z jazykovych duvodu ale hlavne narodnostnich rozdilu.Jak dlouhy by ten pribeh mel byt,abych se zbytecne nerozepisovala do detailu? pokud je zajem. Zdravi Martina
 Marcela Ant29/1/04Josh24/12/06 


Re: Maminky v zahranici 

(14.6.2003 16:59:47)
ahoj martino taky ziji v zahranici presneji v v Anglii...vycestovala jsem sem abych se naucila jazyk a ted tu jsem jiz skoro 6 let a jsem ve 4 tydnu....provdala jsem se minule vanoce...pokud mas zajem rada by jsem se podelila o sve problemi a vyslechla tve...muj mail je marcela@brophy2002.fsnet.co.uk

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.