| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O šesti deštníčcích a jedné radosti

 Celkem 2 názorů.
 Lili 
  • 

stejný dárek 

(21.11.2001 7:36:34)
Příbuzenstvo je aktivní. Nápad chodit s dětmi ven jen když prší by to asi nevyřešil. Mně se stalo něco podobného, synovci jsme koupili stejnou lokomotivu na baterii jako jeho babička, moje maminka. Před Štědrým dnem jsme se nedomlouvali, ale pod stromečkem bylo nadšení Tomáška /(2,5) nevídané."No to šem ještě neviděl, dvě štejný lokomotivy." Hrál si s nima oběma na nádraží. Takže deštníčky se unosí určitě obojí, holčičky jsou parádnice a budou mít pokažné jiný.
 Hana, syn 2 a ctvrt roku 
  • 

Re: stejný dárek 

(21.11.2001 20:07:03)
Kdyz se mi stane, ze s nekym koupim neco stejneho nebo podobneho, tak se snazim toho vyuzit k tomu, ze kdyz jedeme k babicce, nemusim tam tu vec nebo oblecek brat s sebou - proste si to tam necham a jako kdyz to tam najdu. V pripade destniku jedinecne - z domova se slunickem a domu v desti? - to, myslim, neni tak jedinecna situace a deti se maji pod co schovat...

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.