| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Charta práv dětí v nemocnici

 Celkem 2 názorů.
 Dana Krátká, dcera 2,5, syn 8m 
  • 

Pobyt na infekčním oddělení  

(13.1.2005 10:12:58)
moc děkuji za příspěvky, jenom škoda, že jsem o nich nevěděla dříve. Vrátila jsem se ze synem z infekčního oddělení, kde jsem nakonec mohla zůstat. Stálo mě to ale skutečně nervy, protože personál na mě chtěl i zavolat ochranku, abych s dítětem nezůstala. Jejich argument zněl, že infekční oddělení je vyjímka a že tu opravdu nemohu zůstat (a to jsem kojící matka). Je to pravda?
 Jarka Liška, dcera 8m 
  • 

Re: Pobyt na infekčním oddělení  

(19.2.2005 17:59:51)
Prosím, jestli byste mohla napsat nějaké další podrobnosti Vašeho pobytu na infekčním a hlavně jak jste si ho vymohla. Mým kamarádům hospitalizovali dítě právě na infekčním, kde jim samozřejmě odmítli umožnit, aby s ním zůstali. Přes veškerou jejich snahu naráží pouze na arogantní přístup a neprůstřelný nemocniční systém.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.