| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Co chutná nejmenším

 Celkem 6 názorů.
 Pusinka,Tomík02/01,Luky 7.1.05 


Děkuji 

(16.1.2002 13:08:03)
Ahoj Pavlíno, děkuji za recepty. Určitě se mi budou hodit. Zrovna se pokoušíme najet na jídla s kousky a už přemýšlím, čím obohatit jídelníček svému prckovi, kterému bude zanedouho rok. Každá drobnůstka recept změní k nepoznání a určitě je vyzkouším. Díky Petra
 Hanka 


BEZVA! 

(17.1.2002 0:46:44)
Díky za recepty, jsou bezva. Jednoduché, pestré a chutnající!
 Růžena, babička malé Danielky 
  • 

Recept na dětskou výživu 

(11.6.2002 9:21:43)
5kg oloupaných a rozkrájených jablek(nebo jiného ovoce)
zalijeme 2 l vody a rozvaříme,..rozmixujeme.
1/2l vody, 1/2kg cukru, 3 vanil. pudink rozmícháme a vlijeme do směsi jablek a znovu povaříme.
Já nakonec zahuštěnou výživu přepasíruju přes velké sítko, ale nemusí se, kousky ovoce tam nevadí.

Ještě horké plníme do sklenic a sterilizujeme na 80 asi 20 minut.
 Monči28 


Chutnalo by i mě:O)) 

(27.9.2003 15:29:33)
Díky za prima receptíky, přestože jsme se ještě nenarodili, ale každá rada je bezva.
 kutavi 


uz se tesim az to vyzkousime! 

(26.5.2004 22:39:05)
zijeme v Nemecku a nemam tu nikoho kdo by mi poradil, takze jsem stastna ze jsem na tve recepty narazila, uz se mi nechce Jannisovi porad davat kupovane. diky.
 Monči28 


Už teď se mi zbýhají sliny:O)) 

(27.9.2003 15:33:18)
Věřím že až se receptíky budou hodit, plně je využiju. Musí bezvadně chutnat, takže díky za rady..Monika

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.