| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Mateřské centrum Barrandov

 Celkem 12 názorů.
 Zdeňka Hlavatá, dcera 10 měsíců 
  • 

cvičení nebo jiná pohybová aktivita do 1 roku 

(23.10.1999 23:05:19)
Máte někdo zkušenost se cvičením nebo jinou pohybovou aktivitou pro dítě 10 měsíců? Nemyslím tím plavání - plaveme od 2 měsíců, a naše zkušenost je více než pozitivní. Prostě těšíme se obě dvě až zase budeme ve vodě, a ráda bych přidala nějakou další zajímavou činnost.
 Zuzka 
  • 

Re: cvičení nebo jiná pohybová aktivita do 1 roku 

(25.10.1999 8:36:24)
Milá Zdeňko, nabízím ti kontaktovat rodinný klub Benjamin na Jižním Městě tel. 7951873l.122. Mě naopak zajímá kam chodíte plavat a vaše zkušenosti. Chci začít s mým čtyřměsíčním synem a zvažuji různá místa. Díky
Zuzka
 Zdenka 
  • 

Re: Re: cvičení nebo jiná pohybová aktivita do 1 roku 

(25.10.1999 22:57:03)
Zuzko,
chodíme plavat do MEGANU, je to u stanice metra Holešovická nádraží. Vybrala jsem si tohle místo po důkladném zvažování a odzkoušení i jiných z těchto důvodů.
- dostupnost, můžu jít i procházkou pěšky protože jsme z Libně
- cena, byla 1.800 za deset lekcí, to už ale bohužel také neplatí a je to teď myslím 2.100 možná i více.
- prostředí, je to totiž malý bazének, kam nechodějí dospělí a jenom maminky a jejich děti, je tam šatna s přebalovacími stoly a ohrádkou, takže neexistuje převlékat dítě na zemi v nějaké šatně (což je jinde běžné). Půl hodina po plavání, kterou by měla mamka strávit s dítětem uvnitř, můžete strávit v poměrně příjemném prostředí, je tam malý bar nebo taková odpočívárnička.
- Instruktorka Zuzka super příjemná "holka" milá na děti, chápající maminky a také hlavně hezky "zpívá" - což je celkem dost důležité.

Jinak jestli chcete vědět co si myslím o samotném průběhu hodin, tak to je podle mne úplně jedno kde jste, protože ty hodiny vypadají co do programu úplně stejně (plus, minus)

Jo a ještě v bazenku je teplota vody 30-32stupnů a ve vanicce (do peti mesícu, ale mi jsme chodili také skoro od 4 do bazénku) se zacíná na 37.

Teledon přimo na Zuzku do Meganu je 66753513.
 Zuzka 
  • 

Re: Re: Re: cvičení nebo jiná pohybová aktivita do 1 roku 

(27.10.1999 22:52:57)
Zdenko diky!
Zuzka
 Hanka (3letý syn, 2měs.dcera) 
  • 

Re: Re: cvičení nebo jiná pohybová aktivita do 1 roku 

(5.11.1999 23:08:32)
Ahoj Zuzko,
doporučuji Ti plavání v BC Juklík, jsme tam velmi spokojeni. Po samotné lekci, která je u malých dětí ve vaničkách, je možné využít jejich prostory k občerstvení, relaxaci dítěte po plavání (herna a místnost s klouzačkou) a také k navázaní nových kontaktů. Držím palce při dobrém výběru Hanka
 Hana a Honzík (11 měsíců) 
  • 

Re: cvičení nebo jiná pohybová aktivita do 1 roku 

(12.2.2000 1:30:10)
Milá Zdenko,
také stále vyhledávám aktivity pro Honzíka. Od druhého měsíce věku s Honzíkem plavu, prvně s Juklíkem, nyní s Kenny. V Kenny jsem začala docházet s Honzíkem i do cvičení a programů pro rodiče s dětmi, které vedou pro rodiče s dětmi již od druhého měsíce věku.
Moc se mi líbí celková organizace, informovanost a přístup Kenny pod vedením paní Kiedroňové, se kterou jsem měle tu čest se setkat osobně. Instruktorky Irenka i Bohdana, které vedou programy jsou taky velice příjemné a skutečně profesionálky. Přijďte vyzkoušet, budete mile překvapena, kolik se dovíte o vývoji dětí, co všechno je s nimi možno dělat v určitém věku, naučíte se spoustu písniček a hříček, je tady příjemná atmosféra.
 Zdenka+Zdenka (13měs) 
  • 

Re: Re: cvičení nebo jiná pohybová aktivita do 1 roku 

(12.2.2000 21:58:40)
Milá Hanko,
je to docela legrační, ale pravděpodobně bychom se měli znát. Já sice chodím plavat jinam než vy, ale na cvičení s Kenny chodíme (resp. chodlili jsme celkem pravidelně od října do prosince, teď jsme vynechali jednak kvůli chřípkám a i z finančních důvodů - jezdíme přes celou Prahu). Jelikož je cvičení jenom v Heyrovského, pak se museli už vidět. Také jsme byli na Karnevalu 12.12 s Kenny, pokud jste byli také, možná si vzpomenete na žlutého chlupatého medvíka Pú (to byla moje Zdeninka). Docela bych ráda věděla jestli někdo nemá skušenosti se cvičením v Trojlístku na Proseku, to máme totiž nepoměrně blíž. Jinak Hanko díky za rady a doufám, že se potkáme, zítra asi ne, ale příští týden doufám na cvičení dorazíme.
 Jana (Kubík 3,5, Zuzka 1 rok) 
  • 

Re: Re: Re: cvičení nebo jiná pohybová aktivita do 1 roku 

(14.2.2000 23:54:15)
Ahoj Zdenko,
s Trojlístkem máme zkušenosti celkem dobré, i když Kenny je zřejmě lepší (ale já ho znám jen z doslechu). Já chodím s Trojlístkem plavat se Zuzkou a chystám se na jaře i s Kubíkem - do dvou let se plave v Megane v Holešovicích, od dvou v Duu na Proseku, Kubík chodil do Berušek (to je odpoledne s maminkou - cvičení, malování, pohádky apod.), bylo to fajn, teď jsme zkusili malování samotné, to totiž Kubíka baví nejvíc, je příjemné, že tam chodí málo dětí (nejvíc jich tam bylo 5), takže je to klidné a pohodové. Kromě toho Ti mohu doporučit cvičení pro maminky na balonech.

Jana
 Zdenka + Zdenka(13měs) 
  • 

Re: Re: Re: Re: cvičení nebo jiná pohybová aktivita do 1 roku 

(15.2.2000 21:36:04)
Jano díky za reference. A co ceny? Napiš mi kdyžtak ještě řádku o nich.
 Jana (Kubík 3,5, Zuzka 1 rok) 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: cvičení nebo jiná pohybová aktivita do 1 roku 

(16.2.2000 13:11:53)
Ahoj Zdenko,
ceny jsou následující:
Berušky (pro 2-3 leté, pro mrňata se podobný program jmenuje Píďalky, cena je myslím stejná) - 150,-/2 hodiny
Plavání pro mrňata 150,-/půl hodiny
Plavání pro větší 180,-/hodinu
Cvičení pro maminky 50,-/hodinu (+ případně něco za hlídání, myslím asi 35,-)
Teď chodíme jen malovat (100,-/1,5hod), ostatní ceny jsou z prosince, snad nepodražili.
Jana
 Romana Šneidrová, 9 měsíční Filípek 
  • 

Re: Re: cvičení nebo jiná pohybová aktivita do 1 roku 

(28.3.2000 19:22:33)
Hanko, moc Vás prosím o kontakt na klub Kenny. Nemohu se k němu nijak dostat a ráda bych chodila se synem plavat. Děkuji Vám.
 Zdenka+Zdeninka15měs 
  • 

Re: Re: Re: cvičení nebo jiná pohybová aktivita do 1 roku 

(1.4.2000 0:19:57)
telefon KENNY Praha 0602 843 222,
kancelář Bazén Motorlet, stanice metra Radlická

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.