| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Co tedy na ty vrásky vlastně zabírá?

 Celkem 11 názorů.
 Lida a 2holky 


Moc hezke 

(31.10.2002 10:29:59)
Hanko,

tak to je moc krasne napsano.A je to krasnejsi nez AVON.
 Simča, dcery *1988 a 1997 


Věřím 

(31.10.2002 11:07:51)
Jo, tak TOMUHLE způsobu odstanění vrásek se dá věřit. Jsou i jiné okamžiky

- když se manžel vrátí po dlouhé době strávené někde na cestě a já mohu klidně vydechnout
- když mluvím se svými rodiči, od kterých žiji bohužel dost daleko na to, abych jim mohla ulehčit jejich stárnutí a slyším, že jsou v pohodě
- když dceři konečně po týdnu klesne teplota a ona (hurááá) zase začne zlobit
- když vyrážíme všichni pohromadě na celodenní výlet, když ležíme spolu na sluníčku u rybníka, když svorně zasedáme k obědu
- když se rozsvítí svíčky na vánočním stromku a vzduch kolem nás voní láskou
potom není po vráskách na našich tvářích ani památky.
 Lida a 2holky 


Re: Věřím 

(31.10.2002 11:17:31)
... a take, kdyz mne muj manzel necha v sobotu spat o torchu dele a hraje si s detmi, potom je pusti na moji postel, a moje milovana kuzlatka mne probudi tim, ze mi davaji na pusu a nos jejich oslintanou pusinku.
 LADA P. 


Re: Re: Věřím 

(31.10.2002 19:33:22)
Takove clanky se dobre ctou a v tomto pripade je to moc hezka realita.Preji vsem mnoho stesti a hlavne lasky!!!
 segra 
  • 

vrele s tebou souhlasim! 

(31.10.2002 10:38:31)
(vic k tomu rict nejde ;-)
 Honza Bl. (3holky+1kluk) 


Reklama... 

(31.10.2002 13:21:20)
Tak za takovou reklamu netreba platit... Za tu by mel dostat zaplaceno sam inzerujici...;-)
 Jitka 
  • 

:-) 

(4.11.2002 20:32:52)
Vas clanek mne uplne pohladil po dusi...
 Jolana Václavková 
  • 

Co tedy na ty vrásky vlastne zabírá 

(19.11.2002 20:20:20)
Milá Hanko!Je vecer, naše 16měs.dcera Justýnka už spí, manžel pracovně na tři dny kdesi u Mladé Boleslavi. Já sedím u počítače a čtu si Tvůj úžasný návod proti vráskám.Přiznám se, že jich už taky pár mám.Sním o tom, že se pěkně oblíknu(sice nemám do čeho, protože jsem ztloustla a do ničeho se nevejdu-moje chyba ty věčné čokoládové tyčinky a hlavně oblíkám svoji berušku) a projdu se venku.Sama. Stačí mi tak málo-nebudu na nikoho čekat a říkat tak pojdˇ už,když spěchám na poštu, na plot nesahej je tam pes...To mám krizi večer, ale ráno, když si beru Juju do postele a ona mě obejme-tedy spíš se snaží, kolem krku, vyplivne dudlík s charakteristickým puf a začne žvatlat a skončí až večer, tak je to nádhera.A i když jsem unavená a uspávání náročné, sednu si k fotkám, a koukám jaká byla jako miminko.
 Jolana Václavková 
  • 

Re: Co tedy na ty vrásky vlastne zabírá 

(19.11.2002 20:33:23)
pokrač.Hance:Někdy se cítím hodně unavená a miluju, když jedeme všichni tři na víkend pryč.Nemáme chatu ani chalupu a tak jezdíme po vlastech Českých za kamarádama, nebo si najdem nějakou chaloupku, obvoláme kamarády a jedeme.Na kola, na skály(teď už méně), o Vánocích vyrážíme do Tater(budou to první Vánoce mimo republiku a mimo rodinu, no uvidíme).Máme to štěstí, že nejsme sami, máme spoustu kamarádů a známých.Na rodiče nezapomínám, jen je máme oba trošku dál.Já pocházím z Opavy a manžel z Chrudimi. A do Prahy to je nějaký ten kilometr.Takže přeji Ti do života hodně báječných chvil s rodinou a žádné vrásky, vždytˇvíš, jak s nimi zatočit.Ahoj a dobrou noc.Jolča
 simona 
  • 

Re: Co tedy na ty vrásky vlastne zabírá 

(14.6.2009 13:04:43)
Ahoj, mám perfektní radu jak na vrásky - speciální kůra založená na působení galvanické žehličky mi opravdu pomohla. Dostala jsem ji jako dárek od sestry a byl to opravdu zážitek. Koho by zajímalo víc, tak může na zlutaraketa.cz zjistit víc. Mějte se!
 vladka+nikolka 5 mesicu 
  • 

uplne jsem se v Tobe poznala 

(22.10.2003 17:20:13)
Ahoj Hanko,
tvuj prispevej je uz rok stary, ale treba sem nahodou preci jenom zabrousis.
Moc krasne jsi popsala Tvuj zivot v Holandsku, i ja bydlim v Holandsku a tak jsem se upne poznala v tvem vypraveni!
Jestli se ti chce, tak mi odepis a mozna si spolu muzeme popovidat o hol. zvykach a tradicich!!!
Tak mozna naslysenou, ahojky Vladka

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.