| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Smajlíci

 Celkem 10 názorů.
 Ivča/Lenka/Emily 


chybí jedna zkratka 

(1.2.2002 9:49:21)
Jestě tam chybi BFU - Blady Fucked User :-) "zatracený" uživatel :-)

Ale jinak super článek!
Jana
 Vacerka 


Re: chybí jedna zkratka 

(1.2.2002 10:48:29)
jeste tam chybi jeden smajlik :-* (pusinka)
ale ja mozna jeste spim a prehlidla jsem ho...:o)
ja stejne nejradeji pouzivam smajliky s nosankem ;o)
 Miška, 3 děti 


Re: Re: chybí jedna zkratka 

(1.2.2002 11:24:11)
Tak takovou pusinku jsem nikde nenašla. Ale mám tady polibek :-x a velký mokrý polibek :-X
Ale je jich ještě celá fůra, to by se na Rodinu ani nevešlo!:-) Např. pro zasmátí - tenhle smajlík znamená - váš mazlíček bobr nosí ochranné brýle a přilbu d8=
 klokanrobin 


Re: Re: Re: chybí jedna zkratka, smajliku je hafo :-))). 

(8.2.2002 3:37:17)
Super článek, podařilo se ti nashromážďit dost velké množství smajlíků a zkratek. BTW AFAIK smajlíků a zkratek je nekonečně mnoho a jsou pravidelně uveřejňovány ve FAQ OFFLINE/ONLINE chat, diskuzich, atd. a je QOT kdy se některé z těchto nových smajlíků/zkratek z LIST FAQ prosadí ON USER a stane se standardem :-)))). IMHO Takže tady bude hoooodně dlouhá diskuze ne téma které zkratky a smajlíci chybí :-)))).

S pozdravem

Robin

P.S.: Protože se pohybuji často ve virtuálním světě (cca. 1/3 každého pracovního dne) občas také jako moderátor diskuzí :-))), tak jsem vám chtěl nastínit jak to vypadá v diskuzích, kde jsou lidé kteří mají nějaké zkušeností s virtuálním světem.

LOGOUT :-))))
 kabanka 


dalsie skratky 

(27.2.2002 8:54:52)
Veľmi sa mi páči skratka:WOMBAT - To znamená, že pripravovaný plán, cesta, či schôdzka sú stratou peňazí, mozgovej kapacity a času: Waste of money, brain and time.
Alebo:W8 znamená: Wait!, teda Počkaj!, spojenie písmena B4 číslovky štyri je zakódovaná predložka before - v preklade pred.
 thanyska 
  • 

co zamená xD???? 

(2.10.2007 20:27:36)
pls nwíte něgdo co znamená xD?????
 Natallka+1♀+3♂ 


zk 

(5.10.2007 21:53:13)
porodnice
 Cow :-) 


Re: zk 

(7.10.2007 22:47:11)
...
 Cow :-) 


Re: zk 

(7.10.2007 23:03:29)
:-)
 Raketka 


Re: co zamená xD???? 

(10.10.2007 14:49:03)
Thanysko
a kde je to napsaný, nebo čeho se to týká? :)

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.