| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Motokáry Radotín

 Celkem 18 názorů.
 Lenka, Míša 4.4.2002 


MOTOKÁRY LIBEŇ 

(3.1.2002 8:58:27)
Zajděte na Motokáry v Libni! Voctářova 18/3(tel.66029368).Vřele doporučuji. Dostanete helmu, jedna jízda trvá 10 minut a vše je řízeno přes počítač.I restaurace je na místě, vše je v kryté hale. Tak vzhůru na závody!Toto místo navštívil i Tomáš Enge!
Lenka
 Jaňule 
  • 

Re: MOTOKÁRY LIBEŇ 

(30.5.2006 14:05:11)
Teď koukám, že motokáry co byli původně v Libni jsou přesunutý právě do Letńan co se tu o nich mluvilo. Tak jenom pro pořádek Letňanský motokárky maj www.motokary.com
 HuMorous 
  • 

Vyzkoušeno!!! 

(7.6.2004 11:08:55)
http://humorous.bloguje.cz/ nenašel jsem tedy ten odkaz zde, ale při hledání Webu toho skvělého areálu jsem našel váš Web. Doporučuji se povozit!!!! Zážitek jako hrom :O)
 Petr Pěnička 
  • 

Totální odvaz na motokárách v Plzni!!!!!!!!!! 

(13.4.2005 7:28:37)
Jsem z Klatov a takřka celé léto jsme jezdili s našima klukama ( 8 a 11 let)a později neodolala i manželka na motokárovou dráhu na letiště do Plzně. Je to bombová trať a jak jsem si později přečetl na jejich netových stránkách (www.karting1.net)je i v ČR nejdelší. Nechci jim tady dělat reklamu, ale to co jsme tam s mou rodinou zažili za zábavu, vzrušení z rychle jízdy i pohodovou atmosféru u kávy, pivka nebo grilovaného masíčka se tady těžko popisuje. Kluci už teď otravují kdy už zase letos vyjedeme na motokáry. Dokonce by raději tam než k moři. PS: Ještě musíme zpracovat maminu. :o)
 Superkarting 
  • 

Re: Totální odvaz na motokárách v Plzni!!!!!!!!!! 

(22.2.2006 10:52:09)
Děkujeme za Vaši milou recenzi. Pro vaši informaci - změnili jsme název a tím i www adresu, která je www.superkarting.cz - největší motokárová dráha v ČR, Plzeň - Lhota.
 LMX 
  • 

Re: Vyzkoušeno!!! 

(30.5.2006 14:09:15)
Motokáry Libeň přesunuty kvuli povodním do Letňan. Mrkněte na www.motokary.com
 Tomáš 
  • 

Motokáry Černý Most 

(18.4.2006 20:12:39)
Píši tento příspěvek, jelikož jsme byli v Radotíně a tam vzhledem k rezervaci jsme neměli možnost si zajezdit. Od jednoho pána jsme dostali tip na relativně novou dráhu na Černém Mostě a o tuto zkušenost se chceme podělit s případnými čtenáři.
Když jsme tam dorazili, tak nás mile překvapilo její prostředí. Dráha je situovaná v krytých garážích zábavního centra Černý Most, má vlastní sportbar s projekcí a časomírou (mimochodem moc pěkný interiér s výzdobou) a příjemnou obsluhu.
Samotná dráha je dost dlouhá - uvádějí 500m délky a ujetí jednoho kola trvá kolem 1 minuty. Trať je dost členitá a tak Vás jentak neomrzí a navíc po závodě dostanete výtisk Vašich časů.
Co nás opravdu překvapilo je jejich unikátní dvousedadlová motkára, ve které se mohl svézt i náš tříletý syn, který seděl na vyvýšené sedačce za mnou, zatímco já jsem tento "stroj" řídil.
Další výhoda je provázanost se zábavním centrem Černý Most, kam jsme se po závodech odebrali do restaurace a následně do multikina. Sice to neočekávaně zatížilo náš rozpočet, ale to víkendové odpoledne opravdu stálo za to.
Pokud máte zájem o bližší info o dráze na Černém Mostě můžete zadat www.kartareal.cz
 Dana Sojková 
  • 

Re: Pozor na Motokáry Černý Most 

(30.5.2006 13:48:13)
Moje zkušenost na Černém Mostě je poněkud jiná. Především nepříjemné chování personálu, absence toalet (musela jsem s dcerou na toaletu až do multikina, což je cca 300m tam a zpátky!) a navíc se tam motokáry prohánějí v těsné blízkosti projíždějících aut. Motokáry tam jsou navíc dosti zašpiněné a evidentně ne v nejlepším stavu. Přitom tam po nás chtěli pokutu za narážení motokár do mantinelů, což je absolutní český unikát. Židličky v baru jsou plechové jako na zahrádce u Mc"Donaldů, takže po dvacetiminutovém čekání na zprovoznění motokár jsme měli všichni dost. No a nakonec při odchodu (bylo to ještě v zimě) si moje kolegyně málem zlomila nohu na namrzlých schodech vedoucích nahoru z garáže. Celá dráha je totiž sice v garážích a tedy krytá, ale pouze shora. Ze stran je otevřená a tedy volně přístupná vlivu počasí. Moje doporučení tedy zní: Využijte raději dráhu v Radotíně která je dlouhá a celá krytá a nebo možná ještě raději tu v Letňanech. Tam jsme si zvykli chodit hlavně pro příjemnou obsluhu a lepší ceny. V Radotíně mají navíc často rezervaci závodníci a je to přeci jenom trochu z ruky nato jet tam jen tak. V Letňanech mají na webu přímo obsazenost, takže není problém zjistit zda mají volno nebo ne a MHD tam jezdí prakticky před vchod.
 Jaňule 
  • 

Re: Re: Pozor na Motokáry Černý Most 

(30.5.2006 13:59:53)
Mám úplně stejné zkušenosti. V Radotíně se k nám chovali jako by jsme je spíše obtěžovali a na Černém Mostě se nám to vyloženě nelíbí. Před časem jsme byli s kolegou pozváni na firemní akci na motokáry do Letňan a užili jsme si super zábavu (po ježdění tam mají i stálou diskotéku), dobře jsme se najedli a ještě jsme dostali od personálu pochvalu, jací že jsme to dobří jezdci i když to (hlavně v mém případě) není tak úplně pravda. Super je tam taky ten výhled z restaurace, která je vysoko nad dráhou a máte tak přehled co například dělají vaše ratolesti, zatímco si dáváte třeba presíčko. A abych nezapomněla, tak pěkné toalety mají skutečně málokde.
 KartAreal 
  • 

Re: Pozor na Motokáry Černý Most - vyjádření vedení KartArealu 

(28.8.2006 20:39:02)
Dobrý den vážení čtenáři,

obvykle to nedělám, ale rád bych zde uvedl několi věcí na pravou míru. Z těchto několika článků lze celkem snadno usoudit, že si tu někdo pod anonymními jmény dělá reklamu (viz dva články ze stejného dne a rozmezí pouhých 11minut!), to by mi až tak nevadilo, ale nelíbí se mi, když tu někdo hází špínu na druhé, právo na to pamatuje zákonem o nekalé soutěži.
Obsluhující personál na motokárové dráze Černý Most je více jak dostatečně proškolen a také motivován ve vztahu a chování k zákazníkům a toto je pečlivě sledováno jeho vedením. Není logicky zájem na tom, aby svým chováním odrazoval byť jediného zákazníka.
Auta na stejném patře jako motokáry projíždějí, to byla podmínka pro provoz dráhy v CČM. Četnost projíždějícívh automobilů není tak velká, aby to činilo nějaké obtíže, navíc jsou zde bezpečnostní bariéry ve formě pneumatik, speciálních plastových svodidel a betonových soklů. Tyto bezpečnostní úpravy musely být kolaudovány jak stav. úřadem tak i dopravním inspektorátem - to samo o sobě vypovídá o vysoké míře bezpečnosti.
Toalety jsou mimo náš areál - v tesně sousedícím Zábavnim Centru Černý Most, ale v dochozí vzdálenosti 70m, při větší vzdálenosti by hygienik náš provoz opět nezkolaudoval.
Ohledně technického stavu motokár - každý den před začátkem provozu jsou motokáry čištěny a nyní probíhá kompletní renovace všech motokár (k 28/8 zrenovováno 6 z 11motokár). Dále jsme pořídili úpně nové originální motory Honda GX200, tak aby všechny motokáry byly stejně kvalitní a výkonově srovnatelné. Pokud by i přesto někdo měl pocit, že se může zamazat, jsou pro něj připraveny zdarma kombinézy.
S Plechovými židlemi se nyní setkáte jen na naší zahrádce. Ty v baru jsou vyměněny za nové dřevěné s pohodlným polstrem, kapacita baru je tak nyní 50osob.
Velmi dbáme na bezpečnost našich zákazníků a tak jsou helmy bez vyjímky povinné pro všechny. Obsluha dbá na bezpečnou jízdu všech, pokud někdo schválně naráží do ostatních a nejezdí v duchu Fair-Play je napomenut a v případě opakování ze závodu vyloučen, když svým nezodpovědným chováním způsobí škodu je mu poměrná část dána k úhradě. Nejsme a nebudeme pouťový autodrom, kde do sebe každý bourá. Zde je to o jiných rychlostech (až 60km/hod) a bezpečnost našich zákazníků je na prvním místě.
Zmínka o namrzlém schodišti také není na místě, jelikož jsou ve vlastnictví CČM a nemáme je ani pronajaté a tak je v jejich vlastním zájmu bezpečnost návštěvníků celého Zábavního Centra jako celku. Údržba CČM je tedy musí pravidelně ometat a sypat solí.(proč píší o námraze 30.května ?)
Naše dráha je krytá a ze tří bočních stran částečně otevřená, ale v případě chladného počasí jsou jezdcům zdarma poskytnuty zimní kombinézy s fleecem či vatelínem a rukavice. Navíc kryté haly se v zimě z ekonomických důvodů jen temperují a tak je vnitřní teplota jen o několik stupňů vyšší než teplota venkovní. Další rozmary počasí jako déšť, vánice či tropické vedro nemají na náš provoz sebemenší vliv.
Závěrem bych snad jen dodal, že nejlepší obrázek si každý udělá sám, pokud nás navštíví a případně srovná s konkurencí. Pro začátek můžete navštívit naše stránky na www.kartareal.cz a v případě dalších dotazů poslat mail na info@kartareal.cz.
Zároveň se omlouvám provozovatelům tohoto serveru za umístění určitého druhu reklamy, ale je to pouze v reakci na nepodložené a smyšlené články jakéhosi pisálka.

S pozdravem

KartAreal
 KartAreal 
  • 

Vyjádření vedení KartArealu 

(28.8.2006 20:43:50)
Dobrý den vážení čtenáři,

obvykle to nedělám, ale rád bych zde uvedl několi věcí na pravou míru. Z těchto několika článků lze celkem snadno usoudit, že si tu někdo pod anonymními jmény dělá reklamu (viz dva články ze stejného dne a rozmezí pouhých 11minut!), to by mi až tak nevadilo, ale nelíbí se mi, když tu někdo hází špínu na druhé, právo na to pamatuje zákonem o nekalé soutěži.
Obsluhující personál na motokárové dráze Černý Most je více jak dostatečně proškolen a také motivován ve vztahu a chování k zákazníkům a toto je pečlivě sledováno jeho vedením. Není logicky zájem na tom, aby svým chováním odrazoval byť jediného zákazníka.
Auta na stejném patře jako motokáry projíždějí, to byla podmínka pro provoz dráhy v CČM. Četnost projíždějícívh automobilů není tak velká, aby to činilo nějaké obtíže, navíc jsou zde bezpečnostní bariéry ve formě pneumatik, speciálních plastových svodidel a betonových soklů. Tyto bezpečnostní úpravy musely být kolaudovány jak stav. úřadem tak i dopravním inspektorátem - to samo o sobě vypovídá o vysoké míře bezpečnosti.
Toalety jsou mimo náš areál - v tesně sousedícím Zábavnim Centru Černý Most, ale v dochozí vzdálenosti 70m, při větší vzdálenosti by hygienik náš provoz opět nezkolaudoval.
Ohledně technického stavu motokár - každý den před začátkem provozu jsou motokáry čištěny a nyní probíhá kompletní renovace všech motokár (k 28/8 zrenovováno 6 z 11motokár). Dále jsme pořídili úpně nové originální motory Honda GX200, tak aby všechny motokáry byly stejně kvalitní a výkonově srovnatelné. Pokud by i přesto někdo měl pocit, že se může zamazat, jsou pro něj připraveny zdarma kombinézy.
S Plechovými židlemi se nyní setkáte jen na naší zahrádce. Ty v baru jsou vyměněny za nové dřevěné s pohodlným polstrem, kapacita baru je tak nyní 50osob.
Velmi dbáme na bezpečnost našich zákazníků a tak jsou helmy bez vyjímky povinné pro všechny. Obsluha dbá na bezpečnou jízdu všech, pokud někdo schválně naráží do ostatních a nejezdí v duchu Fair-Play je napomenut a v případě opakování ze závodu vyloučen, když svým nezodpovědným chováním způsobí škodu je mu poměrná část dána k úhradě. Nejsme a nebudeme pouťový autodrom, kde do sebe každý bourá. Zde je to o jiných rychlostech (až 60km/hod) a bezpečnost našich zákazníků je na prvním místě.
Zmínka o namrzlém schodišti také není na místě, jelikož jsou ve vlastnictví CČM a nemáme je ani pronajaté a tak je v jejich vlastním zájmu bezpečnost návštěvníků celého Zábavního Centra jako celku. Údržba CČM je tedy musí pravidelně ometat a sypat solí.(proč píší o námraze 30.května ?)
Naše dráha je krytá a ze tří bočních stran částečně otevřená, ale v případě chladného počasí jsou jezdcům zdarma poskytnuty zimní kombinézy s fleecem či vatelínem a rukavice. Navíc kryté haly se v zimě z ekonomických důvodů jen temperují a tak je vnitřní teplota jen o několik stupňů vyšší než teplota venkovní. Další rozmary počasí jako déšť, vánice či tropické vedro nemají na náš provoz sebemenší vliv.
Závěrem bych snad jen dodal, že nejlepší obrázek si každý udělá sám, pokud nás navštíví a případně srovná s konkurencí. Pro začátek můžete navštívit naše stránky na www.kartareal.cz a v případě dalších dotazů poslat mail na info@kartareal.cz.
Zároveň se omlouvám provozovatelům tohoto serveru za umístění určitého druhu reklamy, ale je to pouze v reakci na nepodložené a smyšlené články jakéhosi pisálka.

S pozdravem

KartAreal
 Tomáš 
  • 

dráha KartAreal Černý Most 

(18.4.2006 20:13:12)
Píši tento příspěvek, jelikož jsme byli v Radotíně a tam vzhledem k rezervaci jsme neměli možnost si zajezdit. Od jednoho pána jsme dostali tip na relativně novou dráhu na Černém Mostě a o tuto zkušenost se chceme podělit s případnými čtenáři.
Když jsme tam dorazili, tak nás mile překvapilo její prostředí. Dráha je situovaná v krytých garážích zábavního centra Černý Most, má vlastní sportbar s projekcí a časomírou (mimochodem moc pěkný interiér s výzdobou) a příjemnou obsluhu.
Samotná dráha je dost dlouhá - uvádějí 500m délky a ujetí jednoho kola trvá kolem 1 minuty. Trať je dost členitá a tak Vás jentak neomrzí a navíc po závodě dostanete výtisk Vašich časů.
Co nás opravdu překvapilo je jejich unikátní dvousedadlová motkára, ve které se mohl svézt i náš tříletý syn, který seděl na vyvýšené sedačce za mnou, zatímco já jsem tento "stroj" řídil.
Další výhoda je provázanost se zábavním centrem Černý Most, kam jsme se po závodech odebrali do restaurace a následně do multikina. Sice to neočekávaně zatížilo náš rozpočet, ale to víkendové odpoledne opravdu stálo za to.
Pokud máte zájem o bližší info o dráze na Černém Mostě můžete zadat www.kartareal.cz
 Lucie Šímová a dva malí motoristé 
  • 

a co minibiky a ctyrkolky? 

(30.8.2006 14:10:14)
Moji dva synove (9 a 7 let), od té doby co zkusili jizdy na minibikach, motokary vubec neuznavaji. Takze tady je muj tip: www.minibikepraha.cz Pozor, draha neni kryta, takze pouze za sucheho pocasi. A se tam urcite potkame, starsimu uz jsme zaplatili clenstvi a chodime na pravidelné tréninky.
 martin kvítek 
  • 

Re: dráha KartAreal Černý Most 

(14.9.2006 11:14:11)
Hezký den,
již cca. 5 let vyhledáváme s bratrem ( 16 let, profesinální motokárový jezdec ) motokárové dráhy po celé republice. Minulý podzim jsme zavítali do Kartareálu Černý Most. Vzhledem k tomu, že oba víme jak vypadá údržba motokáry byli jsme ještě před startem nemile překvapeni laxností mechaniků. Ve čtvrtém kole se mému bratrovi na cílové rovince uvolnila tyč řízení a s neovladatelnou motokárou narazil v plné rychlosti do hrazení. Mechanik nehnul brvou, neomluvil se a tvářil že je vlastně vše v pořádku. To je v kostce vše.
Martin
 martin kvítek 
  • 

Re: dráha KartAreal Černý Most 

(14.9.2006 11:14:36)
Hezký den,
již cca. 5 let vyhledáváme s bratrem ( 16 let, profesinální motokárový jezdec ) motokárové dráhy po celé republice. Minulý podzim jsme zavítali do Kartareálu Černý Most. Vzhledem k tomu, že oba víme jak vypadá údržba motokáry byli jsme ještě před startem nemile překvapeni laxností mechaniků. Ve čtvrtém kole se mému bratrovi na cílové rovince uvolnila tyč řízení a s neovladatelnou motokárou narazil v plné rychlosti do hrazení. Mechanik nehnul brvou, neomluvil se a tvářil že je vlastně vše v pořádku. To je v kostce vše.
Martin
 Michael 
  • 

Re: Re: dráha KartAreal Černý Most 

(16.11.2006 0:06:11)
Právě před dvěma dny jsem se byl v arealu cerny most podivat na motokary u musim neco dodat k predeslým komentarum.O stavu motokár nevím nic ani o nejakých zidlickách.Jen dve veci bych rekl.Za prvé-zima a to jako des je i v onom profesionalnim radotine.Takze tohle si clovek nevybere...Ale ohledne tech aut ma zde ten clovek pravdu.projizdejci auta jsou strasne a i ja sam kdyz jsem jel s mojim autem parkovat tak jsem byl zcela zmaten kam mám vůbec jet a kazdý druhý clovek se tam ptá kde jsou ony garáze....JInak ale k dráze musím ríct že je opravdu skvelá,clenitá a zábavná...Takze muj názor z obou stran
 Ice 
  • 

Motokáry obecně 

(22.5.2007 16:05:58)
Když tady tak čtu příspěvky, tak mi nedá, abych se nepodělil o vlastní zkušenosti. Kryté motokárové dráhy v Praze mám vyzkoušeny všechny a tak myslím, že můj názor tu bude nestranný a objektivní.
Motokáry Radotín - dráha nejpříjemnější na svezení, dost prostoru na předjíždění, nejlepší dráha na zábavu. Technici trochu odměření a stav motokár, nu, tuším že v pondělí dopoledne dělají repasi, takže neděli nedoporučuju. Jinak nové motokáry jsou pro dlouhé lidi, takže my malí se musíme navíc prát s nepohodlným sezením. Cena 170,-
Motokáry Jinonice - nejlepší prostředí. Velká restaurace, motokáry stále v docela slušném stavu, velice rychlá a zároveň technická dráha, horší na předjíždění, výborná průprava a tréning třeba pro dráhu v Radotíně. Cena 150,- (považuji tuto dráhu za nejlepší poměr cena/výkon)
Motokáry Černý Most - odměřený personál, motokáry ve špatném technickém stavu, přiškrcené, jediná dráha "na levou ruku", přetechnizovaná a pomalá. Doporučil bych nový povrch dráhy a změnu personálu. Větší péči technickému stavu. Cena ?200,-?
Motokáry Letňany - dráha v katastrofickém stavu, motokáry na špatném povrchu kloužou i po zahřátí pneu, místy boule na dráze, káry ve špatném technickém stavu. Personál sdílný a komunikativní. Každopádně nedoporučuji. Cena 200,-
 Honza 
  • 

motokáry v Plzni 

(7.8.2008 10:58:56)
Zdravím všechy,
v Plzeňském kraji jsou nejlepší káry ve FERNET STOCK KART ARENĚ - www.motokaryplzen.cz
Je to krytá hala v centru Plzně, dá se jezdit celoročně až do nočních hodin. Nové motokáry - 270-ky HONDY !!!Super posezení na baru s příjemnou obsluhou, videoprojekce, možnost firemních akcí a společenských i rodinných oslav. A za ty nejlepší ceny široko daleko.
Když mají akci - dávají 20% a 50% času zdarma !!!
Fakt doporučuji !!!

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.