| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak bude vypadat první český porodní dům U Čápa a Vrány?

 Celkem 9 názorů.
 Zita (Kačenka 3,5 roku, Jiříček 6 měsíců) 
  • 

Projektu tleskám. 

(12.8.2002 12:04:27)
Mám velkou radost, že se konečně podaří to, co je v zahraničí zcela běžné. Projektu porodního domu tleskám. Já sama mám již 2 děti a další neplánuji, takže služeb budoucího porodního domu nevyužiji (ke své velké lítosti), ale moc to přeji všem nastávajícím maminkám, které se rozhodnou v něm přivést na svět své miminko. Všem, kteří se budete na rekonstrukci a následně i na provozování tohoto porodního domu přeji nyní hodně sil, a v budoucnu hodně spokojených maminek i dětí. Bude to jistě perfektní.
Zdraví Vás Zita z Moravy
 sun, holky 11/04 + kluk 04/07 


omluva 

(12.8.2002 20:57:41)
prominte asi jsem reogovala na stary prispevek. ;)
 Jana 27, Barborka 15.4.03 


Gratuluji!!!!!!!!!! 

(14.8.2002 20:45:57)
Moc blahopreji k tomu uspechu,ktere stalo urcite mnoho usili a doufejme,ze ne nadarmo.Chtela bych se zeptat,kdy predpokladate otevreni tohoto domu. Jsem nyni v 7 tydnu teh. a muj predpokladny termin porodu je v prvni polovine dubna.Myslite si,ze mam sanci v tomto dome porodit prirozenym zpusobem sve prvni dite?!

Dekuji a preji mnoho uspechu. Jana
 Eva,2 děti 3+4 roky, bříško 
  • 

CAP 

(16.8.2002 20:26:10)
Moc vám fandím i když jsem od vás daleko.Přeji hodně zdravých miminek a spokojených maminek.
 Ilona Havlova 
  • 

porodní dům U Čápa 

(23.8.2002 12:29:22)
Každý rok pozoruji čapí rodinku sídlící na komíně v Komárově.Teď už nepozoruji,začínám sama svou prací přispívat na vznik čapího domu.Je mnohdy moc těžké najít tu pravou cestu,ale věřím,že se nám to Zuzano a ostatní povede.Moc to přeji všem maminkám,které chtějí své miminko přivést na svět v hezkém prostředí čapího domu.A jak bude vypadat?Ještě se asi mnohokrát pohádame,ale bude to určitě jedině ve prospěch domu.Tak tedy držme si palce a přejme tomuto domu jen hodné lidi.
 Majka, 8letá dvera, 3letý syn 
  • 

Re: porodní dům U Čápa 

(26.8.2002 22:01:09)
Milá paní Havlová,
myslíte, že byste potřebovali nějakou pomocnou ruku od dvojnásobné matky, která bydlí na Praze 11 a v prosinci končí druhou mateřskou dovolenou?
Rády bych se s Vámi nebo s paní Štromerovou setkala a domluvila.
Děkuji a moc vám držím palce. Majka Š.
 Havlova 
  • 

Re: Re: porodní dům U Čápa  

(6.9.2002 12:49:14)
Milá paní Majko,moc Vám děkuji za vaší nabídku.Pořádáme brigády a zveme tímto každého,kdo by měl chuť nám pomoci.Termíny jsou 16.9.23.9.30.9.vždy po 15 hodině.Jde o předběžné termíny .Informace budou uveřejňovány také na stránkách WWW.rodina.cz/cap.Adresa na mne je IHavlova@seznam.cz.Velmi ráda se s vámi sejdu osobně.Přeji Vám i vašim dětem hodně zdraví a těším se na setkání s Vámi U čápa.
 Zuzana 


Aktuální stav 2004? 

(19.2.2004 20:49:05)
Ráda bych věděla, jak to s pražským porodním domem vypadá v současnosti - už se u Čápa a Vrány rodí?
 Apolena. 


Re: Aktuální stav 2004? 

(19.2.2004 21:05:53)
CHA cha cha. Vždyť ten navrhovaný zákon porodní dům de fakto zlikvidoval...

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.