| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku 10 největších pověr o batolatech

 Celkem 10 názorů.
 Katka 
  • 

Batolata 

(18.2.2002 9:21:32)
Tva matka dokazala, ze uz v 8 mesicich jsi chodila na nocnicek.

Diky za tento clanek, je jako z nasi rodiny. Ja jsem byla zazracne dite -
byla jsem u svych prvnich narozenin bez plenek, kdezto moje dcera odlozila pampersky u svych druhych narozenin.
Tento tyden ma nase Aninka narozeniny ctvrte a povazte, jeste neumi zavazat boty na masli ! To ja jsem uz jako trileta u nastupu do skolky zavazovala boticky vsem ostatnim "zaostavajicim" detem.

A vite, ze me to vubec nestresuje ?
 Iva 
  • 

Re: Batolata 

(12.6.2004 11:03:05)
:)))))))))))))))))))))))))))) perfektnííííííííííí :))))))))))))
 hanka 
  • 

Re: Batolata 

(9.12.2012 7:49:33)
Pokud děláte od malička bezplenkovku, tak dítě v roce bez plenky není nic zázračného.
 IK 


:))))) 

(12.6.2004 13:22:24)
Tak to nemá chybu.Vlastně bych to jako matka 3 dětí doplnila o další body!
bod č.11-neleze-li miminko nejdýl do 9.měsíce-nikdy nebude chodit!
bod.č.12-nemá-li v půl roce alespon 2zuby-nikdy nebude kousat pevnou s
stravu!
bodč.13-neudělá-li na požádání(pokud možno před co největším publikem)PACI-PACI-nebude v životě schopné se nic naučit
(Mimochodem má děti 13,9 a 8.měsíců)totálně popřely veškeré vžité mýty a pověry.
 Casablanka 


Re: :))))) 

(7.1.2005 12:24:36)
Jsem maminka poprvé a teprve 10 měsíců, ale řekla bych, že to nelze vyjádřit jinak než SVATÁ PRAVDA!!!!
 Jananika 


babička by souhlasila 

(19.11.2007 22:18:05)
Kdybych mýty dala přečíst jedné z babiček, určitě by se pod ně podepsala, že vše (nebo většina) je pravda a ještě by přidala, že dřív všechny děti chodily v roce, mluvily min. v roce a půl a na veřejnosti nikdy nezlobily - např. dvouleté děti vydržely u doktora v klidu čekat i dvě až tři hodiny, poslouchaly na slovo a ....jo, všechyn děti milují koprovku a podobné omáčky, čokoládu a.... No prostě, jsem ráda, že jsem si mohla článek přečíst:-)
 BlankaRyb 


Re: :))))) 

(8.12.2012 21:19:53)
a doplním bod:
14. dítě v 1. roce je u jídla samostatné a není jej potřeba jej krmit a poradí si samo i s kuřecím stehnem.
Toto se mi stalo na jedné návštěvě, kde jsem sklidila překvapení, že moje dcera ve věku 1 rok a 1 týden a měla jen 2 zuby ne moc vyrostlé, ještě nejí to co ostatní. Když jsem to napsala na internet do jedné diskuze ohledně jídla u dětí, sesypalo se na mě plno připomínek, že to snad není možné jak ji vedu, že jejich děti jedli sami a jedna holčička si o kuřecí stehno říkala sama a říkala mu držadlo.
 mmm 
  • 

Re: :))))) 

(11.12.2012 23:14:56)
To chce klid, když se mi dcera lehce po prvních narozeninách vrhla na kuřecí nohu,fotkama jsem se pochlubila na internetu, byla jsem málem ukamenována a lynčována za to, že "TÍMHLE SE ROČNÍ DÍTĚ NEKRMÍ !!!!! " :DDDD
 Věráček 


Re: :))))) 

(13.12.2012 21:19:49)
Moje první dcera v roce chodila,seděla,měla dva zuby,projevovala zájem sama se najíst.
Druhá dcera se posadila vzpřímeně a bez opory ve 13-ti měsících,pouze se plazila,a zub jí vyrostl v 15-ti měsících.
dětská lékařka jí napsala do zdravotní průkazky :opožděný vývoj
Třetí neplánuji,ale docela by mě zajímalo,jak by si vedlo....:-))
 Věráček 


Re: :))))) 

(13.12.2012 21:22:49)
jo a při první dceři se moje matka ztotožňovala s výše uvedeným článkem.Já z toho už na nervy,že mám opožděné dítě.Zajímavé že u té druhé "opožděné " neříkala nic~t~

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.