| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O ženském vnímání...

 Celkem 5 názorů.
 Kateřina (Markétka 4 roky) 
  • 

Milá Silná Magdo, 

(9.10.2001 10:30:20)
Právě jsem si přečetla Tvoje poslední tři příspěvky, čímž jsem dohnala čtrnáctidenní dificit. Vždycky se mi líbí, co napíšeš a hlavně JAK to napíšeš. Víš, co mě napadlo? Ty Tvoje postřehy by vydaly na knížku. Fakt. Takovou povídkovou knížku pro maminy (a nejen pro ně). Napadlo Tě to už? Co si to tak doma "učesat", vytisknout a zkusit kontaktovat nějakého redaktora? Třeba by Ti mohl Jirka Pavlín pomoct. Jirko, co Ty na to?
 Lenka (31, Šimon 4, Matěj 2) 
  • 

Re: Milá Silná Magdo, 

(9.10.2001 21:55:36)
Milá Magdo,
díky za každé nové ráno, chci říci večer, chci říci tvé psaní...Piš často, říkáš to, co já cítím a takto nepovím. Jako bych četla o svých blízkých. Chodím sem zejména kvůli tobě. Dík.
 Lenka (Šimon 4, Matěj 2) 
  • 

Je to přesně tak, jak říkáš... 

(9.10.2001 22:00:35)
Milá Magdo,
díky za každé nové ráno, chci říci večer, chci říci psaní...Piš často, říkáš to, co já cítím a takto nepovím. Jako bych četla o svých blízkých. Chodím sem zejména kvůli tobě. Dík.
 Petr Nedvěd, bezdětný 
  • 

Skvěle 

(30.10.2001 11:17:32)
Tak to sedí. Přesně.

P.S. Díky za ten poslední odstavec.
 Petr Kantor 
  • 

O ženském vnímání 

(31.10.2001 10:11:27)
Bože ženy, jak hluboko jste klesly!!!
Když žijete s takovými egoisty, proč s nimi vůbec žijete?
Vrána k vráně sedá?

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.