| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nadbytek kalorií a tuků, nikoliv nadbytek cukru, je příčinou obezity

 Celkem 3 názorů.
 Darina Karbulová 
  • 

Holky, už mám dole 4 kila! Juchů!  

(19.2.2005 9:36:05)
Holky.. mám pro vás úžasnou novinu. Už vím, jak účinně na naše faldíky! Žádné diety, omezování, hodiny cvičení a zmrzačené tělo! Je to tak jednoduché a přeci fungující!! Stačí pomoct tělu štěpit tuky tak, aby se dokázalo s němi vypořádat. A na to tady máme EMULIPS(přírodní doplněk stravy) ! užívám ho vždy po jídle a mám 4 kg dole!! Kamarádkám se podařilo i víc!!! a drží se jim to. Bez omezení v jídle!
a cena? 3MĚSÍCE 345Kč! Kupuju to od p. Šmída wwww.zdravehubnuti.com nebo zavolejte: 605802791 Darina Karbulová
 Helejna (kluk a holka) 
  • 

Kdo chce zhubnout musí snížit příjem kalorií! 

(3.6.2005 21:28:00)
Jestli mohu poradit, nemá smysl trápit tělo dietami. Každá dieta je totiš omezení přísunu nejen tuků a kalorií, ale i důležitých živin, proto není zhubnutí (ke kterému nepochybně dojde) trvalé. Člověk musí změnit stravovací návyky! Já sama jsem zhubla v pohodě na koktejlu Herbalife a váhu si držím, navíc mi konečně po porodu druhého dítěte přestaly vypadávat vlasy.
Mohu Vám Herbalife vřele doporučit.

 Fišerová 
  • 

Snížit hmotnost znamená jíst méně a kvalitněji.  

(3.6.2005 21:30:21)
Naše studio nabízí individuální nutriční program zaměřený na tvarování postavy, regeneraci a čištění organismu. S námi hubnete dlouhodobě, ale se 100% zárukou, že se kila nevrátí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.