| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Za co být vděčný?

 Celkem 3 názorů.
 Marcela A. 
  • 

Ano, už nejsem otrávená, že to vše musím dělat 

(5.11.2002 12:37:50)
Děkuji, právě jsem si uvědomila, jak je vlastně skvělá ta kupa prádla, která čeká na moji žehličku a mé ruce. Mohu být opravdu pyšná na tu horu práce a výdajů, protože to svědčí jedině o tom, jak dobře se mám. Nyní jdu s obrovskou chutí uklidit všechny hračky po své dcerce s myšlenkou, jak ona se má, že má tolik hraček a jak já jsem úspěšná, že jí je mohu koupit. Ještě jednou děkuji....
 Hubert 
  • 

Re: Ano, už nejsem otrávená, že to vše musím dělat 

(14.10.2003 15:38:44)
Tieto nezmyselne lacne kauzalne vzathy, maju vyvolat u plebsu vacsiu pokoru a poslusnost. Su vyjadrenim najvacsej rezignacie a prijmania veci takych ake su. To este ten co zanadava na system do ktoreho sa dostala euro-americka civilizacia ma vacsiu cenu ako stado, ktore sa bude len nepricetne rozmnozovat ako narody v afrike : sice nemam co jest a dieta bude mat HIV ale ja si dokozem ze som este aj pri nedostatku jedla stale plodny/a/.....

A nakoniec ci si to uvedomujete alebo nie, tak 90% vasich hodnot spadaju do kategorie ekonomickych /mam co nosit, mam dom, cas, oblecenie, auto..../ ktore su tie pominutelne. Spominate par ludi co je okolo vas, ale zijete mozno v rovnovahe /podla vas/ zasluhou uvedenych ekonomickych statkov. Takze ak si chcete uchovat ten dnesny stav teplucka a nejakeho vyprojektovaneho kludu tak dalej sledujte novu, citajte blesk a pocuvajte pesnicky medzi reklamami. A tych ktori ziju svoj zivot so svojou hlavou. Skryte uznavajte, lebo plebs potrebuje niekoho zboznovat to je ten totemizmus v nas.
 Hanka  
  • 

Jak žít život radostněji 

(13.6.2003 22:21:08)
Je pravda, že pokora na dík že mužem žít je to nejčenější.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.