| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Snažíme se on-line . Aneb bude nový deníček?

 Celkem 7 názorů.
 Vacerka 


Hura dalsi denicek.... 

(23.5.2002 10:38:36)
uz se tesim a slibuju ze budu verna ctenarka ;o))
 Agnes (1,5 dítěte) 


SLÁVA!!! 

(23.5.2002 11:40:35)
Už jsem taky natěšená, takže písat, písat a písat! bohužel, můžu být věrná čtenářka jenom zhruba 1/2 roku, pak nastupuju na mateřskou a už se budu radovat z vlastního drobečka. Ale třeba si udělám občas najdu chvilku "zasurfovat"...hihi. mějte se hezky a čekám na další článek!
 *Mirka* 


Denníček, denníček, my chceme denníček!!! 

(24.5.2002 8:37:47)
Môj nadpis hovorí asi za všetko. Tak hlavne píš, píš, píš. P.S.Len taká poodtázočka (možno mi to uniklo), tí "kluci" asi nie sú Tvoji, alebo áno?
 Henri Ani/Toni/Šíša/Miki 


Re: Denníček, denníček, my chceme denníček!!! 

(24.5.2002 14:20:26)
Nie, kluci sú moji nevlastný. Máme ich oficiálne raz za dva týždne, ale obvykle častejšie.
A dík, budem písať a písať.
 Hanďula a 3 berušky 


Stojí to za to! 

(24.5.2002 12:26:43)
Jé, to je dobře, že jsi se tak rozhodla. Já se taky budu těšit na novinky. Zrovna včera večer jsem se nechávala unášet vlnou mateřského štěstí, když jsem byla se svými beruškami sama doma a Karolínka (19 měsíců) mi pomáhala koupat naši půlroční Kačenku, pak se při kojení uvelebila vedla mě na pohovce, nakojila svého pejska a nakonec nás obě zasypala pusinkami a něžným výskáním mámá, Káká.

No, s námi vlastně taky občas pobývá ještě "kluk", bráška našich berušek, holčičky se v něm jen vidí a Karolínka už si s ním v malých lumpárnách nezadá. Pobýval s námi taky několikrát vždy na pár dnů během mého druhého těhotenství, to bylo, pravda, někdy už docela veselo, ale všechno se nakonec dalo docela dobře zvládnout.

Moc Ti přeju, aby i vás probíhalo všechno v opravdové pohodě, ale to ono určitě bude.

Hanka

 Marika, syn 12 měs. 
  • 

Taky se snažíme....... 

(27.5.2002 18:58:56)
Píšeš moc hezky! Deníček miminka a malého sourozence by byl určitě fajn. My máme 12 měs. chlapečka a začali jsme se snažit o další mimi. Chtěla bych si na Rodině přečíst odpovědi na Tvou otázku, "jaké je těhotenství s malým dítětem", ale nemůžu to najít. Poradíš mi?

Marika
 Henri Ani/Toni/Šíša/Miki 


Re: Taky se snažíme....... 

(31.5.2002 11:26:04)
Omlouvám se, že odpovídám až teď, ale byli jsme na cestách. Odpovědi si najdeš na http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/prisp.asp?id=55410

A děkuji za podporu a držím palce ať se brzy zadaří.
Henri

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.