| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Uspávanka po Terezku

 Celkem 20 názorů.
 Kateřina (Markétka 4 roky) 
  • 

Uspávanka... 

(24.10.2001 9:33:41)
Alenko, to je tak krásný a něžný, až mám z toho knedlík v krku... Dá se to zpívat na nějakou známou melodii, nebo se to jenom říká jako bášnička? Díky K.
 Alena (Terezka 7, Pavlík, 17) 
  • 

Re: Uspávanka...melodie 

(24.10.2001 15:30:40)
Děkuji. Ono - skládala jsem to jako pohlazení na dětskou bolest - snad se alespoň trochu povedlo... K té melodii - víte, já nemám hudební sluch, takže jsem to skládala jako básničku - i tak dost často zjišťuji, že místo přednášení pobrukuji. Pokud by se našel někdo, kdo by k tomu uměl přidat melodii, byla bych jen ráda.
Přeji pěkný den
Alena
 Alena Plháková, Honzík 1,5 roku 
  • 

Re: Re: Uspávanka...melodie 

(31.3.2005 22:24:25)

Mila Alenko,

dnes jsem na internetu nasla tvoji basnicku pro Terezku, je uplne uzasna, chtela bych se te zeptat jestli mas i nejake dalsi basnicky, kdyby ano, poslala bys mi prosim jeste nejake?
Alena
 Janina 
  • 

Nový obchod s ubrousky za 3 Kč !!! www.svetcz.com  

(18.4.2005 13:07:39)


Ahoj!
Jen vám chci napsat, že jsem nedávno objevila nový obchod s krásnými ubrousky - některé dětské jsou fakt super a cena? Pro nás tvořilky přímo ideální, ubrousek mají za 3Kč. A ještě mi dokonce dali zdarma navíc sádrové dekorace. Byla jsem fakt spokojená. Ted akci změnili a místo dekorací dávají zdarma ubrousky :o)
Adresa je: www.svetcz.com
Přeji krásné tvoření, Janina
 JJ 
  • 

Re: Nový obchod s ubrousky za 3 Kč !!! www.svetcz.com  

(7.6.2005 11:25:11)
 ll 
  • 

Re: Re: Nový obchod s ubrousky za 3 Kč !!! www.svetcz.com  

(7.6.2005 11:26:46)
 kk 
  • 

Re: Re: Re: Nový obchod s ubrousky za 3 Kč !!! www.svetcz.com  

(7.6.2005 12:22:59)
 Alena 
  • 

Re: Re: Re: Uspávanka...melodie 

(18.8.2005 0:29:00)
ahoj,
promin ze jsem nereagovala driv, ale uz jsem dlouho na techto strankach nebyla. prinmo tady na rodine jsou jeste dve basnicky ci rikanky ode me:
dalsu uspavanka:
http://www.rodina.cz/clanek1192.htm
a rikanka o sledich:
http://www.rodina.cz/clanek4351.htm

preji pekny den

alena
 J. 
  • 

Re: Re: Re: Re: Uspávanka...melodie 

(12.9.2005 8:00:02)
 Sosinka,dcera Natálka 
  • 

Re: Re: Uspávanka-melodie je na světě 

(1.12.2005 11:29:46)
Když jsem si prečetla vaší uspávanku,hned jsem premýšlela,jak bych jí mohla ješte dnes zazpívat mojí Natálce,až pujdem spinkat!Hrozně ráda jí pred spaním zpívám,a tak potrebuju občas změnit repertoár ha ha...Vaše uspavanka mě pohladila u srdce,takže určitě nepřestávejte psát dál!Zkusila jsem jí zazpívat na melodii ukolébavky "Ho Ho Watanai"a docela to sedí.Máte to tak šikovně napsaný,že to není jediná melodie,která se dá použít.Není to originální,ale funguje to.Preju hodne dalších nápadů. Sosinka
 Lucie, 2 holčičky 
  • 

re: Uspávanka pro Terezku 

(24.10.2001 20:22:19)
Jak jinak : NAAAADHERA :o)))
Melodie mě napadla hned - jistě znáte ukolébavku Ho ho Watanay (Spinkej můj maličký, máš v očích hvězdičky.......). Škoda, že nemám také "básnické střevo" (hudební sluch by byl). Přeji mnoho zdařilých dalších uspávanek a spokojenou holčičku.
 Monika, 2 synové 10 a 6,5 roku 
  • 

Nádhera 

(25.10.2001 14:37:59)
S chutí jsem si přečetla vaši ukolébavku a je nádherná. Když jsem chtěla kluky uklidnit, vždycky jsem jim zpívala Spinkej můj maličky (jsou to kluci:))) a oni usnuli jak dřeva. Melodie této ukolébavky mi přišla k vaši slovům fajn a myslím, že by i hodně dobře zněla.
 Lada Valek, svobodny a bezdetny:-) 
  • 

Moc hezoucke... 

(30.10.2001 13:02:49)
Nevim, jsem tu asi nespravne, ale ta basnicka, teda uspavanka, je skutecne moooc miloucka. Jestli jsou i dalsi, rad bych si je precetl. Mejte se bajecne a malou pohladte za me.
Ladosek
 Alexandra, dcera 2,5 měsíce 
  • 

Okouzlující! 

(14.10.2004 22:29:12)
Vaše nádherná básnička mě okouzlila! Je z ní ta vůně kopretin skoro cítit... Je něžná, libozvučná, tajemná a zároveň tak rozjasněná. Když ji čtu, vidím jemné paprsky světla mezi stromy a rosu na trávě. Tvář mi ovívá chladný a svěží ranní vánek... Budu ji recitovat mé malé holčičce.
 Janinka 
  • 

nic 

(19.12.2005 14:39:17)
je to mocccccc hezké
 karolína salavová, jedna tříletá dcera 
  • 

krásná básenˇ 

(30.1.2006 17:44:32)
tato básenˇse vám milá paní moc a moc povedla.je opravdu moc krásná.moje dcera s ní včera usnula a dnes také,psst.
 karolína salavová, jedna tříletá dcera 
  • 

krásná básenˇ 

(30.1.2006 17:44:41)
tato básenˇse vám milá paní moc a moc povedla.je opravdu moc krásná.moje dcera s ní včera usnula a dnes také,psst.
 karolína salavová, jedna tříletá dcera 
  • 

krásná básenˇ 

(30.1.2006 17:45:29)
tato básenˇse vám milá paní moc a moc povedla.je opravdu moc krásná.moje dcera s ní včera usnula a dnes také,psst.
 karolína salavová, jedna tříletá dcera 
  • 

krásná básenˇ 

(30.1.2006 17:45:36)
tato básenˇse vám milá paní moc a moc povedla.je opravdu moc krásná.moje dcera s ní včera usnula a dnes také,psst.
 karolína salavová, jedna tříletá dcera 
  • 

krásná básenˇ 

(30.1.2006 17:45:45)
tato básenˇse vám milá paní moc a moc povedla.je opravdu moc krásná.moje dcera s ní včera usnula a dnes také,psst.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.