| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O kočce a cenzuře II

 Celkem 2 názorů.
 If & 3♥ 


Co takhle "Misty" a Play station 

(4.2.2003 7:48:35)
Tak zaprvé Káťo musím pochválit jak hezky je to napsané. Hodněkrát si mě "donutila" se usmát a to se stává málokdy:o)
A teď za druhé: nemyslíš, že by bylo výhrou proti videohrám pořídit nějakou tu Misty i kdyby to byl ten tvůj vysněný pejsek? Mám dojem, že na mě coby malou žábu to jasně zapůsobilo! Tehdy šel počítač, což byla v té době absolutní novinka!, stranou a starala jsem se o Kubíka (viz příspěvek na tvůj první článek). Prostě živé zvíře je 100x zajímavější než Play station. Má mnoho a mnoho tváří a dělá spoustu blbostí do kterých se může dítě aktivně zapojit a ne mačkat čudlíky a zírat do monitoru:o)
Přeju ti šťastnou volbu. Já osobně bych jim dopřála obojí a uvidíš, že si správně vyberou!
 Honza 
  • 

Nezakazujte PlayStation 

(11.2.2003 13:41:20)
Pokud budete PS ci pocitacove hry zakazovat, brzy se vam prihodi to, ze vase deti budou ze skoly chodit za kamarady, u kterych budou hrat, nejen to, mohlo by to dokonce i dopadnout tak, ze temto kamaradum za to budou platit (at uz bonbony ci penezi) a ve tride budou menecenne, protoze to doma nemaji.
Snazte se na to jit pozitivne. Ne kazda pocitacova hra je skodliva. A lze motivovat: pote, co se budete hodinu ucit do skoly, muzete hodinu hrat na PS.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.