| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Vesnice řemesel a umění Ostrá u Lysé nad Labem

 Celkem 14 názorů.
 Alena Buzová 
  • 

informace 

(28.2.2004 10:16:50)
není zde žádné spojení ( telefon ), ani vstupné a podobně!
 Renda a spol 


Re: informace pro Alenu 

(28.2.2004 14:30:38)
jukni - SEM

renda

snad se to povedlo...
 Renda a spol 


Re: Re: informace pro Alenu 

(28.2.2004 14:35:41)
nejde to otevrit,tak to jeste jednou TADY



renda
 Radka 
  • 

Re: informace 

(3.3.2006 23:02:46)
V Ostré konečně začala fungovat vlaková zastávka (trasa Praha-Kolín, přes Lysou nad Labem), stačí si najít spojení na www.idos.cz
 Milka 
  • 

Re: informace 

(12.6.2006 13:41:22)
Je vstup také pro psy? Kolik je vstupné?
 Jana 
  • 

Re: informace 

(23.6.2006 0:48:19)
Chybí mi zde to nejdůležitější. Otvírací doba. Vstupné.
Období, kdy je vesnička v provozu a ev. program slavností. Stačí přibližné termíny. Díky J.
 Martin, kluk 10 let, holčička 4 roky 
  • 

Doporučuju !!! 

(1.6.2004 9:28:25)
Botanicus jsme se známými objevili náhodou, při cestě do Lysé nad labem na výstavu Natura Viva. I když bylo hrozné počasí (květnová sobota, kdy sněžilo a padaly kroupy), strávili jsme ve vesničce tři hodiny, utratili všechny peníze, a viděli a zkusili si spoustu zajímavého. Vřele doporučuju všem, co neradi sedí doma a chtějí se zabavit dohromady s dětmi !!!

Martin
 Martin 
  • 

Mrkněte se na net  

(1.6.2004 9:32:46)
http://www.botanicus.cz/
 Milka 
  • 

Pes 

(12.6.2006 13:39:30)
A co s pejskama, může se také - a kolik se za něj platí?
 Djanka 


Slavnosti květen 2004 

(2.6.2004 21:28:05)
Zdravím všechny cestovatele! Na Rodině jsem našla tip na výlet do Ostré a tak jsme hned vyrazili ( celá rodinky, dvě cácorky 6 let a 1 rok) a opravdu jsme nelitovali. I když je vstupné vyšší, stálo to za to. Ukázka řemesel, sokolníci, šerm, středověká hudba a krásné bylinkové zahrady firmy Botanicus..... a hlavně si můžete všechny řemesla za mírný poplatek zkusit sami, my svíčkovali a rýžovali zlato.A důležitá zpráva pro ty, kteří mají mrňouska v kočárku. Dá se to vše projet, my měli golfové hole, šlo to hůř, ale dalo se, holt ve středověku ještě neměli asfalt ( dláždění z kamenů...). Každou sobotu v době prázdnin jsou slavnosti , je toho ještě více k vidění. Všem přeji šťastnou cestu.
 Kaja 
  • 

Re: Slavnosti květen 2004 

(13.9.2004 13:39:25)
Historicka vesnice je opravdu moc pekna, uplne nadsena jsem byla ze zahrady. Chtela bych jen upozornit, ze s kocarkem (klasickym) se to samozrejme zvladnout da, ale je to ponekud narocnejsi. Mozna je opravdu lepsi pockat, az bude ditko vetsi a taky si to uzije:)
 Elke 
  • 

Není všechno, zlato co se třpytí 

(30.11.2005 13:29:33)
Anebo navrch huj, vespod fuj. Možná by Vás zajímalo, že zaměstnanci firmy Botanicus berou minimální mzdu, v zimě pracují při teplotě kolem 16°C, protože se u nich topí přímotopy a je to drahé, pokud někto častěji marodí, je docela drně odejit, atd. Nebo by Vás mohlo zajímat v jakých hygienických podmínkách se vyrábí přírodní kosmetika.
Ne nejsem zhrzený zaměstnanec, ale měla jsem tu čest nějaký čas s nimi externě spolupracovat a všeho tohoto jsem byla svědkem.
Je mi jedno jestli mi budete věřit, jen jsem chtěla ukázat, že opravdu NENÍ VŠECHNO ZLATO CO SE TŘPYTÍ.
 známí 
  • 

Re: Není všechno, zlato co se třpytí 

(22.2.2006 21:16:44)
Musím uznat, že se zaměstnanci tam opravdu dobře nezacházejí, ale jsou to jen lidé, tak proč se neozvou?
Vstupné je sic na 4členou rodinu dražší, ale pro lidi, kteří jsou z města to je super výlet na celý den upozorňuji a doporučuji si s sebou vzít nějaké pití a jídlo, dá se tam sic koupit, ale dětem to moc nechutnalo.
 SZinka 
  • 

(ne)mělo to chybu 

(18.6.2006 10:31:14)
Ahoj všem, včera jsem byla na výletě ve vesnici Ostrá kde se nachází Vesnice řemesel, byla jsem velmi zklamaná, že již ve tři hodiny jsem neměla možnost minimálně polovinu historických řemesel zhlédnout, protože to měli řemeslníci "zabalené" a ve třičtvrtě téměř všichni, budiž mi útěchou levnější vstupné. Na druhou stranu, je zde vše velmi krásně upravené a zajímavé, takže sem vyrazím na výlet určitě znova, ale raději hned po ránu, abych nebyla ošizena o zážitek...:)

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.