| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Tak jak se vám dneska žongluje?

 Celkem 4 názorů.
 Simča, dcery *1988 a 1997 


Otisky rukou 

(28.11.2001 11:05:00)
S těmi otisky ručiček jste mi připoměla povídání mojí mamky - ta se hrozně divila, když si moje babička (její maminka, přečistotná a dokonalá hospodyně - chtěla bych mít na Vánoce tak naklizeno, jak měla moje babička každou neděli....) nechávala moje ručičky obtisknuté na lednici. Dnes se už nediví, packy mojí čtyřleté jsou na jejím zrcadle úzkostlivě chráněné.....
A se žonglováním máte pravdu, je to moc pěkně vyjádřeno.
Nebo se musíme zařídít podle rady jednoho lékaře v jednom vtipu: jó milá zlatá, den má 24 hodin a když máte pocit, že nic nestíháte, tak si holt musíte přivstat.....
Někdy si tak i připadám, protože kromě domácího žonglování mám i firmu a tak moje domácnost není schopna návštěv ani 2x denně, jako ta Vaše.
Moc zdravím všechny přítomné a přeji krásné prožití příprav na svátky. Štědrý večer je jen pár hodin, tak si tu atmosféru vychutnávejme už teď
Ahoj
Simona
 Lucia 
  • 

keď na nás budú spomínať 

(28.11.2001 14:19:46)
Minule som videla film, kde na kare rozprávali o zosnulej, nikto nepovedal vetu: "Vždy mala krásne uprataný byt/dom a všetko vyžehlené, nikde ani smietka", ale "vždy nás vedela rozosmiať, vynikajúco varila, mala rada všetkých ľudí" a tak podobne. Dlho som potom nad tým rozmýšľala a máte pravdu, treba nájsť zlatú strednú cestu - aby nebol chaos, ale ani perfektne naleštená domácnosť za každú cenu. Ja sama zatiaľ nemám detičky a napriek tomu to u nás vyzerá ako keby sme mali aspoň 3, zvláda to manžel sám... a keďže chodíme z práce po 19.00 hod., byt vyzerá v polotme celkom normálne. Akurát v sobotu ráno sa vždy zhrozím koľko je všade vecí a prachu. Priebežne upratujem, periem, žehlím, vždy umyjem riad, ale väčšie upratovanie musí počkať na víkend.
 Renata 
  • 

Prijemne zonglovani 

(28.11.2001 16:45:41)
Mluvite mi z duse. Dokonce me opustil i pocit viny, ktery mam, kdyz se podivam na "kocoury" na balkonovych dverich, kdyz na ne rano sviti slunicko a mam i pocit, ze vanocni uklid nemusim stihnout za dve hodiny poledniho spanku meho synka, ani pak kazdou pulhodinu lestit konferencni stolek od detskych tlapek. Ma to tak byt, me se strasne ulevilo a odpoledne pujdeme s malym na prochazku. Je krasne. Prijemne zonglovani vsem!
 Petra 29, Ondra 2 
  • 

Jak se vám dneska žongluje? 

(15.1.2002 21:34:01)
Jednou to krásně vyjádřila Lorna Vančurová - maminka čtyřčat - v Banánových rybičkách : Bordel v bytě - šťastné dítě. Snažím se toho držet, i když mi někdy dost vadí packat o všechna ta auta a puzzle... Naštěstí Ondra docela rád uklízí. Ale stejně to většinou "odhrabuju" já, připadá mi to rychlejší. Na druhou stranu si na sebe šiju bič, pak nebude uklízet vůbec, když má doma "hodného skřítka"...

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.