| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Výživná setkání blízkého druhu

 Celkem 6 názorů.
 Majka, 7letá Zuzka a 3letý Adam 
  • 

Výživná setkání... 

(4.12.2001 21:50:17)
milá Magdo, už dlouho se Ti chystám napsat a poděkovat za Tvé úžasné postřehy a hlavně optimismus, který Ti při 3 dětech můžu jen závidět. Přemýšlím, proč sis už dávno nezačala vydělávat svými spisovatelskými schopnostmi. Nechápu, kde bereš čas na tolik článků - ale jsem Ti za neě moc vděčná a často je vnutím i své drahé polovičce. Víš, že i ta polovička je velmi oceňuje?
A tak Ti moc přeju, že máš i spřízněné duše. Já mám sice řadu kamarádek z našeho mateřského centra, ale někoho takového, jako je Hanča, moc a moc postrádám. ( a vlastně - někoho takového, jako jsi Ty)
Měj se krásně, stále piš a dodávej nám, uštvaným matkám, energii.
Někdy bych se s tebou ráda setkala, ale ani nevím, jestli bys o to stála.
Majka
 Magda Silná 
  • 

Re: Výživná setkání... 

(8.12.2001 22:02:40)
Ahoj Majko, děkuji Ti za milý dopis. Potěšilo mne, že já někomu dodávám energii, přestože ji mnohdy sama postrádám. Přiznám se bez mučení, někdy mě právě to, že se mohu o svůj denní zážitek podělit s papírem, drží nad vodou. Setkání se určitě nebráním, naopak budu ráda. Jen teď před vánoci postrádám nejen čas, ale ještě nejméně dvě paže, které bych taky zaměstnala. Takže se měj zatím hezky. Přeji Ti rozzářená očka Tvých dětí pod vánočním stromkem a štěstí celé Tvé rodině. Ozvi se, pokud budeš mít stále chuť se sejít, po Novém roce 2002, těším se
Magda Silná
 Majka, 7letá Zuzka a 3letý Adam 
  • 

Výživná setkání... 

(4.12.2001 21:50:59)
milá Magdo, už dlouho se Ti chystám napsat a poděkovat za Tvé úžasné postřehy a hlavně optimismus, který Ti při 3 dětech můžu jen závidět. Přemýšlím, proč sis už dávno nezačala vydělávat svými spisovatelskými schopnostmi. Nechápu, kde bereš čas na tolik článků - ale jsem Ti za neě moc vděčná a často je vnutím i své drahé polovičce. Víš, že i ta polovička je velmi oceňuje?
A tak Ti moc přeju, že máš i spřízněné duše. Já mám sice řadu kamarádek z našeho mateřského centra, ale někoho takového, jako je Hanča, moc a moc postrádám. ( a vlastně - někoho takového, jako jsi Ty)
Měj se krásně, stále piš a dodávej nám, uštvaným matkám, energii.
Někdy bych se s tebou ráda setkala, ale ani nevím, jestli bys o to stála.
Majka
 Katka 
  • 

dalsi vyborny clanek :-))) 

(5.12.2001 10:43:32)
AHoj Magdo, neda mi to, abych se i ja nevyjadrila k clanku, ktery me jako tradicne moc potesil...jen pro pripomenuti...jsem ta ohavna osoba, co se odvazila byt sokovana tim, ze matka od trech deti ( a vorvana samice :-) ma teprve 26....myslim, ze tri pratele jsou opravdu dost...i kdyz deti nemam , mluvis mi uplne z duse...cely den jsem mezi chlapy, doma mam chlapa, tak mi kousek zenske duse obcas celkem dost chybi...manzel z mych babskych setkani neni nijak nadseny, ale chape, ze tak to asi musi byt a je to pro sve dusevni zdravi naprosto nezbytne...kamosku hanku ti taky trosku zavidim a vlastne tak trochu doufam, ze se bud casem me soucasne kamaradky posunou do stejnych zivotnich situaci jako mam ja nebo treba potkam nekoho noveho..je skvele vedet, ze kamaradi nemusi byt jen ze skoly ci skolky, ale zivot je prinasi treba i pozdeji...osobne se mi tomu nechce moc verit, ale kdyz to rikas ty :-)))
 Simča, dcery *1988 a 1997 


Vánoční přání 

(5.12.2001 11:28:35)
Ahoj Magdo
Tak trochu mne mrzí, že nebydlíš "někde za rohem", podle toho, jak Tě poznávám z Tvých povídání na Rodině jsi asi príma kamarádka, která nepokazí žádnou psinu a současně umí i vážně vyslechnout problémy či podržet druhého ve slabé chvilce. A kamarádů není nikdy dost, i když si myslím, že dobré přátele mám, další by určitě nemohl škodit.
A tak nelze, než teď - v předvánočním čase - pro všechny na Rodině popřát, aby také našli takovou "Hanku", o jaké píšeš ty. Neboť kdo má přítele, má více, než on.....
A vzkaz pro Katku - skutečně se takovéto přátelství dá najít i v pozdějších letech, než jen ve školce či škole. Oproti Magdě jsem přímo důchodkyně a tak o tom už něco vím....
Simona
 Mikula 


Předvánoční narozeninové pohlazení 

(9.12.2001 10:00:19)
Už mě dlouho nic tak nepotěšilo jako tento článek. Dnes mám narozeniny a myslím, že tohle je ten nejhezčí dárek, co mi někdo mohl dát - pohlazení po duši. Zase po dlouhé době něco milého v tom světě, co mi čím dál víc připadá jaksi ( jéžiši zní to hrozně ) ale napíšu to - násilnický a bezohledný. Ten pocit mám poslední dobou vždycky, když si přečtu noviny. No, a teď po dlouhé době jsem si přečetla něco plné lásky, a není to červená knihovna, ale ze života. Bohužel ne z mého. Snad někdy. Ani Ti nemusím psát, že přátelství je jedna z nejkrásnějších věcí co znám, a člověk by si ho měl hýčkat každý den. Jsem moc ráda, že mi někdo připoměl jaké to je, když je to 100 na 100. Sto procent na sto procent jak říkala moje kamarádka, než začala podnikat stejně jako my a už jaksi nemá čas. Snad jednou...Ten vztah o kterém píšeš mě vždycky posílil do toho vnějšího světa a ukázal mi, že všechno není tak, jak to čtu v novinách. Takže díky, díky moc, za ten kousek toho fajn pocitu, který mi teď před vánocema zvlášť chybí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.