| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Dvojčata počtvrté - vývoj, bezpečný domov a cestování

 Celkem 10 názorů.
 Jana 


Přijímání návštěv 

(13.5.2002 12:29:02)
Tak to my návštěvy klidně přijímáme. V obýváku nemáme konferenční stolek a nikdy ho mít nebudeme (proč taky, konference nepořádáme a ani to v dohledné době neplánujeme ;o)), zato máme na zemi matraci na sezení, všude jsou věci, se kterými si hrajeme. Když příjde návštěva, může sedět na kuchyňské židli nebo s námi na zemi, čaj nebo kafe dostane do ruky - není kam odložit, tak nehrozí nebezpečí, že by to na sebe mrňoš strhnul.
Byt upravený pro život s dítětem není ostuda a něco, co by návštěvy neměly vidět :o)
J.
 Hela,2deti,8 a12 
  • 

čeština 

(13.5.2002 22:04:33)
Článek je opravdu pěkný a poučný.Příště by to jen chtělo nechat si trochu poopravit gramatiku.Lépe by se četlo a více by vynikl obsah.Jen tak dál.
Helena
 Majka, Linda, Lukáš - 18 měsíců 
  • 

Dvojčátka 

(1.3.2004 16:50:12)
Děkuju moc za krásný článek a mnoho rad. Sama mám doma dvojčátka, naše draky. Jsou úžasní, téměř nepláčí, velmi dobře spí, zkrátka pohoda. Ale pravda je, že do tohoto stavu jsme se dostali právě pouze díky pevné disciplíně. Nemohli jsme si dovolit je rozmazlit, až nás naše okolí někdy hodnotí jako rodiče hyeny. Ale vyplatilo se. Nemusíme mít strach brát je s sebou kamkoliv, lidí se nebojí, jsou prostě báječní. Tak pa a hodně štěstí.
 Veronika , Jiřík, Mireček 
  • 

Re: Dvojčátka 

(19.4.2004 21:32:21)
Od srdce vám přiji, ať to vašim dědičkám vydrží.
 Lucka, dvě holčičky - 3 roky 
  • 

MHD 

(6.1.2005 14:03:42)
Ahoj všichni s dvojčátkama, mám 3letá dvojčátka a musím zaklepat, že ač jsem MHD v Praze využívala hodně, nikdy jsem neměla jediný problém. Všichni mi ochotně pomáhali. Teď už holky chodí pěšky a mám pocit, že je to někdy i o něco horší než s kočárkem. Zvášť když je autobus plný starších lidí s nákupními taškami :-)). Přeji všem klidné a pohodové cestování (a nejen to).
 zanyna 


MHD?! 

(25.1.2007 19:01:17)
Ahojky,MHD jsem využila asi desetkrát,ale je to nezapomenutelné.Dvakrát mi musel s klukama pomáhat chudák řidič a to dokonce na hlavním terminálu,kde migrují kvanta lidí.Je úchvatné sledovat,když autobus zastavuje,jak se všichni hrnou ven,či dovnitř a já byť připravená u dveří marně hledám oční kontakt...musí ti lidé tušit,že kdyby se na mě podívali,požádám je o pomoc.jako v ostatních aasi pěti případech.v těch zbylých musím pochválit teenagery,ti se mi nabídli sami.Jsem ráda,že patřím mezi šťastlivce,kteří vlastní vozidlo.Musela bych se jinak stát pěkně drzou maminkou,dál cestovat mhd.Všem držím palečky!
 Colorlight 


Re: MHD?! 

(8.4.2007 9:24:44)
Ahoj, článek je sice starý 5 let, ale nedá mi to, abych nezareagovala.
Máme dvojčátka, páreček, 9 měsíců a pětiletého syna, ve všem musím dát autorce za pravdu :o)
Baví mne, když jdeme s naším tankem po parčíku hezky v klidu po rovince, jak všichni koukají a vykřikují "Jé to je nádera, dvojčata, no to se vám to povedlo!" A když stojíme na zastávce MHD, nebo se snažíte narvat do dveří v obchodě, nikdo si nevšimne... Jen se hrnou davy kolem vás a ještě se vám opřou o kočárek, drknou do něj, nevidí, neslyší... Nevím, zda jsem správně uvedla, že mne to baví, ono je to spíš smutné... Ale co už, nenaděláme nic...
Jinak je to paráda, děti opravdu nemají šanci být rozmazlené a už v tomto věku je při srovnání s Martínkem v jejich věku patrný velký rozdíl. Nic si nevyřvou, nemají šanci. Takže prostě když to není akutní, tak neřvou :o)
 Lenka Horová,dcera,dvojčata 
  • 

dvojčata 

(25.2.2008 17:54:21)
Super článek,tak jsem se dlouho nezasmála(mnohdy jsem se úplně viděla).Děkuji
 kikiko 


jezdím MHD raději než autem 

(15.4.2008 15:39:00)
Já mám jako dvojčecí máma jinou zkušenost. Moje holky mají teď přes rok. Samy nechodí, každá váží přes 10 Kg. Je pro mne daleko jednodušší je naskládat do kočáru, do košíku a na madlo navěsit vše co budem potřebovat a vyrazit na cesty MHD. Jelikož jsme z Brna, máme doma internet, vždy si cestu do předu naplánuju a jezdím převážně nízkopodlažním spojem. Ve finále je to mnohem jednodušší. Bydlíme v paneláku bez výtahu. Když jedu někam autem, stejně musím holky i věci dát do golfek, přiblížit se k autu, které parkuju většinou aspoň 200 metrů od domu, někdy i mnohem dál. Pak holky přendám do autosedaček, věci na přední sedadlo, golfky do kufru a jedu. Až jsem tam, kde potřebuju znovu dávám vše do golfek a přibližuju se k cíli. Takže pokud mě nečeká velký nákup, který do kočárku prostě nedostanu, je pro mě lepší rovnou vyjet do cíle s kočárkem, než holky furt přendávat.
 marcisim 


Co s tou starsi 

(16.7.2009 21:04:42)
...

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.