| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O flamendrovské noci

 Celkem 2 názorů.
 Vacerka 


Magdi, mas uzasneho manzela...;o) 

(21.3.2002 10:18:11)
Musim se smat pri vzpomince na meho manzela, ktery taky rekne vse bez obalu a na rovinu...ale takhle hezky by to o vraskach nerekl...;o)Pamatuji se, ze kdyz jsme spolu pred 10 lety zacali chodit tak me parkrat svou uprimnosti i potaji rozbrecel..:o) Jsem sice stejne stara jako ty a tvuj manzel ma pravdu, ze se staram pouze o sobe, samozrejme o manzela a pak o nase 3 zvirata...Ovsem zjistuji, ze na manzela jdou otcovske pudy (je mu 32 let) nebot mame dva nove prirustky v rodine - krecky a neverili byste jak vypada sebevedomy dvoumetrovy skoro stokilovy chlap ktery po ranu sisla a zvatla na krecky!!! Ze existuji zenske materske pudy o tom vim, nebo zacinaji velice silneji pusobit na mne...ale ze by i na muze...?
 Eva, dcera 5, syn 7 
  • 

Věk zasloužilých matek 

(21.3.2002 10:44:49)
Při čtení tvého článku jsem si ihned vzpoměla na diskusi se svou 4 letou dcerou. Ptala se:
" Mami, kolik ty máš roků, když já mám 4 a Honza 7?"
Na to jsem nepředloženě odpověděla otázkou.
"Kolik myslíš?"
Na to se velice hluboce zamyslela a vyslovila svůj zcela upřímný názor.
"Já myslím tak 60." (Je mi 32)
Hrála jsem hru dál. "A kolik má podle tebe babička?"
"No ta asi 130 roků. "(Má 62).
A bylo to. Nezbývá, než se těšit až za rok, dva půjdu do důchodu. V 62 se myslím teď chodí (ještě jsem se o to moc detailně nezajímala).

Ale v následujících dnech mi sebevědomí(ne pošramocené, ale pobavené) zvedl nový kolega v práci, protože se mě zase ptal, v kolika jsem musela poprvé rodit - prý mi typuje tak 23 let( a to má doma manželku přesně v mém věku).
Tak to se mnou zas nevypadá tak blbě.

Zdravím Magdu a všechny "zasloužilé matky" (dle titulu zasloužilý umělec). Eva

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.