| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Český Mikuláš v Americe

 Celkem 1 názorů.
 Renata, 2lety kluk 
  • 

Mikulas!!!....ale tak daleko.... 

(12.12.2001 18:07:44)
Mila pani Souradova,

velmi rada ctu Vase clanky i clanky ostatnich maminek tady v Americe, ale tentokrat mi bylo skoro do breku. Mikulas, andel a cert tady ve statech?? Zijeme tady uz dlouho, mame dvouleteho Pidyho a mikulasskou nadilku jsme mu museli podstrcit za dvere, jako ze mu ji tam nechal Mikulas. Ale kdyz jsem videla, jak byl prekvapeny a jakou mel radost, bylo mi hrozne lito, ze mu ten kosicek nemohl prinest sam Mikulas. A pak jsem se docetla o Vasi "mikulasske". Z jedne strany me velice tesi, ze maminky tady v USA prenaseji ceske tradice z Cech za more a jeste lepsi je, ze maji svuj klub a z druhe strany je mi velice lito, ze jsem na druhem konci spojenych statu a bohuzel se nemuzeme "klubovani" zucastnit. Setkani s jinymi ceskymi maminkami a detickami by prospelo nejen me, ale i Pidymu. Kdybych znala nejake floridske maminky, urcite bych se nechala inspirovat Vasim klubem a zkusila bych je dat take dohromady. Zatim vsak budu moc rada cist Vase prispevky, prat Vam, ostatnim maminkam a hlavne detem v zahranici hodne stesti a cekat, ze se tu nejake maminky a deti brzo objevi. Mejte se hezky a "na ctenou". Renata

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.